ظريف: عراق به عربستان ربطي ندارد

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

#کرمانشاه_تسلیت

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد.

 

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل طلب می نماییم.
"مجله اینترنتی پرستو"

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

ظريف: عراق به عربستان ربطي ندارد

تاریخ انتشار : 12 / 03 / 1395
ظريف: عراق به عربستان ربطي ندارد
مجله اينترنتي پرستو
وزیر امورخارجه درباره اینکه وزیرخارجه عربستان از ایران خواسته در عراق دخالت نکند نیز گفت: نمی‌دانم عراق چه ربطی به عربستان‌سعودی دارد. اینکه می‌گویند در عراق دخالت نکنید خود این حرف یک دخالت است.

به گزارش ایلنا، محمدجواد ظریف که در ادامه سفر به شرق و شمال اروپا به سوئد سفر کرده در سخنرانی خود در مرکز مطالعات بین‌المللی صلح استکهلم با تاکید بر اینکه مشکل سوریه مشکل همه جهان است، ادامه داد: ما نیازمند آن هستیم که موضوعات منطقه را بازتعریف کنیم.

وزیر امور خارجه همچنین به لزوم بازنگری در نگرش بازنده-بازنده و تبدیل آن به برنده-برنده سخن گفت و اظهار داشت: در مناقشات بین‌المللی چنانچه یکی کمتر بازنده و دیگری بیشتر بازنده باشد، این چرخه همچنان ادامه خواهد یافت و هیچ‌گاه آرامش و امنیت محقق نخواهد شد.

ظریف با بیان اینکه در مذاکرات هسته‌ای تلاش کردیم تا مشکل را به درستی تعریف کنیم، یادآور شد: بازنگری مشکل است اما ما در مذاکرات هسته‌ای نشان دادیم این کار شدنی است. باور کردن واقعیت و حرکت به سوی همکاری.

رئیس دستگاه دیپلماسی کشور در ادامه گفت: من بر این باورم که موضوع اصلی دستیابی به این درک است که در وهله‌ی اول ما نمی‌توانیم دست به بازی‌های کوتاه‌مدت بزنیم. تروریسم چنین اجازه‌ای به ما نخواهد داد و نمی‌توانیم با سیاست‌های دخالتی کشورهای دیگر بازی کنیم.

وی افزود : من همواره گفته‌ام اگر دو کشور ایران و امریکا توانستند در موضوع هسته‌ای گفت‌وگو کنند و به توافقی برسند، چطور دو کشور که از منظر جغرافیایی نمی‌توانند از یکدیگر جدا شوند و یکدیگر را برادر می‌نامند نمی‌توانند مشکلات را حل کنند.

وزیر امورخارجه ادامه داد: من بر این باورم که همه چیز به پارادایم مربوط است و باید این پارادایم را عوض کنیم. من تصور می‌کنم ما در ایران آماده‌ام و امیدوارم همسایه‌های ما نیز به همین درک برسند.

ظریف اضافه کرد: اما درباره سوریه باید بگویم در نهایت، تنها راه‌حل توسط خود سوری‌ها به دست خواهد آمد و خارجی‌ها می‌توانند دستیابی به راه‌حل را تسهیل کنند اما نمی‌توانند آن را به مردم سوریه تحمیل کنند.

*با اقدام مشترک برای تامین امنیت هسته‌ای موافقم
ظریف در پاسخ به این سوال که ابوظبی هم تصمیم گرفته که نیروگاه هسته‌ای احداث کند و این نیروگاه تقابلی برای بوشهر ایجاد خواهد کرد، گفت: تسلیحات هسته‌ای برای کسی امنیت به بار نمی‌آورد. من البته در این موضوع تصمیم‌گیرنده نیستم و وقتی متخصصان این امر در آن وامانده‌اند، من نمی‌توانم اظهارنظر کنم اما در مقاله خود در روزنامه نیویورک‌تایمز پیشنهادی در این زمینه دادم و معتقدم بخش‌هایی هست که می‌توانیم در آنها همکاری کنیم تا امنیت هسته‌ای تامین شود.

او افزود: اکنون که همه دنبال ارتقای برنامه هسته‌ای خود هستند، کسی نمی‌تواند به دیگری بگوید که برنامه‌تان را تعطیل کنید اما من با اقدام‌مشترک برای تامین امنیت هسته‌ای و هر برنامه‌ای برای همکاری جمعی در این موضوع موافق‌ام.

*حقوق بشر خیلی مهمتر از آن است که مورد سوءاستفاده سیاسی قرار بگیرد
ظریف درباره در پاسخ به سوالی درباره مسائل حقوق‌بشر هم گفت: به نظر می‌رسد ما بیش از آنهایی که اقدام به بریدن سر افراد می‌کنند هدف انتقاد در حوزه حقوق‌بشر قرار می‌گیریم.

او تصریح کرد: خواهش می‌کنم به خاطر خود حقوق‌بشر هم که شده واقع‌بین شوید. حقوق‌بشر مهم‌تر از آن است که به خاطر اهداف سیاسی مورد سوءاستفاده قرار بگیرد، خیلی مهم‌تر.

ظریف با اشاره به جنگ‌تحمیلی عراق بر ضد ایران گفت: تا پایان جنگ حتی در یک قطعنامه شورای‌امنیت سازمان‌ملل از ایران به عنوان کشوری که از تسلیحات‌شیمیایی استفاده کرده، یاد نشده؛ آیا می‌توانید این امر را باور کنید؟

وزیر امور خارجه اظهار داشت: براساس گزارش سازمان‌ملل صدام‌حسین از ١٩٨٥ از تسلیحات‌شیمیایی علیه غیرنظامیان و سربازان استفاده کرد اما تنها هنگامی محکوم شد که انتهای جنگ‌تحمیلی در حلبچه از این تسلیحات علیه مردم کشور خودش استفاده کرد.

*هر وقت مسئولان عراقی بخواهند به عراق کمک می‌کنیم
وزیر امورخارجه درباره اینکه وزیرخارجه عربستان از ایران خواسته در عراق دخالت نکند نیز گفت: نمی‌دانم عراق چه ربطی به عربستان‌سعودی دارد. اینکه می‌گویند در عراق دخالت نکنید خود این حرف یک دخالت است.

ظریف تاکید کرد: ما هر وقت مسئولان عراقی بگویند عراق را ترک می‌کنیم و هر وقت مسئولان عراقی بخواهند به عراق کمک می‌کنیم. به زودی عربستان به این درک خواهد رسید که داعش اولین دشمن عربستان است.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید