مذاکره به‌جای مزایده برای خرید شرکت‌های بابک زنجانی

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

مذاکره به‌جای مزایده برای خرید شرکت‌های بابک زنجانی

تاریخ انتشار : 01 / 05 / 1395
مذاکره به‌جای مزایده برای خرید شرکت‌های بابک زنجانی
مجله اينترنتي پرستو
بابک زنجانی هنوز بدهی خود به وزارت نفت را پرداخت نکرده و از دادگاه بدوی حکم اعدام دریافت کرده در انتظار رأی دیوان عالی کشور است. پرونده فساد نفتی برای تجدید نظر به دیوان عالی کشور ارسال شده است.

 در همین حال مسئول کمیته وصول مطالبات وزارت نفت از بابک زنجانی، می‌گوید برخی افراد برای خرید اموال و املاک متعلق به متهم پرونده نفتی که اخیرا نیز آگهی مزایده آن منتشر شده، با این وزارتخانه وارد مذاکره شدند. اصغر هندی در گفت‌وگو با «تسنیم» درباره آخرین وضعیت مزایده اموال زنجانی و اینکه آیا تاکنون مشتریانی برای اموال و املاک بابک زنجانی پیدا شده است یا خیر، افزود: «برخی افراد برای خرید اموال و املاک زنجانی وارد مذاکره شدند و مزایده نیز طبق آگهی منتشرشده در حال انجام است».

به گزارش شرق ،  مشاور وزیر نفت در پاسخ به این سؤال که وزارت نفت تمایل به فروش اموال بابک زنجانی از طریق مزایده یا مذاکره دارد، گفت: «فرقی نمی‌کند و ما فقط می‌خواهیم اموال را بفروشیم البته مزایده شاید بهتر باشد زیرا روال مشخصی دارد و راحت‌تر است». هندی همچنین در پاسخ به سؤال دیگری درباره آخرین وضعیت طرح دعوا در ترکیه در ارتباط با فروش شرکت «اونر ایر» توسط امین اموال بابک زنجانی افزود: «اواخر شهریورماه یا اوایل مهرماه برای رسیدگی به این پرونده در محاکم ترکیه، تعیین شده است و منتظر تصمیم دادگاه هستیم».

اموال زنجاني كجاست
مشاور وزیر نفت همچنین در پاسخ به این سؤال که وکیل بابک زنجانی مدعی شده شرکای خارجی موکلش به منظور تودیع وثیقه برای بابک زنجانی از طریق صرافی‌ها اعلام آمادگی کردند، گفت: «این فقط یک ادعاست و تا الان مبلغی واریز نشده است». دومین آگهی مزایده بخشی از اموال بابک زنجانی متهم ردیف اول پرونده نفتی که به اعدام محکوم شده است، سه‌شنبه ١٥ تیر ٩٥ در روزنامه دنیای اقتصاد منتشر شد. در این آگهی ١٢ ملک و آپارتمان از سوی شرکت بازرگانی توسعه پایدار آسمان کیش به مزایده عمومی گذاشته شده است؛ در بین املاک و آپارتمان‌های این آگهی، ملک ایران‌زمین با هفت‌هزار‌و ٥١٧ میلیارد ریال معادل ٧٥١ میلیارد تومان بیشترین قیمت پایه را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که زنجانی معتقد است ملک ایران‌زمین ارزشی به قیمت هزارو ٧٠٠ میلیارد تومان دارد.

 

ملک‌خدامی با قیمت پایه ١١٠ میلیارد تومان، ساختمان خیابان دولت با قیمت پایه ١٩ میلیارد تومان، ساختمان چهل کتاب با قیمت پایه ٨٧ میلیارد، ساختمان جماران ٥٢ میلیارد، آپارتمان برج تهران سه میلیارد، ٢٢ باب مغازه‌های پاساژ سجاد دو میلیارد، آپارتمان خیابان فرشته سه میلیارد، آپارتمان ولنجک پنج میلیارد، ویلای کلاردشت ٣١٥ میلیون تومان، ملک هشتگرد ٢١٠ میلیون تومان و ملک ایرتویا (قشم) با قیمت پایه ١٧ میلیارد ازجمله املاک و آپارتمان‌های این مزایده هستند. براساس این آگهی، متقاضیان می‌‌توانند برای خرید و دریافت اسناد و شرایط مزایده، از تاریخ انتشار آگهی تا ساعت ١٦ روز سه‌شنبه ٢٩ تیر ٩٥ اقدام کنند. همچنین متقاضیان برای شرکت در مزایده باید نسبت به تحویل پاکت و فرم پیشنهاد قیمت همراه با پنج درصد مبلغ پایه مزایده برای تضمین شرکت در مزایده به صورت چک تضمین‌شده بانکی یا واریز نقدی تا ساعت ١٣ مورخ ١١ مرداد ٩٥ اقدام کنند. از ساعت ١٤ الی ١٦ روز ١١ مرداد ماه، بازگشایی پاکت‌ها انجام می‌شود.

درخواست تازه وکیل بابک زنجانی
بابک زنجانی اخیرا نیز به دليل برخی مشکلات جسمی ازجمله ابتلا به کولیت روده، سه مرتبه از زندان به بیمارستان آتیه منتقل شده و به گفته وکلیش حتی یک نصفه‌روز نیز برای انجام برخی آزمایش‌ها، در این بیمارستان بستری بوده است. در همین رابطه وکیل بابک زنجانی گفت: «پرونده زنجانی پرونده‌ای ملی و درخور توجه برای همه مردم و قضات است برای همین اجرای کامل قانون در این خصوص مشروعیت بسیار بیشتری به دستگاه قضا می‌دهد».

 

به گزارش ایلنا رسول کوهپایه‌زاده درباره آخرین وضعیت پرونده زنجانی عنوان کرد: «موکلم هفته گذشته دو بار به بیمارستان منتقل شد و پس از آزمایش‌هایی متعدد مجددا به زندان بازگشت». او با بیان اینکه بابک زنجانی درحال‌حاضر و هم‌اکنون در حال مصرف داروست و اگر دارو جواب ندهد به تشخیص پزشک جراحی می‌شود، گفت: «مشکل آقای زنجانی گوارشی است و هم‌اکنون چون دفع خون دارند این مسئله باعث افت فشار او شده و فکر می‌کنم نیاز به جراحی ضروری است». 


کوهپایه‌زاده درباره موضوع وثیقه زنجانی تأکید کرد: «همان‌طورکه قبلا هم اعلام کردم شرکای خارجی موکلم در نامه‌ای آمادگی رسمی خود را برای تودیع این وثیقه اعلام کرده‌‌اند و آقای محسنی‌اژه‌ای هم در یکی از نشست‌های خبری در پاسخ به سؤال خبرنگاری این‌گونه اظهار کرد هر کسی وثیقه را پرداخت کند مشکلی ندارد به شرطی که این وثیقه مشکل قانونی نداشته باشد». او با اشاره به اینکه با جدیت این موضوع را پیگیری می‌کنم، گفت: «اخیرا در سفری که به خارج کشور رفتم شخصا از شرکای خارجی آقای زنجانی سؤال کردم و گفتند آمادگی دارند این وثیقه را پرداخت کنند و بنده در لایحه‌ای به مراجع ذی‌صلاح قضائی عنوان کردم اگر لازم باشد این شرکا به ایران هم خواهند آمد و می‌توانند با مراجع قضائی دراین‌خصوص گفت‌وگو کنند».

 

کوهپایه‌زاده با تأکید بر اینکه قانون جدید آئین دادرسی یکی از قوانین درخشان نظام است، خاطرنشان کرد: «این قانون به همت کارشناسان، دولت، مجلس و قوه قضائیه تصویب شد و در آن به موضوع حقوق شهروندی توجه رو‌به‌رشدی شده است. براساس ماده ۲۴۲ این قانون، متهمی که مجازاتش سلب حیات (اعدام) باشد، ما نمی‌توانیم بیش از دو سال این متهم را با قرار بازداشت موقت در زندان نگه داریم و باید این قرار تبدیل به قراری دیگر شود، درحالی‌که موکلم از ۹ دی سال ۹۴ در بازداشت به سر می‌برد». کوهپایه‌زاده با بیان اینکه شرکای خارجی آقای زنجانی هم محض رضای خدا موضوع وثیقه را انجام نخواهند داد، گفت: «آنها هم ذی‌نفع هستند و منافعشان تأمین می‌شود؛ اما این شرکا برای تبدیل قرار بازداشت موقت آقای زنجانی و همچنین پرداخت وثیقه تأیید‌شده هیچ شرطی نگذاشته‌اند و منتظرند دستگاه قضائی اعلام‌ نظر کند.

 

طبق قانون آقای زنجانی هم‌اکنون باید از زندان آزاد شود و فکر می‌کنم آزادی او چندین حسن دارد». او ادامه داد: «پرونده بابک زنجانی پرونده‌ای ملی و درخور توجه برای همه مردم و قضات است، برای همین اجرای کامل قانون دراین‌باره مشروعیت بسیار بیشتری به دستگاه قضا می‌دهد. از سوی دیگر به‌طور قطع از دیگر محاسن آزادی موکلم این است که اعتبارش نزد شرکای خارجی‌اش پس از آزادی بیشتر می‌شود و اموال خارجی‌اش از تعرض مصون می‌ماند». کوهپایه‌زاده افزود: «بهترین و منطقی‌ترین راه این است که قرار موکلم، از بازداشت موقت به قراری دیگر تبدیل شود و او را تحت اقدامات حفاظتی در بیرون از زندان کنترل کنند تا بتواند ارتباطات بین‌المللی‌اش را برقرار و طلب شاکی را پرداخت کند».

 

وکیل زنجانی گفت: «مسئولان قضائی مکرر گفته‌اند اگر موکلم بدهی‌اش را پرداخت کند، در حکم او تأثیرگذار خواهد بود و وزارت نفت هم مکرر گفته است جز طلبش چیز دیگری نمی‌خواهد و فکر می‌کنم خواست عموم مردم درمورد این پرونده هم بازگشت وجوه به خزانه است». بابک زنجانی و دو متهم دیگر پرونده نفتی از سوی شعبه ١٥ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی، مفسدفی‌الارض شناخته شده و در دادگاه بدوی به اعدام محکوم شدند. متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی، ٢,٦ میلیاردیورو به وزارت نفت بدهکار است؛ اما مجموعه نفت با احتساب سود تأخیر در تأدیه، این بدهی را نزدیک سه ‌میلیاردیورو اعلام کرده است. از این مبلغ تاکنون دوهزارو ٦٠٠ میلیارد تومان از طریق شناسایی و تهاتر اموال زنجانی تسویه شده است.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید