متهمان بعد از قتل یک مرد، فردی را بجای مقتول به محضر بردند و خانه‌اش را فروختند

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

متهمان بعد از قتل یک مرد، فردی را بجای مقتول به محضر بردند و خانه‌اش را فروختند

تاریخ انتشار : 13 / 12 / 1395
متهمان بعد از قتل یک مرد، فردی را بجای مقتول به محضر بردند و خانه‌اش را فروختند
مجله اينترنتي پرستو
محاکمه چهار مرد که 6 سال پیش در جریان سرقت میلیاردی مرد ثروتمندی را به قتل رسانده بودند صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران آغاز شد.

روزنامه ایران نوشت: ماجرای این جنایت 6 سال قبل زمانی فاش شد که دختر جوانی به اداره آگاهی تهران رفت و گفت: «از شمال برای دیدن عمویم به تهران آمدم اما متوجه شدم او به طرز مرموزی ناپدید شده و خانه‌اش را هم به مرد دیگری فروخته‌اند.»

 

درپی این شکایت کارآگاهان درنخستین گام به بازجویی از مالک جدید خانه پرداختند که او گفت خانه را از پیرمرد ویلچر نشینی خریده که  خود را برادر مالک معرفی کرده بود اما مأموران ضمن تحقیق پی بردند از مالک اصلی اثری نیست و این خانه توسط عده‌ای جاعل و کلاهبردار فروخته شده است. سپس این افراد توسط  پلیس دستگیر شدند اما همه چیز را انکار کردند تا اینکه در مواجهه با مدارک موجود در پرونده همگی لب به اعتراف گشودند و پرده از حقیقتی عجیب برداشتند.

 

جعل و کلاهبرداری پس از قتل

یکی از متهمان به نام حسن که مدعی بود صاحب ملک است زمانی‌که در برابر افسر بازجو قرار گرفت پرده از حقیقت ماجرا برداشت و گفت:«من از طریق بچه‌های محل متوجه شدم مردی در خانه‌اش به قتل رسیده است. اما چون تنها بوده و آشنایی نداشته که به او سر بزند کسی از مرگش خبر ندارد.به خاطر اینکه مرد کلیمی هیچ‌کسی را نداشت با ورود به ملک متعلق به او اسناد و مدارک این ملک را برداشتم و از طریق افراد دیگری که با آنها نیز در محله آشنا شده بودم تصمیم گرفتم با جعل اسناد و مدارک و معرفی پیرمردی به‌عنوان مالک این ملک 250 متری - در میدان توحید -آنجا را به فروش برسانم. من در ابتدای کار پیرمردی را که با او هم محل بودیم شناسایی کردم و به او گفتم که در ازای گرفتن پول، نقش یک مرد فروشنده ملک را بازی کند. او نیز قبول کرد و سپس به جعل اسناد در یک دفتر اسناد -که از طریق دوستی  با آنها آشنا شده بودم- پرداختم و به این طریق خانه  پیرمرد کلیمی را فروختم. ولی من از ماجرای قتلش خبر ندارم و همان بچه محل هایم که گفتند می‌دانند ماجرا چیست.

 

در ادامه بازجویی‌ها یکی دیگر از متهمان به نام داریوش در رابطه با قتل مرد کلیمی گفت: من در این ماجرا تنها اتهامم جنایت بر میت است که آن هم تهمت است. شهروز - یکی از متهمان- مرا در کوچه دید و به دلیل اینکه با هم آشنا بودیم و ماشین داشتم به من گفت بیا برویم جایی را تمیز کنیم. من هم پذیرفتم و زمانی که به خانه مرد کلیمی رسیدم متوجه شدم که چه اشتباهی مرتکب شده ام. همین‌که اسکلت‌اش را دیدم در حالی که تنش یک لباس کاموایی بود و پتویی نیز رویش انداخته شده بود ترسیدم و به او گفتم من به هیچ چیزی دست نمی‌زنم  و تنها به او کمک کردم که اسکلت را داخل کیسه بگذارد و حتی دستم هم به آن نخورد.

 

شهروز متهم دیگر پرونده نیز در دادگاه گفت: من با حسن در محل مان آشنا شدم و با آماری که او به من داده بود متوجه شدم آن مرد، ثروت میلیاردی دارد. زمانی که زنگ خانه این مرد ثروتمند را به صدا در آوردیم و او در را باز کرد ما او را به داخل هل دادیم که روی زمین افتاد.بعد هم دست و پایش را بستیم اما هیچ چیزی به دست نیاوردیم و خانه را ترک کردیم  و نفهمیدیم که مرد کلیمی چطور به قتل رسیده است.

 

در پایان این محاکمه، قضات شعبه چهارم به ریاست عبداللهی و مستشارش قاضی کیخواه  برای صدور رأی وارد شور شدند.


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید