دستورالعمل و جزئیات پرداخت تسهیلات ۴۰ میلیون مسکن مهر در شعب بانک مسکن

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

دستورالعمل و جزئیات پرداخت تسهیلات ۴۰ میلیون مسکن مهر در شعب بانک مسکن

تاریخ انتشار : 15 / 11 / 1395
دستورالعمل و جزئیات پرداخت تسهیلات ۴۰ میلیون مسکن مهر در شعب بانک مسکن
مجله اينترنتي پرستو
بانک مسکن پس از تشکیل چند جلسه با مسئولان بانک مرکزی و زارت راه و شهرسازی، دستورالعمل و جزئیات پرداخت تسهیلات ۴۰ میلیونی مسکن مهر را به کلیه شعب سراسر کشور ابلاغ کرد.

به گزارش فارس، بانک مرکزی برای تسهیل در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و فروش اقساطی نشده تسهیلات مسکن مهر، چارچوب ضوابط و مقررات پرداخت تسهیلات 40 میلیونی مسکن مهر را به بانک‌های عامل ابلاغ کرد و روز چهارشنبه 13بهمن جزئیات پرداخت این تسهیلات را به کلیه شعب ابلاغ کرد. 

 

بنا بر این گزارش، بانک مسکن، یکی از بانک‌های عامل که بیشترین سهم را در پرداخت این تسهیلات برعهده دارد، دستورالعمل را چهارشنبه 13 بهمن به کلیه شعب خود ابلاغ و براساس آن مقرر شد تا به 390 هزار واحد مسکونی تسهیلات 40 میلیون تومانی اعطا کند.

 

در متن نامه ابلاغیه آمده است:

 

ضمن ایفاد تصویرنامه شماره 95/342659 مورخ 95.10.28 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر «افزایش سقف فردی تسهیلات مسکن مهر از 300 ـ‌ 400 میلیون ریال جهت تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و فروش اقساطی نشده طرح مزبور به تشخیص و تأیید بانک عامل»، خواهشمند است با رعایت موارد ذیل و چارچوب ضوابط و مقررات ذی‌ربط نسبت به پرداخت تسهیلات موضوعه اقدام فرمایند.

 

1- به منظور تسهیل و تسریع در روند تکمیل پروژه‌های و ایجاد انگیزه لازم، چنانچه پروژ‌ه‌های دارای پیشرفت فیزیکی 50 درصد، فعال و دارای متقاضی مؤثر باشد لازم است نسبت به تشکیل پرونده و ارسال قرارداد به دفتر اسناد رسمی به منظور ثبت قرارداد اقدام تا پس از حصول حداقل پیشرفت فیزیکی 60 درصد، سهم‌الشرکه متعلقه به تناسب بیشتر فیزیکی حاصله طبق مقررات و ضوابط ذی‌ربط پرداخت گردد.

 

2- در خصوص پرداخت تسهیلات متمم طرح مسکن مهر از 250 به 300 میلیون ریال، چنانچه پروژه‌های دارای پیشرفت فیزیکی 40 درصد فعال نیز باشد لازم است نسبت به انعقاد قرارداد متمم اقدام تا پس از حصول پیشرفت فیزیکی 50 درصد، پرداخت مراحل سهم‌الشرکه که تسهیلات به تناسب پیشرفت حاصله طبق مقررات و ضوابط ذی‌‌ربط انجام گیرد بدیهی است افزایش سقف از 300 به 400 میلیون ریال در این پروژه‌ها به شرح بند، یک می‌باشد.

 

3- تأیید فعال بودن پروژه توسط ارزیاب بانک الزامی می‌باشد.

 

4- طبق ضوابط و مقررات ابلاغی در افزایش سقف فردی تسهیلاتی به شرح فوق، صدور معرفی‌نامه از نهاد ذی‌ربط مبنی بر معرفی پروژه‌ها (اعم از نام پروژه، تعداد واحد پروژه و ...) هنگام انعقاد قرارداد تسهیلات متمم ابلاغی الزامی می‌باشد.

 

5-در خصوص پروژه‌های که دارای پیشرفت فیزیکی نامتوازن می‌‌باشد ( نامه عمومی شماره 55/9/7487 مورخ 94.10.15 با موضوع تفکیک پروژه‌های مشارکت مدنی مسکن مهر) اعطای تسهیلات متمم صرفاً در صورت تعیین تکلیف کل پروژه در چارچوب ضوابط و مقررات ذی‌ربط امکانپذیر می‌باشد.

 

6- با توجه به ابلاغ مصوبه افزایش سقف فردی تسهیلات مسکن مهر از 300 به 400 میلیون ریال، سقف فردی معرفی‌نامه صادره از سوی نهاد ذی‌صلاح به ازای هر واحد یکصد میلیون ریال (100000000 ریال) و طی یک قرارداد متمم می‌باشد.

 

بر این اساس، تمامی معرفی‌نامه‌های صادره از سوی نهاد صدور بابت تسهیلات متمم تا مرحله انعقاد قرارداد صرفاً 45 روز کاری معتبر خواهند بود.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید