سارقان طلافروشی های ایران زن بودند

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

سارقان طلافروشی های ایران زن بودند

تاریخ انتشار : 13 / 12 / 1395
سارقان طلافروشی های ایران زن بودند
مجله اينترنتي پرستو
 3 زن که در شهرهای مختلف از طلافروشی ها سرقت می کردند دستگیر شدند.

 به  گزارش ایران آنلاین ؛در مورخه 16/08/1395 مالک یک طلافروشی در منطقه تهرانپارس – خیابان 131 با مراجعه به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس به مأمورین اعلام داشت خانمی حدودا 35-30 ساله به بهانه خرید طلاجات وارد مغازه اش شده و در ادامه ا یک رشته دستبند طلا را سرقت کرده است .با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت به شیوه کش روی" و به دستور دادیار شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

 

 

صاحب طلافروشی پس از حضور در اداره هفدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " ساعت 21:00 ، خانمی به عنوان مشتری و به بهانه خرید طلاجات وارد طلافروشی شد و با استفاده از غفلت بنده اقدام به سرقت  یک رشته دستبند مثلثی به ارزش دو میلیون تومان نمود و بلافاصله از محل متواری شد " .

 

کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی با بهره گیری از تصاویر دوربین های مداربسته ی مغازه طلافروشی موفق به شناسایی یکی از مجرمین خانم سابقه دار در زمینه کش روی بنام "سالومه" ( متولد 1363 ) شدند که از سال 1388 بارها به اتهام کش روی و ارتکاب دیگر جرایم دستگیر و روانه زندان شده است .

 

با شناسایی تصویر "سالومه" ، کارآگاهان به آخرین محل سکونت ( مخفیگاه ) سالومه در منطقه خاوران مراجعه و در تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که وی سال گذشته و پس از آزادی از زندان اقدام به جابجایی مخفیگاه خود نموده است .

 

در شرایطی که هیچگونه اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه جدید این متهم سابقه دار و حرفه ای در زمینه کش روی وجود نداشت ، کارآگاهان اداره هفدهم پلیس اگاهی با انجام اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی آخرین مخفیگاه سالومه در خیابان پرستار شده ، با اطمینان از حضور وی در داخل مخفیگاهش موفق به دستگیری اش در مورخه 13/09/1395 شدند .

 

با وجود دستگیری "سالومه" و اعتراف صریح وی به سرقت های کش روی از مغازه های طلافروشی سطح شهر تهران و شناسایی تعدادی از محل های سرقت در مناطق خانی آباد ، شمیران نو ، بازارچه شاپور ، میدان خراسان و ... ، اما همچنان پرونده های مشابه دیگری با موضوع سرقت های کش روی توسط سارقین خانم به اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد .

 

با طرح شکایت های جدید با موضوع سرقت های کش روی اینبار توسط دو سارق خانم از طلافروشی های سطح شهر تهران ، کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی بار دیگر با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته ی طلافروشی های محل سرقت های جدید موفق به شناسایی تصویر دو خانم حدودا 40-35 ساله ای شدند که به صورت بسیار ماهرانه ای اقدام به سرقت طلاجات از مغازه های طلافروشی کرده بودند .

 

با بهره گیری از تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته طلافروشی ها و بانک اطلاعات مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی ، کارآگاهان موفق به شناسایی تصویر خواهر کوچکتر سالومه بنام "سحر" ( متولد 1364 ) به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه کش روی همانند خواهرش (سالومه ) شدند ؛ بررسی سوابق سحر نشان داد که او از سال 1377 تاکنون بارها به اتهام سرقت به شیوه کش روی از طلافروشی دستگیر و روانه زندان شده است .

 

با شناسایی "سحر" به عنوان دیگر سارق مغازه های طلافروشی سطح شهر تهران و به منظور شناسایی تصویر همدست سحر که در سرقت ها او را همراهی کرده بود ، تحقیقات از سالومه در این خصوص در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت ؛ سالومه که مدعی اطلاع نداشتن از جرایم ارتکابی خواهرش شده بود ، پس از مشاهده ی تصاویر و مستندات ارائه شده در خصوص ارتکاب دهها فقره کش روی توسط خواهرش و همراهی یک خانم با وی ، خواهرشوهر خودش بنام نگار (متولد 1357) را به عنوان همدست خواهرش معرفی کرد .

 

کارآگاهان با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده در خصوص مخفیگاه "سحر" و "نگار" در منطقه پیروزی ، به این منطقه مراجعه و ضمن شناسایی مخفیگاه سحر و نگار ، در تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که آنها پس از اطلاع از خبر دستگیری سالومه بلافاصله اقدام به جابجایی مخفیگاه خود کردند ؛ اقدامات پلیسی جهت شناسایی آخرین مخفیگاه این دو سارق زن همچنان در دستور کار کارآگاهان قرار داشت تا سرانجام آخرین مخفیگاه آنها در منطقه عبدل آباد شناسایی ، "سحر" و "نگار" در مورخه 10/11/1395 دستگیر و به اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

 

مالباختگانی که طرح شکایتی نکردند !!!! :

 

با دستگیری "سالومه" ، "سحر" و "نگار" ، شناسایی شکات ، مالباختگان و محل ارتکاب سرقت ها در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت .

 

با بررسی پرونده های مشابه با موضوع "سرقت به شیوه کش روی" و همچنین اعتراف صریح متهمین به دهها فقره کش روی از مغازه های طلافروشی در مناطق مختلف شهر تهران ، دهها محل سرقت در خیابان نبرد ، میدان رهبر ، شکوفه ، خانی آباد ، شمیران نو ، امامزاده حسن ، بازارچه شاپور ، افسریه ، میدان خراسان ، مینی سیتی ، اسلامشهر ، فلاح ، شهرری ، دولت آباد ، پاکدشت ، ورامین ، سرسبیل ، امام حسین ، رودکی و ... شناسایی شد ؛ در این میان تعدادی از محل های سرقت متعلق به تعدادی از صاحبان طلافروشی ها بود که متهمین به سرقت طلاجات از طلافروشی آنها اعتراف کرده اما آنها تاکنون اقدامی به طرح شکایت نکرده بودند !!! .

 

سرهنگ کارآگاه داوود فـرد ، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : در ادامه تحقیقات جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی ، هر سه متهم به سرقت های مشابه در سایر شهرهای کشور همچون رامسر ، اراک ، قم و ... و بویژه شهرهای حاشیه ی تهران نیز اعتراف داشته اند .

 

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در پایان این خبر گفت : با عنایت به شناسایی دهها محل سرقت در تهران ، اعتراف صریح متهمین به دهها فقره سرقت در تمامی مناطق شهر تهران و همچنین سایر شهرهای کشور و به منظور شناسایی دیگر شکات و مالباختگان احتمالی ، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر هر سه متهم از سوی مقام محترم قضایی شعبه اول دادیاری دادسرای ناحیه 34 تهران صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگان بویژه صاحبان طلافروشی هایی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت گرفته و موفق به شناسایی تصاویر این سه متهم حرفه ای شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه نمایند .


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید