دستورالعمل «امکان تجارت دلاری با ایران» برای حفظ توافق هسته‌ای و فقط «کاهش» تحریم‌هاست

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

#کرمانشاه_تسلیت

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد.

 

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل طلب می نماییم.
"مجله اینترنتی پرستو"

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

دستورالعمل «امکان تجارت دلاری با ایران» برای حفظ توافق هسته‌ای و فقط «کاهش» تحریم‌هاست

تاریخ انتشار : 23 / 07 / 1395
دستورالعمل «امکان تجارت دلاری با ایران» برای حفظ توافق هسته‌ای و فقط «کاهش» تحریم‌هاست
مجله اينترنتي پرستو
بعد از انتشار دستورالعمل‌های جدید وزارت خزانه داری آمریکا درخصوص امکان تجارت دلاری موسسات مالی خارجی با ایران، تحلیلگران اقتصادی معتقدند این مسئله فقط برای مقابله با انتقادات دولت ایران و حفظ توافق هسته‌ای است.

 به گزارش فارس، وزارت خزانه‌داری آمریکا مدعی است که دستورالعمل‌های به‌روز شده‌ای را منتشر کرده که طی آن محدودیت‌های کمپانی‌های خارجی برای انجام معاملات تجاری با ایران را "تسهیل" کرده است.

 

بر اساس این دستورالعمل‌ها که از سوی اداره کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا صادر شده، کمپانی‌های خارجی و بانک‌های غیر آمریکایی اجازه دارند با ایران تجارت داشته باشند تا زمانی که سیستم مالی آمریکا، شهروندان و شرکت‌های آمریکایی در آن دخیل نشوند.

 

این وزارتخانه آمریکایی مدعی است (برای مثال) موسسات مالی خارجی می‌توانند تراکنش‌ها با ایران را به واحد پولی «دلار» انجام دهند و موسسات مالی آمریکایی نیز می‌توانند با آن شرکت‌ها (که با ایران تجارت می‌کنند) معاملات داشته باشند اما به شرطی که پول‌های این تراکنش‌ها وارد سیستم مالی آمریکا نشود.

 

در این دستورالعمل‌ها همچنین آمده است که تجارت خارجی‌ها با شرکت‌های ایرانی که در فهرست اشخاص تحریم شده آمریکا قرار ندارند و همچنین شرکت‌هایی که توسط گروه یا فردی در این لیست اداره می‌شود، «لزوما قابل تحریم نیست».

 

سخنگوی وزارت خزانه‌داری آمریکا به پایگاه خبری «بلومبرگ» گفت که این به‌روز رسانی وضعیت فعلی تحریم‌ها علیه ایران را شفاف سازی کرده و رفع تحریم‌های بیشتری را ارائه نمی‌کند.

 

به نوشته خبرگزاری «رویترز» این دستورالعمل‌ها چند ماه بعد از آنکه تهران شکایت‌های متعددی را درباره باقی ماندن بخشی از تحریم‌های آمریکا و ممانعت آنها از تجارت با شرکت‌های خارجی و بهره نبردن از منافعی که تحت توافق هسته‌ای وعده داده شده بود مطرح کرد، صادر شده‌اند.

 

«اریک لوربر» تحلیلگر و کارشناس ارشد در امور تروریسم مالی و سیاست‌های ضد پولشویی که پیشتر برای این وزارتخانه فعالیت می‌کرده، دستورالعمل‌های جدید را فقط «کاهش» تحریم‌ها عنوان کرده نه لغو کامل آنها و می‌گوید: «این چراغ سبزی به کمپانی‌های خارجی است که می‌توانند با ایران و طرف‌های ایرانی با واحد پولی دلار تجارت کنند بدون اینکه از نقض تحریم‌های آمریکا نگران باشند؛ البته تا زمانی که این دلارها وارد سیستم مالی آمریکا نشوند.»

 

لوربر با بیان اینکه نامحتمل است بانک‌های بزرگ اروپایی به زودی وارد ایران شوند، تاکید کرد: «بی‌میلی جدی میان بزرگترین بانک‌ها برای انجام هرگونه تجارت ]با ایران[ وجود دارد.»

 

«ملوین شویختر» کارشناس اقتصادی و «دیوید مورتلاک» مقام سابق کاخ سفید در امور تحریم‌ها می‌گویند این بیانیه صادره سعی دارد انتقادات دولت ایران را کاهش داده و همچنین سردرگمی‌هایی را که طی یک سال اخیر درباره امکان استفاده ایران از دلار بوجود آمده، شفاف سازی کند.

 

مورتلاک معتقد است دولت آمریکا با چنین دستورالعمل‌هایی سعی دارد هرکاری که می‌تواند انجام دهد تا توافق هسته‌ای را حفظ کند.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید