close
دانلود آهنگ جدید
متهم ردیف اول پرونده حمله به سفارت عربستان: من فقط تماشا می کردم!

متهم ردیف اول پرونده حمله به سفارت عربستان: من فقط تماشا می کردم!

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

آموزش صفر تا صد نرم افزار بازی سازی Unity 2D

در این دوره آموزشی 250 دقیقه ای، ما صفر تا صد بازی سازی دو بعدی در یونیتی را به شما می آموزیم. یاد میگیریم که چطور بهترین بهره برداری از این امکانات فوق العاده بازی سازی در یونیتی را برای ساخت بازی های دو بعدی زیبا و اختصاصی خودمان داشته باشیم.

در این دوره از ابتدا و معرفی ابزارها و ساخت پروژه شروع می کنیم، با واردکردن آبجکت ها ، ساخت و اتصال انیمیشن در بازی، ساخت بازیکن و کنترل رفتار آن، ساخت دشمن و کنترل رفتارش، افزودن موانع و سختی به بازی، ساخت مراحل مختلف بازی و افزودن امکانات کنترلی انتخابی بازی مثل تاچ بودن یا کنترلی و با دسته بودن بازی و دهها امکانات خاص بازی سازی دو بعدی دیگر آشنا می شویم. در آخر با چگونگی انتشار بازی ساخته شده تان برای سیستم عامل های مختلف مثل اندروید، iOS ، کامپیوتر و ویندوز، برای وب و ... آشنا می شویم.


                                                  قیمت محصول: 24,800 تومانمجموعه آموزشی بازاریابی و مارکتینگ

در حال ایجاد برنامه بازاریابی مختص به خود باشید و یا اولین گروه بازاریابی خود را رهبری می کنید، این دوره آموزشی در یادگیری مبانی، در جهت موفقیت در زمینه بازاریابی به شما یاری خواهد رساند. درو بوید، پروفسور و مشاور، با سی سال تجربه در زمینه بازاریابی برای برندهای مشهور است. در این دوره آموزشی، وی نقش بازاریابی در سازمان ها راتشریح کرده، چهارچوبی را برای تحلیل تجارت، مشتری ها و رقیب ها تعیین کرده و نشان می دهد که چطور استراتژی موفق بازاریابی را تهیه کرده و از چنین استراتژی در تمام زمینه ها از قیمت گذاری تا تبلیغات استفاده کنیم.

قیمت محصول: 14,800 تومان

لینک توضیحات محصول

تبلیغات

متهم ردیف اول پرونده حمله به سفارت عربستان: من فقط تماشا می کردم!

تاریخ انتشار : 29 / 04 / 1395
متهم ردیف اول پرونده حمله به سفارت عربستان: من فقط تماشا می کردم!
مجله اينترنتي پرستو
احساس کردم برای دادخواهی مردم غزه که عموما شیعه هستند(!) اعتراضی باید انجام شود.

اولین جلسه دادگاه متعرضین به سفارت عربستان صبح امروز به صورت علنی در شعبه 1060 دادگاه کیفری 2 مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرائم کارکنان دولت به ریاست قاضی فرشید دهقانی برگزار شد.

به گزارش عصر ایران، در ابتدای امر، قاضی دهقانی با اعلام آغاز اولین جلسه علنی رسیدگی به اتهامات متهمان حمله به سفارت عربستان، به قرائت و تفهیم مواد 354 و 358 ، 193، 194 و 195 قانون آیین دادسری کیفری مصوب سال 92 به حضار و متهمان پرداخت.

سپس قاضی دهقانی از نماینده دادستان خواست که مفاد کیفرخواست را قرائت کند.

ایسنا گزارش داده است، میرسلیم نماینده دادستان با قرائت اسامی متهمان، اتهامات 21 متهم این پرونده را «مشارکت در تخریب عمدی اموال سفارت عربستان» یا «اخلال در نظم عمومی از طریق جنجال و تجمع غیرقانونی» و یا هر دو اتهام ذکر کرد.

نماینده مدعی العموم ادامه داد: نظر به گزارش‌های اولیه و تحقیقات انجام شده از نیروی انتظامی و اطلاعاتی، محتویات پرونده و اظهارات متهمان، نامبردگان مجرم هستند و طبق مواد 617 و 677 قانون مجازات اسلامی کیفر آن‌ها مورد تقاضا است و تاریخ وقوع جرم هم  در سال 94 و در تهران بوده است.

پس از قرائت کیفرخواست از سوی نماینده مدعی العموم قاضی حسینی از متهم ردیف اول این پرونده خواست که خود را معرفی کند.
 

 

متهم اول پرونده گفت: 25 ساله هستم، در پوشاک شاغلم، باسواد، مجرد و اهل تهرانم.

متهم ردیف اول پرونده تعرض به سفارت عربستان: پشیمانم چون دل آقا شکست/ در گروه‌های منتسب به سپاه بود خواندم که تجمعی به نشانه اعتراض به رژیم آل سعود برگزار می‌شود

قاضی دادگاه خطاب به متهم گفت: بر حسب  محتویات پرونده و تحقیقات انجام شده گزارش موارد زیر ربط و مفاد کیفرخواست صادره از دادسرای شهید مقدس، متهم به اخلال در نظم عمومی از طریق جنجال و تجمع غیرقانونی هستید، از خود دفاع کند.

متهم خطاب به قاضی گفت: روزی که  این اتفاق برایم افتاد، بحث تجمع در مشهد را شنیدم و در کانال های خبری و تلگرام و اینستاگرام خواندم که گفته بودند امشب جلوی سفارت عربستان تجمع است. حتی من در گروه‌های منتسب به سپاه بود خواندم که تجمعی به نشانه اعتراض به رژیم آل سعود برگزار می‌شود و من با توجه به کشتار مردم در منا، حادثه فرودگاه جده و جنایات دیگری که در یمن و سوریه اتفاق افتاده بود احساس کردم برای دادخواهی مردم غزه که عموما شیعه هستند، اعتراضی باید انجام شود .

وی افزود: من هم بنا بر آنچه که در گروه‌ها دیده بودم در تجمع حاضر بودم و فقط نگاه می کردم  و هیچ اقدامی هم انجام ندادم وقتی ما رسیدیم سرو صدا بود و کار خاصی نکردیم بلکه تماشا می‌کردیم.

قاضی از متهم پرسید که شعار دادید؟ متهم پاسخ داد: اواخر مردم شعار می‌دادند و من هم در کنار جمع بودم قصدمان این نبود که سروصدا کنیم.

قاضی با قرائت اظهارات متهم در دادسرا گفت: شما عنوان کرده‌اید که در مقابل سفارت عربستان با جمعیت حاضر شعار داده‌اید و حتی یک نفر مجروح شده بود و او را انتقال دادید، در این زمینه چه صحبتی دارید؟ که متهم گفت: ما آن فرد مجروح را به کنار دیوار کشیدیم و به او کمک کردیم.

قاضی مجددا به او گفت افراد دیگری هم می شناسید که به سفارت سنگ می زدند؟ که متهم گفت:‌ برخی را دیده بودم. حدود سه چهار نفر را می‌شناختم.

قاضی به متهم گفت: پس از باز شدن درب سفارت چه اقداماتی کردید؟ متهم گفت: من رسیدم در  باز شده بود و مردم هم رفت و آمد می‌کردند و پلیس هم از آن‌ها ممانعت نمی‌کرد. من می‌خواستم از درب بزرگ وارد شود که وارد هم نشدم.

قاضی دادگاه اظهارات متهم در پاسخ به بازپرس مبنی بر اینکه «من از درب بزرگ وارد سفارت شدم و فردی که عکس پادشاه عربستان را داشت بیرون آوردیم و مردم عکس را گرفتند و پاره کردند» را قرائت کرد و به متهم گفت: در این زمینه چه صحبتی داری؟ متهم پاسخ داد:  من می‌خواستم وارد سفارت شوم که نشدم. مقابل درب  بزرگ سفارت بودم.

قاضی اتهام وی را مجددا تفهیم کرد و از او خواست آخرین دفاع خود را ارائه کند که متهم گفت:‌ در اتهام من آمده که قصدم ایجاد سرو صدا بوده در حالی که من اصلا نیتم این نبوده که اخلال در جامعه کنم. سوابق من موجود است. در آن موقع با توجه به فضایی که بود و از آنجایی که شیعه مظلوم است پس از اینکه پنج شش ساعت خبر پخش شد و حتی در یکی از کانال های منتسب به سپاه هم خبر تجمع را دیدم به آنجا رفتم. من  نمی‌دانستم که تجمع مجوز ندارد. من تا نه شب سر کار بودم چون نزدیک خانه‌مان  بودم  به آنجا رفتم. از عملکرد خودم پشیمانم زیرا دل آقا شکست.

قاضی دهقانی در توضیح اتهام اخلال در نظم به متهم گفت: اخلال در نظم یعنی تجمع شما قانونی نبوده است.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید


نویسنده :
تعداد بازديد : 393

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
دانلود نسخه جدید فیلترشکن Thunder VPN 2.4.8 برای اندروید
دانلود سریال Legends of Tomorrow