استعفاي دسته‌جمعي احمدي‌نژادی‌ها

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

#کرمانشاه_تسلیت

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد.

 

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل طلب می نماییم.
"مجله اینترنتی پرستو"

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

استعفاي دسته‌جمعي احمدي‌نژادی‌ها

تاریخ انتشار : 11 / 12 / 1395
استعفاي دسته‌جمعي احمدي‌نژادی‌ها
مجله اينترنتي پرستو

 حميدرضا بقايي از نزديك‌ترين ياران محمود احمدي‌نژاد با گذشت چند روز از بيانيه ‌رئيس‌جمهور سابق مبني بر عدم حمايت از هيچ كانديدايي در انتخابات ۹۶ طي يك يادداشت تلگرامي آمادگي خود را براي حضور در انتخابات ۹۶ اعلام كرد. اين اقدام بقايي در اعلام كانديداتوري بعد از بيانيه محمود احمدي‌نژاد، دو احتمال را در اذهان پديدار كرد.

 

نخست آنكه بقايي خلاف ميل احمدي‌نژاد در انتخابات ثبت‌نام كرده است، همان احتمالي كه برخي شنيده‌ها آن را تاييد مي‌كرد. احتمال دوم آنكه اتفاقا احمدي‌نژاد هيچ‌گونه مخالفتي با كانديداتوري بقايي نداشته اما چون اين احتمال وجود دارد كه بقايي با عدم استقبال از سوي مردم روبه‌رو شود، ترجيح داد طي بيانيه‌اي عدم حمايت خود از نزديكانش را اعلام كند که اگر بقايي شكست خورد، اين شكست به حساب او گذاشته نشود. هر چند سناريوي نخست محتمل است، اما سناريوی دوم محل تامل بيشتر است. واقعيت اين است كه محمود احمدي‌نژاد غيرقابل پيش‌بيني‌ترين سياستمدار ايران است.

 

مشايي وحمايت مشروط احمدي‌نژاد از بقايي 

 سناريوي دوم زماني قوت مي‌گيرد كه اسفنديار رحيم‌مشايي دركنفرانس خبري اعلام‌ مي‌كند كه نهي محمود احمدي‌نژاد تنها عدم ورود او به انتخابات رياست‌جمهوري را شامل مي‌شود. مشايي دركنفرانس خبري گفت:«آنچه از بيانات مقام معظم رهبري دريافت كرديم اين است كه دكتر احمدي‌نژاد فقط به عنوان نامزد حضور نداشته باشد، اگر از بيانات مقام معظم رهبري دريافت مي‌كرديم كه دكتر احمدي‌نژاد كلا حضور نداشته باشد هيچ فعاليتي شروع نمي‌كرديم، اينها كه مي‌گويند براساس توصيه ايشان، احمدي‌نژاد نبايد از كسي حمايت كند، دكتر احمدي‌نژاد براي حمايت از افراد محدوديت دارد، افراد منعي ندارند كه بگويند ايشان را دوست داريم و از ايشان دست نمي‌كشيم.

 

فردي مي‌خواهيم كه وقتي رئيس‌جمهور شد اعلام كند ملت ايران! من مي‌دانم شما در غيبت احمدي‌نژاد به خاطر احمدي‌نژاد به من راي داده‌ايد، فردي مي‌خواهيم كه علاوه بر اينكه تبلور احمدي‌نژاد است بتواند تا روز ثبت نام و راي‌گيري فشارها را تحمل كند و در صحنه بماند.، بقايي به احمدي‌نژاد شبيه‌تر است». در نتيجه اگر احمدي‌نژاد واقعا قصد حمايت از بقايي را نداشت، بايد عدم حمايت خود را از او پس از اعلام كانديداتوري‌اش اعلام مي‌كرد.

 

جنگ رواني تيم رسانه‌اي احمدي‌نژاد 

با موضعگيري‌هاي رحيم‌مشايي و اعلام اينكه بقايي حمايت محمود احمدي‌نژاد را با خود همراه دارد، در يك جنگ رواني ساختگي، يكي از كانال‌هاي نزديك به رئيس دولت قبل از عصبانيت احمدي‌نژاد براي كانديداتوري بقايي‌خبر مي‌دهد و قصد دارد كماكان بر عدم حمايت احمدي‌نژاد از بقايي تاكيد كند اما به فاصله يك روز از اعلام اين خبر يكي ديگر از كانال‌هاي تلگرامي نزديك به جريان احمدي‌نژاد چنين منتشر مي‌كند كه«اعضاي شوراهاي تبيين مباني انقلاب و بازخواني آرمان‌هاي امام ، براي همراهي بقايي در انتخابات استعفا دادند.

 

اين كانال نوشت: با توجه به اعلام كانديداتوري حميد بقايي در انتخابات رياست‌جمهوري و تاكيد محمود احمدي‌نژاد مبني بر ممنوعيت فعاليت انتخاباتي اعضاي شوراهاي تبيين مباني انقلاب و بازخواني آرمان‌هاي امام، اعضا استعفا دادند. در ادامه در اين كانال آمده است، عبدالرضا شيخ‌الاسلامي، علي ذبيحي، سيدحسن موسوي، مرتضي تمدن و علي اكبر جوانفكر، استعفاي خود را از شوراي مركزي تبيين مباني انقلاب و بازخواني آرمان‌هاي امام تقديم احمدي‌نژاد كردند تا در فعاليت‌هاي انتخاباتي به حميد بقايي كمك و ياري رسانند». اين كانال قصد دارد با اعلام اين خبر از عدم رضايت احمدي‌نژاد از فعاليت انتخاباتي پرده بردارد، طوري كه استعفاها را هم به خواست احمدي‌نژاد نسبت دهد.

 

حمايت دقيقه ۹۰ احمدي‌نژاد از بقايي

 هرچند احمدي‌نژادي‌ها قصد دارند اينگونه جلوه دهند كه به دنبال فضاي دو قطبي درانتخابات نيستند، اما اعلام حمايت مشايي از بقايي و جلوه دادن حمايت غيرمستقيم احمدي‌نژاد از كانديداتوري بقايي آن هم توسط مشايي اين احتمال را تقويت مي‌كند كه شايد در لحظات آخر و در صورت تاييد صلاحيت بقايي باشد كه محمود احمدي‌نژاد، رسما حمايت خود را اعلام كند.

 

 اخبار سیاسی  -  آرمان  


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید