پسر نوجوان قربانی انتقام خواستگار مادر

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

#کرمانشاه_تسلیت

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد.

 

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل طلب می نماییم.
"مجله اینترنتی پرستو"

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

پسر نوجوان قربانی انتقام خواستگار مادر

تاریخ انتشار : 25 / 07 / 1394
پسر نوجوان قربانی انتقام خواستگار مادر
مجله اينترنتي پرستو
آشنای خانوادگی زمانی که متوجه شد زن مورد علاقه‌اش حاضر به ازدواج با وی نیست و پای فرد دیگری در میان است، در انتقامی کور مرتکب قتل شد. او پسر نوجوان زن مورد علاقه‌اش را به بیابانی در اطراف اصفهان کشاند و وی را با ضربه چاقو به قتل رساند.

 اوایل مهر امسال مرد راننده ای هنگام عبور از جاده منتهی به شرق استان اصفهان، با جسد غرق در خون پسر نوجوانی روبه رو شد و ماجرا را به پلیس اطلاع داد. دقایقی پس از این تماس، کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی اصفهان همراه گروه بررسی صحنه جرم در محل حاضر شده و به اثربرداری از محل پرداختند.

بررسی ها نشان می داد ساعت ها از مرگ پسر 17 ساله می گذرد و شواهد موجود در محل جنایت حاکی از آن بود که او غافلگیر شده و با ضربه های چاقو به قتل رسیده است.


شناسایی مقتول
در این مرحله از تحقیقات، کارآگاهان جنایی برای شناسایی هویت مقتول، به بررسی بانک اطلاعاتی و پرونده های افراد گمشده پرداختند که مشخص شد زنی روز قبل از کشف جسد با حضور در اداره پلیس و ارائه تصویر پسر 17 ساله اش به نام حسن، اعلام کرده او یک روز است خانه ر ا ترک کرده و بازنگشته و جستجویش برای یافتن تنها فرزندش بی نتیجه مانده است.

در ادامه تحقیقات، ماموران با مطابقت جسدکشف شده با مشخصات و تصویر پسر گمشده، متوجه شدند مقتول فرزند این زن است. در ادامه با حضور مادر مقتول در پزشکی قانونی، هویت پسر وی شناسایی شد.

با تحقیق از مادر مقتول، او در اظهاراتش گفت: پس از فوت شوهرم با فرزندم زندگی می کردم و قرار بود به زودی ازدواج کنم و هرازگاهی هم مردی که از آشنایان خانوادگی مان بود، در امور خانه به ما کمک می کرد و آخرین بار هم پسرم قرار بود با حمید ـ آشنای خانوادگی ـ به خرید برود که از آن موقع به بعد دیگر از او خبری ندارم و حتی این مرد پاسخگوی تلفنش هم نیست. نمی دانم شاید او بداند چه کسی این بلا را سر فرزندم آورده و مرا داغدار کرده است.

ردپای یک آشنا در جنایت
با کشف این سرنخ، تحقیقات روی حمید متمرکز شد تا این که دو روز پیش مخفیگاه وی شناسایی و او پیش از فرار، دستگیر شد.

حمید ـ متهم پرونده ـ با انتقال به پلیس آگاهی اصفهان بازجویی شد و پس از اظهارات ضد و نقیض سرانجام به قتل پسر 17 ساله اعتراف کرد.

اعتراف به قتل
متهم به قتل در اظهاراتش گفت: از آشنایان خانوادگی مقتول بودم. با توجه به این که او پدر نداشت، سعی می کردم همیشه به او محبت کنم و در کارهای خانه شان به مادرش کمک می کردم. در جریان رفت و آمد به خانه آنها به مادر حسن علاقه مند شده و این موضوع را به او گفتم، اما او علاقه ای برای ازدواج نشان نداد تا این که متوجه شدم فردی به خواستگاری اش آمده و قرار است با وی ازدواج کند. شعله های انتقام از این زن تمام وجودم را گرفت و تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم و نقشه قتل پسرش را طراحی کردم.

وی اضافه کرد: روز حادثه به بهانه این که می خواهم ماشین لباسشویی بخرم و از بیابان های اطراف شهر هم گیاهان دارویی بچینم، پسر نوجوان را فریب داده و با خود بردم. پس از طی مسافتی در بیابانی توقف کردم و از او خواستم در چیدن گیاهان دارویی کمکم کند. او در حال چیدن گیاهان بود که با برداشتن چاقویی از خودرویم، از پشت سر به او حمله کردم و با ضربه های چاقو او را به قتل رساندم و با رها کردن جسد متواری شدم. با این کار می خواستم طوری وانمود کنم که مرد خواستگار این کار را کرده تا او دستگیر و زندانی شود و مادر مقتول با من ازدواج کند.

سرهنگ ستار خسروی، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در این باره گفت: با اعتراف متهم به قتل او صحنه جنایت را بازسازی کرده و روانه زندان شد.

وی با هشدار به خانواده ها از آنها خواست، اجازه ندهند افراد به راحتی وارد حریم خصوصی و زندگی شان شوند تا ناخواسته چنین حوادث تلخی برایشان رقم بخورد.


 اخبار  حوادث  -  جام  جم


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید