بدعت جدید انتخاباتی

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

بدعت جدید انتخاباتی

تاریخ انتشار : 11 / 02 / 1395
بدعت جدید انتخاباتی
مجله اينترنتي پرستو
همان‌طور که بسیاری از افراد و مقامات و حقوقدانان بارها گفته‌اند، در هیچ جای قانون انتخابات هیچ تجویزی برای شورای نگهبان وجود ندارد که بتواند بعد از انتخابات و اینکه افرادی از سوی مردم منتخب شدند، کسی را رد‌صلاحیت یا بتواند آرایش را به صورت انحصاری ابطال کند.

ابطال آرای مینو خالقی، منتخب سوم اصفهان در انتخابات مجلس شورای اسلامی که از سوی شورای نگهبان اتفاق افتاده، یک بدعت جدید انتخاباتی است. همه روی این قضیه حساس شده‌اند و روحانی هم چند روز پیش در سخنرانی‌ روز شوراها نظر مخالفش را با این موضوع به صورت صریح اعلام کرد. رئیس‌جمهوری گفت: باید اعتبارنامه این فرد به مجلس برود و تأیید شود. این اظهار‌نظر به خاطر این است که هیچ‌جا قانون اجازه نداده که دستگاه‌های مربوطه بر‌خلاف مسئولیت، چنین اقدامی انجام دهند و حقیقت این است که تا‌به‌حال این قضیه سابقه نداشته است.

 

بنابراین همه تأکید دارند که چون این کار مجوز قانونی ندارد، باید اعتبارنامه این فرد منتخب صادر شود و خانم خالقی به مجلس برود و براساس نص صریح قانون، این موضوع بررسی شود که آیا او می‌تواند نماینده شود یا خیر و در این فرایند تصمیم‌گیری لازم صورت گیرد. نکته دیگر این است که ظاهرا شورای نگهبان این تصمیم خود را به نظارت استصوابی ارجاع می‌دهد ولی باید توجه داشت که این قضیه هیچ ربطی به نظارت استصوابی ندارد چون این نظارت حتی با همان قرائت حداکثری که شورای نگهبان از آن به عمل می‌آورد، به این نحو است که در هر مرحله از انتخابات برای اینکه بتوانیم از آن مرحله رد شویم، شورای نگهبان باید روند انتخابات را در آن مرحله تصویب کند. منتهی شورای نگهبان هم بارها اعلام کرده که ما بر‌اساس قانون عمل می‌کنیم و نظارت استصوابی در هیچ قرائت و تأویلی به این معنا نیست که کسی بتواند خلاف رویه قانونی عمل کند. انتخابات انجام و تأیید شده است، به‌خاطر‌همین نمی‌توان یک‌دفعه بیاییم و منتخب مردم را ردصلاحیت کنیم؛ لذا بر‌اساس مواضع قانونی فرد منتخب باید سرنوشتش در مجلس شورای اسلامی روشن شود.

 

نکته مهم دیگر که در اینجا اتفاق افتاده و آن‌هم در نوع خودش یک بدعت است، این است که فرض کنیم در قانون چنین اجازه‌ای بود که شورای نگهبان بتواند این کار را انجام دهد اما اگر چنین چیزی هم بود، باز باید بر‌اساس قانون فرد ششمی که بیشترین آرا را آورده وارد مجلس شود؛ نه در انتخابات میان‌دوره‌ای فرد مورد نظر انتخاب شود. حتی اگر نفر ششم 25 درصد آرا را نداشته باشد، باید نفر ششم و هفتم به دور دوم انتخابات می‌رفتند؛ پس این قضیه هم خود نوعی بدعت است که سرنوشت منتخب سوم شهر اصفهان به انتخابات میان‌دوره‌ای موکول شده است. حساسیت گسترده‌ای هم که نسبت به این موضوع به وجود آمده، به خاطر همین بدعت‌های جدید است؛ چون بدعت جدید به‌هیچ‌وجه به نفع نظام نیست و باید جلوی این دست از اتفاقات گرفته شود. شخص رئیس‌جمهوری به صراحت اعلام کرد که اعتبارنامه منتخب سوم مردم اصفهان باید در مجلس رسیدگی شود.

 

ادبیات او حالت دستوری داشت و این نشان می‌دهد که نظر رئیس دولت این است که اعتبارنامه این منتخب صادر شود و به مجلس برود و طبیعی است که وزارت کشور باید طبعا این دستور را اجرا کند. من فکر می‌کنم رئیس‌جمهوری وضعیت را در این قضیه معلوم کرده است. وقتی رئیس‌جمهوری یک دستوری را اعلام می‌کند، باید طبیعتا یک عملی هم پشت آن باشد؛ حالا اگر نشود باید دید که چه تنگناها و مشکلاتی در اجرای این دستور وجود داشته که اجرا نشده است.

 

 اخبار  سیاسی  - وقایع اتفاقیه


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید