شرایط کارت‌های اعتباری تغییر کرد/ افزایش وام به ۱۰ میلیون

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

شرایط کارت‌های اعتباری تغییر کرد/ افزایش وام به ۱۰ میلیون

تاریخ انتشار : 01 / 05 / 1395
شرایط کارت‌های اعتباری تغییر کرد/ افزایش وام به ۱۰ میلیون
مجله اينترنتي پرستو
سخنگوی انجمن لوازم خانگی از افزایش سقف خرید کالا به ۱۰ میلیون تومان با کارت اعتباری خرید کالای داخلی خبر داد و اعلام کرد که چهار گروه مخاطب به این طرح اضافه شده‌اند و زمان استفاده از کارت‌های اعتباری خرید کالا نیز به شش ماه افزایش یافته است.

در حالی که طرح کارت‌های اعتباری خرید کالای داخلی در هفته‌های قبل با رکود روبرو بود، تصمیماتی در جهت رونق این طرح گرفته شد که محمدرضا غزنوی در این باره به ایسنا گفت: جلسه امروز کارگروه کارت‌های اعتباری خرید کالای داخلی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با حضور معاون وزیر صنعت، مدیران صنعتی و بانک‌های عامل برگزار شد که نتیجه آن تغییر شرایط برای رونق طرح کارت‌ اعتباری خرید کالای داخلی بود.

افزایش سقف خرید از ۶ به ۱۰ میلیون تومان

وی در این باره افزود: یکی از تصمیمات این کارگروه افزایش سقف اعتبار کارت‌ها از شش به ۱۰ میلیون تومان بود تا توان خرید مردم با دریافت این کارت بالاتر رود و جذابیت لازم برای استقبال از این طرح ایجاد شود.

اضافه شدن ۴ گروه مخاطب به دریافت‌کنندگان کارت‌های اعتباری

سخنگوی انجمن لوازم خانگی با اشاره به اینکه دیگر تغییرات مورد نظر در این طرح افزایش گروه مشمولان بود، اظهار کرد: تا پیش از این سه گروه بازنشستگان، بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی و فرهنگیان، دریافت‌کنندگان کارت‌های اعتباری بودند که در تصمیم‌گیری جدید، چهار گروه کارکنان قوه قضاییه، بنیاد شهید، کمیته امداد و سازمان ثبت احوال نیز به این طرح اضافه شدند.

افزایش مدت اعتبار از ۳ به ۶ ماه

غزنوی با بیان این‌که مدت زمان اعتبار کارت‌های اعتباری خرید کالاهای داخلی نیز تمدید شده است، افزود: با پیگیری‌های وزارت صنعت برای تسهیل در استفاده از کارت‌ها و خرید کالا، مدت زمان اعتبار استفاده از کارت‌های اعتباری نیز از سه‌ ماه به شش‌ماه تمدید شد.

حذف سقف حقوقی دریافت‌کنندگان کارت‌های اعتباری‌

وی با اشاره به دیگر مصوبه این جلسه عنوان کرد: همان‌طور که در بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نیز اعلام شده بود، سقف حقوق برای متقاضیان کارت‌های اعتباری نیز به کلی حذف شد و اعتبارسنجی از طریق بانک عامل صورت خواهد گرفت.

سخنگوی انجمن لوازم خانگی در خصوص وضعیت صدور کارت‌های اعتباری تصریح کرد: تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار کارت وارد شده است و درخواست‌های دیگر نیز برای صدور بیشتر این کارت‌ها در حال بررسی است.

غزنوی اظهار کرد: کسانی که تا پیش از این کارت‌های اعتباری را دریافت کردند می‌توانند با مراجعه به بانک‌ها بعد از اعتبارسنجی برای استفاده از این طرح با شرایط جدید مانند افزایش سقف اعتبار و تمدید مدت استفاده اقدام کنند.

وی با اشاره بر لزوم فراهم کردن زیرساخت‌های اجرای این طرح، ادامه داد: با پیگیری‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت کمیته‌ای مشترک از طرف بانک مرکزی و این وزارتخانه ایجاد شد تا به بررسی وضعیت فنی این طرح بپردازند که در صورت اجرا با مشکلات زیرساختی روبرو نشویم.

پیش از این نیز بعد از بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در خصوص تغییراتی در طرح کارت‌ اعتباری خرید کالای داخلی، وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره اصلاح قانون کارت‌های اعتباری خرید کالای داخلی پیشنهاداتی را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ارائه کرده بود که طبق آن عموم شاغلان و بیمه‌شدگان بیمه‌های رسمی کشور با سقف حقوق سه میلیون تومان مشمول بتوانند از طرح کارت اعتباری خرید کالا داخلی استفاده کنند.

سخنگوی انجمن لوازم خانگی در خصوص پیشنهاد وزیر برای اصلاح قانون کارت‌های اعتباری گفت: پیشنهادات وزیر دریافت شد و بخشی از آن در این اصلاحات لحاظ شده است، چرا که در صورتی که می‌خواستیم تمام آن پیشنهادات مانند استفاده تمام شاغلان کارت‌های اعتباری را به اجرا در آوردیم ممکن بود با بالارفتن یک دفعه‌ای متقاضیان و آماده نبودن زیرساخت‌های لازم در ارائه‌ خدمات دچار مشکل شویم و اعتراضاتی را به وجود می‌آورد.

 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید