مصوبه بنزین ۲ نرخی فعلا ابلاغ نشده است

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

#کرمانشاه_تسلیت

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد.

 

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل طلب می نماییم.
"مجله اینترنتی پرستو"

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

مصوبه بنزین ۲ نرخی فعلا ابلاغ نشده است

تاریخ انتشار : 12 / 03 / 1395
مصوبه بنزین ۲ نرخی فعلا ابلاغ نشده است
مجله اينترنتي پرستو
یک مقام مسئول اعلام کرد: در حال حاضر هیچ گونه مصوبه‌ای برای عرضه بنزین دو نرخی در جایگاه‌ها از سوی دستگاه‌های ذیصلاح به شرکت پخش نفتی ابلاغ نشده است.

به گزارش مهر، محمدرضا مظلومی امروز در نشست خبری در تشریح جزئیات طرح برندسازی جایگاه‌های سوخت کشور، گفت: هم اکنون حدود ۳ هزار و ۴۰۰ جایگاه بنزین به اضافه ۲ هزار و ۴۰۰ جایگاه CNG در کشور وجود دارد که در راستای کیفی‌سازی درصدد انتخاب شرکت‌های دارای صلاحیت هستیم که بتواند خدمات قابل قبولی را به مصرف کنندگان ارائه کند.

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه در شرایط فعلی اجرای طرح برندسازی جایگاه‌های سوخت کشور کلید خورده است، تصریح کرد: فاز اول این طرح از تیر ماه سال‌جاری با ثبت نام و ارائه مدارک شرکت‌های صاحب صلاحیت آغاز می‌شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه شرکت‌های علاقه مند باید مجموعه‌ای از جایگاه‌ها را احداث و یا تحت مالکیت خود قرار دهند که بر این اساس در مرحله ارزیابی باید شاخص‌های توان مالی، سابقه اجرایی، نیروی انسانی، امکانات و فرآیند کسب و کار را با موفقیت پشت سر بگذارند، اظهار داشت: بر این اساس شرکت‌هایی که متقاضی احداث جایگاه‌های سوخت هستند باید حداقل ۶۸ امتیاز و CNG باید حداقل ۷۵ امتیاز را کسب کنند.

وی با بیان اینکه در سطح کشور ۲۰ درصد از جایگاه‌ها می‌تواند در اختیار شرکت‌های برند قرار بگیرند، تاکید کرد: در بخش استانی ۳۰ درصد و در شهرستان‌ها ۵۰ درصد می‌توانند در اختیار شرکت‌های همان استان قرار گیرند.

مظلومی با یادآوری اینکه شرکت‌های صاحب صلاحیت می‌توانند از طرق مختلف از همین امروز نام خود را برای ارزیابی مطرح کنند، بیان کرد: یکی از این روش‌ها ثبت نام از طریق سایت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوده اما این شرکت‌ها می‌توانند از طریق مدیریت بازرگانی مجموعه شرکت ملی پخش و یا ثبت نام در مناطق که در سطح کشور پراکنده هستند اقدام کنند.

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پاسخ به پرسش مهر درباره احتمال مشارکت شرکت های بزرگ نفتی جهان همچون توتال فرانسه، شل و برتیش پترولیوم انگلیس در طرح برند جایگاه هیا سوخت ایران، توضیح داد: هیچ گونه محدودیتی برای فعالیت شرکت های خارجی و حتی شرکت‌های بزرگ نفتی جهان در این پروژه وجود ندارد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تاکنون شرکت‌های نفتی جهان برای ساخت جایگاه سوخت به صورت برند در ایران پیشنهادی به صورت رسمی ارائه نکرده اند، افزود: با اجرای مرحله دوم به دنبال عرضه کلاس بندی سوخت شامل بنزین و گازوئیل در جایگاه ها هستیم.

وی با بیان اینکه اخیرا در اصفهان یک شرکت بخش خصوصی فعالیت‌هایی برای احداث جایگاه تحت عنوان برند آغاز کرده است، بر این اساس ۱۷ جایگاه سوخت توسط این شرکت احداث و در مدار بهره برداری قرار گرفته است.

مظلومی با اعلام اینکه اجرای طرح برند منجر به کاهش هزینه بهره‌برداری جایگاه‌های سوخت می‌شود حتی تسهیلاتی به سرمایه گذاران در این حوزه اعطا می‌شود، در پاسخ به پرسش دیگر مهر مبنی بر اینکه آیا با قیمت های فعلی بنزین توجیه اقتصادی ساخت جایگاه های سوخت برند و عرضه کلاس بندی وجود دارد؟ گفت: هم اکنون قیمت بنزین و گازوئیل به صورت تکلیفی توسط دولت تعیین می شود تمامی جایگاه‌های سوخت باید از تعیین تکلیفی قیمت بنزین و گازوئیل تبعیت کنند.

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی همچنین در خصوص زمان بندی عرضه بنزین دو نرخی در سال جاری، توضیح داد: تاکنون هیچ گونه مصوبه‌ای برای عرضه بنزین دو نرخی در جایگاه‌ها از سوی دستگاه‌های ذیصلاح به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به عنوان متولی و مجری عرضه و توزیع بنزین در کشور ابلاغ نشده است.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید