تشریح عملکرد صداوسیما در فاجعه منا

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

تشریح عملکرد صداوسیما در فاجعه منا

تاریخ انتشار : 04 / 07 / 1394
تشریح عملکرد صداوسیما در فاجعه منا
مجله اينترنتي پرستو
مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف باهدف آرامش‌بخشی در سطح جامعه را از عمده محورهای مورد تاکید رسانه ملی در فاجعه منا برشمرد.

داوود نعمتی انارکی در گفت‌وگو با ایسنا همچنین خنثی سازی جریان دروغ رسانه‌های وابسته به عربستان در خصوص فاجعه منا را از دیگر رویکردهای صداوسیما در پرداختن به این حادثه برشمرد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما درباره عملکرد این رسانه در قبال فاجعه منا توضیح داد: به محض انتشار این خبر تمام بخش‌های خبری صداوسیما و خصوصا شبکه خبر جدیدترین اخبار این فاجعه را به اطلاع مردم رساندند.

 

رادیو هم خیلی خوب به این موضوع پرداخت و تلاش کرد ضمن انتشار اخبار دقیق به واکاوی دلایل این فاجعه بپردازد.

او اطلاع‌رسانی دقیق درباره درگذشتگان و مفقودان این فاجعه و ارتباط مستقیم با مسئولان حج و زیارت در شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی را از دیگر محورهای مورد تاکید رسانه ملی برشمرد.

دکتر نعمتی به عملکرد بخش‌های برون مرزی سازمان صداوسیما هم اشاره کرد و گفت: شبکه‌های العالم و پرس تی‌وی تلاش کردند با پرداختن به موضوع، اخبار واقعی این حادثه را منتشر کنند.

 

این اتفاق در حالی رخ داد که برخی رسانه‌های غربی و عربی بنگاه‌های خبری وابسته به آل سعود، تلاش کردند که مقصر اصلی این فاجعه را خود زائران بیت‌الله الحرام معرفی کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما به ایسنا گفت: شبکه‌های ما تلاش کردند اخبار واقعی فاجعه منا را انتشار دهند و به نوعی رسانه ملی وظیفه خنثی‌سازی جریان دروغ رسانه‌ای رسانه‌های عربستان را برعهده داشت.

او گفت: رسانه‌های وابسته به آل سعود در این فاجعه تلاش کردند به نوعی بی‌کفایتی دولت عربستان که عامل اصلی بروز این فاجعه بود را به حاشیه ببرند اما رسانه‌ ملی با پخش تصاویر واقعی از حادثه منا توانست ابعاد واقعی این موضوع را برای مخاطبان واکاوی کرده و به تصویر بکشد.

نعمتی انارکی خاطرنشان کرد: در اتفاقاتی از این دست یکی از مهم‌ترین وظایف رسانه‌ها اطلاع رسانی دقیق نسبت به آن رویداد است.

 

حادثه منا فاجعه‌ای دردناک است که وقتی دقیق آن را بررسی می‌کنید می‌بینید که بی‌توجهی دولتی مثل عربستان در به وجود آمدن آن بسیار تاثیرگذار بوده است.

 

بر این اساس رسانه‌ها باید از این منظر، دقیق و شفاف موضوع را موشکافی کرده و عوامل به وجود آمدن این حادثه را به مخاطبان نشان دهند.

این مدرس دانشگاه در ادامه صحبت‌هایش اظهار کرد: رسانه ملی بحث اطلاع‌رسانی را در فاجعه منا به جد دنبال کرد و از همان دقایق اولیه بروز این فاجعه سعی کرد اطلاع‌رسانی دقیقی نسبت به این رویداد تلخ برای مخاطبانش داشته باشدو با پخش ویژه برنامه های مختلف با بازماندگان این حادثه ناگوار همدردی کند.

 

بخصوص بعد از تاکید مقام معظم رهبری که در پیامشان بر خبر رسانی دقیق در این رویداد تاکید کرده بودند، سازمان صداوسیما تلاش می کند با ارتباط لحظه به لحظه با خبرنگاران و شاهدان فاجعه ، ابعاد دقیق حادثه را بررسی و منتشر کند.

او در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار ایسنا درباره نقش آرامش بخشی رسانه‌ها در کنار اطلاع‌رسانی دقیق توضیح داد: حادثه منا رویداد بسیار دردناک و فاجعه‌آمیزی بود و رسانه ملی تا کنون به خوبی توانست در کنار اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع و سریع نسبت به رویداد، وجه انتقال آرامش‌ به جامعه را نیز مد نظر قرار دهد.

 

با توجه به اینکه این فاجعه در دو روز تعطیلی در کشور اتفاق افتاد، شبکه‌های رادیو و تلویزیونی در کنار خبرگزاری‌ها، اطلاع‌رسانی دقیق و همچنین حفظ فضای آرامش بخشی در جامعه را مد نظر قرار دادند.

 

این اطلاع رسانی دقیق توانست با جلوگیری از گسترش شایعه در سطح جامعه از التهاب و نگرانی خانواده های زائران بیت الله الحرام بکاهد.

نعمتی در پایان تاکید کرد: این رویکرد طی روزهای آینده در شبکه‌های رادیو و تلویزیونی ادامه دارد، ضمن اینکه باید ابعاد دقیق قضیه و علل این فاجعه موشکافی شود. 

اخبار اجتماعی - ایسنا


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید