وزیر کشور:انتصاب استانداران جدید تا ابتدای مهرماه نهایی می‌شود

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

وزیر کشور:انتصاب استانداران جدید تا ابتدای مهرماه نهایی می‌شود

تاریخ انتشار : 06 / 06 / 1396
وزیر کشور:انتصاب استانداران جدید تا ابتدای مهرماه نهایی می‌شود
مجله اينترنتي پرستو
وزیر کشور گفت: برخی استانداران تقاضای بازنشستگی یا انتقال به دیگر دستگاه‌های اجرایی را دارند و قطعاً شاهد تغییراتی هستیم و تا اول مهرماه مشخص می‌شود.

به گزارش تسنیم از مشهد مقدس، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر امروز در نشست خبری هفته دولت در استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: برای تغییر استانداران به ارزیابی نیاز داریم و در انتهای هر دوره ارزیابی صورت می‌گیرد برخی استانداران تقاضای بازنشستگی یا انتقال به دیگر دستگاه‌های اجرایی را دارند و قطعاً شاهد تغییراتی هستیم و تا اول مهرماه مشخص می‌شود، همچنین انتخاب فرمانداران به تناسب نگرش استانداران است اما بنا داریم حداقل تغییرات را ایجاد کنیم.

 

وزیر کشور در ارتباط با موضوع حمل و نقل خاطرنشان کرد: در بحث حمل و نقل داخلی و کمک به شهرداری‌ها به طرق مختلف این فعالیت را انجام می‌دهیم و امور مورد نیاز شهرداری ها را تامین می‌کنیم در بحث کلان‌شهرها هدف دولت تسریع راه اندازی خطوط مترو بوده و 2000 واگن مترو تخصیص داده‌ایم، در بحث تاکسی‌ها 55 هزار تعویض داشته‌ایم و نوسازی اتوبوس‌ها نیز کمک را به شهرهای پرجمعیت کمتر توسعه یافته محدود کرده‌ایم، همچنین در شهر مشهد دولت کمک قابل توجهی برای اوراق مشارکت انجام داده و حدود 100 دستگاه اتوبوس به شهرهای پر جمعیت اختصاص یافته؛ موضوع پدیده نیز وزیر مسکن، راه و شهر سازی باید نطر بدهد و ابلاغیه صادر کنید.

 

وی با اشاره به اهمیت حضور بانوان در دولت عنوان کرد: در این دوره تاکید بر حضور بانوان وجود دارد و به استانداران برای به کارگیری بانوان در سمت های مختلف ابلاغیه هایی صادر شده و امیدواریم به تناسب ظرفیت‌ها از بانوان استفاده شود، همچنین اعتقاد به جوان‌گرایی موضوعی کاملا روشن و عقلانی است و قرار است در انتخاب استانداران حداقل پنج سال کاهش سن داشته باشیم و از فرمانداران بازنشسته نیز استفاده نکنیم و به این وسیله نسبت‌های سنی را پایین بیاوریم.

 

رحمانی فضلی تصریح کرد: وزارت کشور نیاز به مدیران خاص دارد و در حال حاضر به عنوان دستگاه حاکمیتی در کادرسازی دچار خلاء شده‌ایم و به همین دلیل سن افراد در وزارت کشور در رده‌های بالاتر است اما برنامه داریم از هر استانی 100 نفر به صورت میانگین با شرایط تحصیلی مرتبط و مشی اعتدال جذب کنیم تا در آینده نزدیک شاهد حضور نسل جدید در وزارت کشور باشیم.

 

وزیر کشور با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر موضوع حاشیه شهرها گفت: بخش حاشیه شهر جزو وظایف سازمانی راه و شهرسازی است اما با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری دستگاه‌هایی که باید در حوزه کالبدی و اجتماعی فعال باشند تقسیم کار کرده‌اند و قرار است فعالیت خود را در سطح ملی آغاز کنند، همچنین در حوزه قاچاق کالا و ارز در دولت یازدهم کاهش بسیاری را داشته‌ایم و دولت در بحث ضابطه‌مند کردن حمل کالاها بسیار خوب عمل کرده و در حال حاضر نظارت دقیق روی کالاها وجود دارد.

 

وی ادامه داد: در راستای طرح کنترل قاچاق کالا و ارز ساماندهی بازارچه‌های مرزی صورت گرفته و کول‌برها فقط در چهار استان حق فعالیت دارند، همچنین موضوع اشتغال و معیشت تخصص وزارت کشور نیست اما چون وظیفه هماهنگی و پیگیری را دارد در حال فعالیت است، برای ایجاد یک میلیون شغل نیاز به 700 هزار میلیارد سرمایه‌گذاری داریم و امسال برنامه ریزی برای ایجاد 800 هزار تا یک میلیون شغل را انجام داده‌ایم و چون دغدغه اصلی خانواده‌ها اشتغال است اهمیت زیادی برای آن قائل هستیم

 

رحمانی‌فضلی با بیان این نکته که دولت متعلق به همه مردم است، گفت: دولت وقتی رای می‌آورد برای همه مردم است اگرچه مدیران ارشد باید منطبق با سیاست‌های دولت انتخاب شوند ولی در خدمت‌رسانی به مردم نگاه عادلانه وجود دارد، همچنین 24 میلیون رأی به معنای تفکیک نیست و دولت برای 80 میلیون جمعیت است و به همه سرویس می‌دهد و دولت دوازدهم نیز نگاه اعتدال‌گرایانه دارد و وزرای انتخابی نیز همه مشی اعتدال دارند.

 

وزیر کشور در رابطه با مسئله آب اظهار کرد: مسئله آب را باید متولی آن پاسخ بدهد اما بحران آب مربوط به وزارت کشور است و در حال حاضر علی رغم خشک سالی و کمبود بارش ها بحران آب نداریم اما باید مدیریت مناسب داشته باشیم و شورای عالی آب در این دوره بر سدسازی و تعیین شیوه‌های کشت، نظارت جدی دارد اما موضوع آب ملی است و همه مردم باید در این رابطه تلاش کنند.

 

وی بیان کرد: فرهنگ زیارت دارای اهمیت زیادی در جمهوری اسلامی است و تمام دولتمردان نسبت به شهرهای خاص زیارتی وظیفه دارند اما در حال حاضر با کمبود منابع مواجه هستیم و تعریف پروژه جدید در حوزه زیارت سخت است، همچنین در حوزه تشکیل کانون‌های مساجد باید دقت به محتوای مساجد نیز داشته باشیم و فقط مسئله ساختن مسجد نباشد زیرا مساجد محل انسجام ملت اسلامی هستند و اهمیت زیاد دارند.

 

 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید