احتمال حمله داعش به المپیک ریو در برزیل

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

احتمال حمله داعش به المپیک ریو در برزیل

تاریخ انتشار : 30 / 04 / 1395
احتمال حمله داعش به المپیک ریو در برزیل
مجله اينترنتي پرستو
مقام های اطلاعاتی برزیل گفته اند با دقت تهدیدات احتمالی تروریستی را رصد می کنند. 85 هزار نفر مسئول تامین امنیت بازی های المپیک ریو شده است، این رقم دو برابر تعداد ماموران امنیتی المپیک لندن است.

وزارت اطلاعات برزیل اعلام کرد این کشور درباره احتمال ایجاد اختلال گروه های تندرو تروریستی در مسابقات المپیک ریودوژانیرو تحقیق می کند.

به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز این اقدام دستگاه های اطلاعاتی برزیل درپی اعلام بیعت یک گروه تندروی اسلامگرای برزیلی با گروه داعش در روزهای اخیر صورت گرفته است.احتمال حمله داعش به المپیک ریو در برزیل

گروهی موسوم به " انصار الخلیفه برزیل " یکشنبه این هفته در پیامی در شبکه موبایلی " تلگرام " با ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده داعش اعلام بیعت کرده است. این گروه همچنین گفته است از طرق پیام رسان تلگرام با زبان های انگلیسی، عربی و پرتغالی - زبان محاوره مردم برزیل - درباره داعش تبلیغ خواهد کرد.

این اعلام بیعت، درست کمتر از 3 هفته مانده به برگزاری بازی های المپیک ریو صورت گرفته است و به همین خاطر نگرانی مقامات امنیتی برزیل را از احتمال هدف قرار دادن بازی های المپیک از سوی این گروه تروریستی شدت بخشیده است.

مقام های امنیتی در شهر ریودوژانیرو در پی حمله هفته گذشته در شهر نیس فرانسه ترتیبات امنیتی را در این شهر افزایش داده اند. پس از حمله تروریستی نیس، نیروهای امنیتی و پلیس شهر ریو مانورهایی را در نزدیکی اماکن ورزشی و فرودگاه و راه آهن شهری ریو برگزار کرده اند.

المپیک ریو از 5 آگوست ( 15 روز دیگر) رسما افتتاح خواهد شد و پیش بینی می شود در جریان رقابت های المپیک نزدیک به نیم میلیون گردشگر خارجی برای دیدن بازی ها به برزیل و شهر ریو بروند.

وزارت اطلاعات برزیل دیروز در بیانیه ای اعلام کرده است که همه تهدیدات مرتبط با برگزاری بازی های المپیک ریو به ویژه تهدیدات ناشی از اقدامات احتمالی تروریستی را به دقت مورد بررسی قرار می دهد.

مقامات وزارت اطلاعات برزیل ماه گذشته تایید کردند فعالیت یک کانال تلگرامی به زبان پرتغالی را که ظاهرا مرتبط با فعالیت های تبلیغی گروه داعش بوده است را رصد کرده اند، اما این مقامات گفته اند تا کنون به شواهدی مبنی بر تهدید یک حمله تروریستی قریب الوقوع از سوی گروه های مرتبط با داعش در برزیل دریافت نکرده اند.

"مایکل تمر " کفیل ریاست جمهوری برزیل روز دوشنبه اعلام کرده است که هیچ تهدید امنیتی متوجه بازی های المپیک ریو  نیست و گردشگران خارجی با آرامش خطر می توانند به این شهر رفته و از نزدیک بازی ها را تماشا کنند.

او در یک پیام ویدئویی در این باره گفت :" ما بالاترین سطح تمهیدات امنیتی را در شهر ریو برقرار کرده ایم و شما می توانید بدون نگرانی به این شهر بیایید."

با این حال اعلام بیعت گروهی موسوم به انصار الخلیفه برزیل با داعش کمتر از 3 هفته مانده به آغاز رقابت های المپیک ریو، مسئولان امنیتی برزیل را گوش بزنگ کرده و نگرانی هایی را درباره احتمال وقوع تهدیدات امنیتی در بازی های المپیک افزایش داده است.

مسئولان امنیتی برزیل گفته اند در تماس نزدیک با سازمان های اطلاعاتی کشورهای دیگر هستند تا تهدیدات احتمالی تروریستی علیه بازیهای المپیک ریو را خنثی کنند، آنها همچنین می گویند با دقت در حال رصد هستند تا هر نوع تهدید احتمالی را کشف و خنثی کنند.

مقام های امنیتی برزیل گفته اند نگرانی عمده آنها نه از جانب اقدام سازمان یافته گروه های تروریستی بلکه احتمال حملات یکجانبه افراد دارای تفکر تندروانه و وابسته به گروه های افراطی است که ممکن است همچون موارد حملات اخیر در فرانسه و آلمان فاجعه آفرین باشد.

دولت برزیل بیش از 85 هزار مامور امنیتی متشکل از پلیس و نیروهای نظامی را مسئول تامین امنیت شهر ریو در جریان بازی های المپیک کرده است. این تعداد دو برابر نیروهای مسئول تامین امنیت شهر لندن در جریان رقابت های المپیک 2012 است.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید