متهم، هنگام فرار از ارتفاع سقوط کرد

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

متهم، هنگام فرار از ارتفاع سقوط کرد

تاریخ انتشار : 25 / 07 / 1394
متهم، هنگام فرار از ارتفاع سقوط کرد
مجله اينترنتي پرستو
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی اتهامات و نحوه مرگ متهم به سرقت منزل در جریان فرار از دست سرگرد پلیس آگاهی را تشریح کرد. به گفته سرهنگ گزافی، متهم در جریان پیگیری یک پرونده سرقت منزل تحت تعقیب بود و پس از شلیک پلیس و مجروحیت از ارتفاع سقوط کرد. 

پنجم تیر امسال و از طریق تماس زنی با مرکز فوریت های پلیسی110، اطلاعاتی مبنی بر حضور مشکوک چند جوان داخل یک رستوران در منطقه تهرانپارس اعلام شد. این زن به ماموران گفت: دو جوان با قیافه های مشکوک داخل یک کبابی در حال تقسیم طلا و جواهرات بین خود هستند.

با حضور مأموران در محل، دو جوان حاضر در رستوران به محض توقف گشت موتورسوار مقابل رستوران با به جا گذاشتن یک دستگاه خودروی پیکان وانت و کیف حاوی طلا و جواهرات از محل متواری شدند.

با بررسی تراکنش مالی صورت گرفته از طریق فیش بانکی، فردی در منطقه تهرانپارس شناسایی و در تحقیقات از وی مشخص شد پول واریز شده به حسابش برای اجاره یک واحد آپارتمان مسکونی در فلکه اول تهرانپارس، خیابان 154 شرقی بوده است. این شخص به کارآگاهان گفت: این پول توسط مستأجرم به نام «حسن» به حسابم واریز شده است.

در ادامه، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با اطمینان از حضور «حسن» در داخل آپارتمان قصد دستگیری وی را داشتند، اما او که حفاظ در را از داخل قفل کرده بود، با اطلاع از حضور کارآگاهان اقدام به فرار از طریق پنجره آپارتمان در طبقه سوم ساختمان کرد که با توجه به محاصره کامل مجتمع از سوی کارآگاهان، دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل می شود.

«حسن» پس از دستگیری و در همان مراحل اولیه تحقیقات به ارتکاب سرقت های منازل شهر تهران اعتراف و دو همدست خود به نام های «رضا» ـ آخرین خریدار خودروی پیکان وانت ـ و «جعفر.ن» را به ماموران معرفی کرد که این دو نفر دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

با انجام تحقیقات از دو متهم دستگیر شده، آنها نیز اعترافات «حسن» را تائید کردند. در ادامه، «جعفر» در اعترافات خود عنوان کرد علاوه بر انجام سرقت های خانه با «حسن» و «رضا»، با دو سارق دیگر منزل به نام های «مرتضی» و «میلاد» سرقت های متعدد دیگری را انجام داده است.

سرهنگ سعدالله گزافی رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در مورد نحوه دستگیری دو متهم دیگر به جام جم گفت: با شناسایی مخفیگاه «مرتضی» 24 ساله و «میلاد» 23 ساله در بلوار ابوذر، مرتضی در منزلش دستگیر شد، اما در زمان دستگیری میلاد، با وجود دستور ایست کارآگاهان وی اقدام به فرار از طریق پشت بام های مجتمع های مسکونی کرد.کارآگاهان پس از تعقیب و گریز در پشت بام های مجتمع های مسکونی منطقه بلوار ابوذر و در حالی که «میلاد» همچنان بی توجه به دستور ایست آنها قصد فرار داشت، با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک گلوله و مجروح کردن دست چپ «میلاد» کردند. با اصابت تیر در حالی که او در حال فرار بود پس از اصابت تیر دوم به پهلویش قصد متواری شدن از طریق دیوار مشترک دو خانه را داشت که از ارتفاع سقوط کرد و جان سپرد.

وی ادامه داد: مامور پلیس شلیک کننده یکی از بهترین تیراندازها و عضو تیم ورزشی تیراندازی پلیس آگاهی است. متهم در حال فرار حرکاتی را انجام داد که باعث شد تیر به پهلویش اصابت کرده و پس از سقوط از ارتفاع فوت کند.

رئیس پلیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی اضافه کرد: همچنین در بررسی سوابق متهم مشخص شد او خرداد 91 به اتهام سرقت توسط کلانتری 137 نصر، دی ماه 92 توسط کلانتری 128 تهران نو و دی ماه 93 توسط پایگاه هفتم پلیس آگاهی بازداشت شده است. این در حالی است که سه عضو دیگر دستگیر شده این باند اعتراف کرده اند چهار بار در سال 93 و امسال با میلاد از خانه های شرق تهران سرقت کرده اند.


  اخبار حوادث  -  جام جم 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید