روش عجیب مامور قلابی برای سرکیسه کردن راننده ها

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

روش عجیب مامور قلابی برای سرکیسه کردن راننده ها

تاریخ انتشار : 26 / 05 / 1396
روش عجیب مامور قلابی برای سرکیسه کردن راننده ها
مجله اينترنتي پرستو
جوان 34 ساله ای که با جعل عنوان مامور راهور به تصادفات ساختگی در مشهد رسیدگی می کرد، در حالی با شلیک گلوله دستگیر شد که تاکنون تعداد زیادی اسناد و مدارک رانندگان نیز از وی کشف شده است! 

 ماجرای کلاهبرداری های این مرد که در پوشش پلیس راهور رانندگان خودروهای سنگین و ترانزیتی را سرکیسه می کرد، هنگامی لو رفت که ماموران راهنمایی و رانندگی مستقر در پایگاه قاسم آباد هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی، ماموری را با درجه ستوان دومی دیدند که درحال رسیدگی به یک حادثه تصادف خسارتی بود! آنان با تعجب از این که سانحه تصادف از طریق پلیس 110 گزارش نشده اما ماموری در حال رسیدگی است به صحنه تصادف نزدیک شدند و به بررسی موضوع پرداختند چرا که تصادف مذکور در حوزه استحفاظی آنان بود و باید یکی از افسران کارشناس پایگاه قاسم آباد به آن رسیدگی می کرد ولی ستوان مذکور که مورد تصادف در خیابان آزادی را در سررسید همراهش یادداشت می کرد، برای آنان ناشناخته بود.

 

نیروهای راهور که به نوع رفتار و نحوه پوشش این جوان مظنون شده بودند، سوالاتی را درباره محل خدمت وی پرسیدند که با تناقض گویی های جوان 34 ساله روبه رو شدند. بنابراین ماموران این فرد را به داخل خودرو هدایت کردند تا تحویل کلانتری بدهند اما وقتی سرعت خودرو پلیس در ترافیک شهری کمتر شد، ناگهان متهم مذکور که «علیرضا-الف» نام دارد در خودرو را گشود و پا به فرار گذاشت.

 

ماموران انتظامی هم که به تعقیب وی پرداخته بودند به ناچار دست به سلاح بردند و با شلیک چند تیر هوایی او را زمین گیر کردند. بنابر گزارش خراسان، با انتقال متهم به پلیس آگاهی خراسان رضوی که با دستور قضایی صورت گرفت، تحقیقات گسترده ای در این باره آغاز شد چرا که سرهنگ کارآگاه حمید رزمخواه (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) با توجه به تجربیات پلیسی خود احتمال می داد متهم مذکور باید جرایم بیشتری را در مشهد مرتکب شده باشد بنابراین به دستور وی، این پرونده توسط گروه زبده ای از کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری مورد رسیدگی و بازجویی های دقیق قرار گرفت.

 

بررسی های کارآگاهان با توجه به اظهارات و اعترافات متهم حاکی از آن بود که مرد 34 ساله با پوشیدن لباس نیروهای راهور و درحالی که بی سیم قلابی نیز در دست داشت وارد صحنه های تصادف می شد واز راننده به ظاهر مقصر، خسارت خودروی دیگر را به طور نقدی دریافت می کرد تا راننده مقصر از برگه بیمه خود استفاده نکند! در همین حال تحقیقات بیشتر نشان داد همه تصادفاتی که مامور قلابی به آن ها رسیدگی کرده، ساختگی بوده است! متهم مذکور در اعترافات خود پرده از ماجرای ساختگی بودن تصادف ها نیز برداشت و گفت: معمولا همسرم سوار بر خودروی ریو به صورت ساختگی با خودروهای ترانزیتی یا کامیون ها تصادف می کرد و بعد من به عنوان مامور پلیس وارد صحنه می‌شدم و با بیان این که کامیون مقصر است، مدارک راننده را می‌گرفتم. سپس به راننده به ظاهر مقصر پیشنهاد می‌کردم به دلیل هزینه کم  تعمیر خودروی ریو اگر به صورت نقدی خسارت را پرداخت کنید به نفع شماست! این گونه رانندگان هم که حاضر نیستند یک برگه از بیمه آنان به خاطر مبالغ چند صد هزار تومانی بریده شود یا فرصت رفتن به مراکز خسارت بیمه و پلیس را نداشتند، بلافاصله راضی می شدند و خسارت را به صورت نقدی پرداخت می کردند.

 

 در ادامه بررسی ها مشخص شد زنان دیگری هم در ماجرای کلاهبرداری از رانندگان با این متهم همکاری کرده اند که تلاش برای شناسایی آنان ادامه دارد.از سوی دیگر نیز تحقیقات کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری که با نظارت مستقیم و راهنمایی های سرهنگ رزمخواه همراه بود، نشان می داد در برخی از صحنه های ساختگی تصادف که متهم داخل خودرو حضور داشته و ماموران راهنمایی و رانندگی در صحنه تصادف حاضر شده اند، او (متهم) تا زمان تنظیم کروکی هم موضوع را پیگیری کرده اما در یک لحظه از محل گریخته است.

 

بنابراین گزارش، در بازرسی از مخفیگاه وی، تعدادی اسناد و مدارک رانندگان مانند گواهی نامه کشف شده و این مامور قلابی به گرفتن پول نقدی در تعدادی از تصادفات ساختگی اعتراف کرده است. این متهم 34 ساله درباره پوشیدن لباس نیروهای راهور نیز گفت: من مسافرکش هستم، لباس ها را پیدا کردم و پوشیدم!! شایان ذکر است: با توجه به این که احتمال می رود این متهم جرایم بیشتری را در شهر مرتکب شده باشد، تحقیقات از وی با صدور دستور قضایی همچنان ادامه دارد.  

 

 

 اخبار  حوادث  -  روزنامه خراسان


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید