زمان آغاز ثبت‌نام کارت اعتباری خرید کالا

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

زمان آغاز ثبت‌نام کارت اعتباری خرید کالا

تاریخ انتشار : 26 / 08 / 1394
زمان آغاز ثبت‌نام کارت اعتباری خرید کالا
مجله اينترنتي پرستو
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی اعلام کرد: اطلاعات مربوط به تولید‌کنندگان لوازم خانگی برای شرکت در طرح کارت اعتباری خرید کالا توسط وزارت صنعت‌ جمع‌آوری شده و بانک مرکزی در حال بروزرسانی دستگاه‌های پوز نمایندگی‌های فروش است که ثبت نام برای این طرح از هفته آینده آغاز می‌شود.

حبیب‌الله انصاری امروز - سه‌شنبه - در نشست خبری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی با اشاره به آخرین وضعیت طرح خرید کالا با کارت اعتباری 10 میلیون تومانی اظهار کرد: جمع‌آوری اطلاعات از سوی تولید‌کنندگان زمان‌بر بود و نباید شرایطی پیش می‌آمد که برخی تولید‌کنندگان حتی در فاز اول، از این طرح جا بمانند؛ بنابراین طی روزهای اخیر اطلاعات این موضوع جمع‌آوری شد و در اختیار وزارت صنعت قرار گرفت.

وی با بیان این‌که اطلاعات تولید‌کنندگان و نمایندگی‌های فروش در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته است، ادامه داد: در حال حاضر بانک‌ها در حال بروزرسانی دستگاه‌های پوز نمایندگی‌های فروش کالا هستند که ظرف سه - چهار روز آینده این کار انجام می شود و ثبت‌نام برای دریافت کارت‌های اعتباری از هفته آینده آغاز خواهد شد.

پیش‌بینی استقبال 10 میلیون نفری از کارت اعتباری خرید کالا
دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی با بیان این‌که پیش‌بینی می‌کنیم حدود 10 میلیون نفر از این طرح استقبال کنند، گفت: البته برخی از تولید‌کنندگان در بعضی شهرها نمایندگی فروش ندارند که این موضوع باید توسط خود تولید‌کنندگان حل شود.

انصاری افزود: در مرحله‌ اول بازنشستگان و حقوق‌بگیران مشمول این طرح می‌شوند، اما به این معنی نیست که فقط این بخش را در بر بگیرد بلکه در فازهای بعدی همه مردم می‌توانند ازاین تسهیلات استفاده کنند.

وی درباره‌ این‌که چه مقدار اعتباری برای این طرح از سوی بانک مرکزی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: طبق مذاکراتی که داشته‌ایم قرار نیست که در فاز اول این کارت‌ها ارائه شده و تمام شود بلکه قرار است این طرح در بلندمدت ادامه پیدا کند.

4 شرط برای قرار گرفتن تولید‌کنندگان در فهرست وزارت صنعت
دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی با اشاره به چهار شرط برای قرار گرفتن تولید‌کنندگان در لیست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مورد اول این‌که این کالاها حتما باید تولیدات ملی ساخت داخل باشد از سویی دیگر کارخانجاتی که می‌خواهند در دایره طرح قرار گیرد باید مجوز رسمی تولید دریافت کرده باشند.

به گفته انصاری کالاهای مشمول استاندارد اجباری باید از سازمان ملی استاندارد پروانه داشته باشند و یکی از موارد بسیار مهم در این زمینه خدمات پس از فروش است که تولید‌کنندگان باید ارائه کنند.

وی ادامه داد: این در حالی است که نسبت به انتخاب لوازم خانگی از سوی مردم هیچ محدودیتی وجود ندارد و مردم خودشان اختیار دارند که کدام وسیله را انتخاب و بخرند.

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی همچنین درباره‌ برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در تاریخ ششم تا نهم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران نیز گفت: ایام نمایشگاه امسال «تولید، محور صادرات» در نظر گرفته شده، چرا که امروزه ساختار صنعت ما باید صادرات‌محور باشد و نمی‌توانیم بدون نگاه به صادرات تولیدات خود را تقویت کنیم.

انصاری با اشاره به بازشدن فضا در دوران پساتحریم اظهار کرد: نظر ما در مورد لوازم خانگی مشارکت شرکت‌های خارجی با واحد‌های داخلی برای ایجاد تولیداتی است که بتوانند زمینه‌ی صادرات را فراهم کنند که نمایشگاه سال جاری نیز می‌تواند بستر مناسبی برای این مذاکرات باشد.

وی با بیان این که در نمایشگاه امسال 342 شرکت داخلی و خارجی حضور خواهند داشت، تصریح کرد: از این تعداد 235 شرکت داخلی و 107 شرکت خارجی در نمایشگاه حضور دارند که تعداد شرکت‌های داخلی نسبت به سال گذشته با افزایش 8.8 درصدی همراه بوده و 19 شرکت افزایش یافته است.

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی افزود: از سوی دیگر همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد با بازشدن فضای سیاسی ناشی از به سرانجام رسیدن مذاکرات ایران با 1+5 تعداد شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه نسبت به سال گذشته 54 مورد افزایش یافت که رشد 101 درصدی را نشان می‌دهد.

به گفته انصاری در نمایشگاه امسال 10 شرکت نیز تقاضای غرفه در فضای باز را کردند که در مجموع متراژ غرفه‌های شرکت‌های داخلی 17 هزار و 833 مترمربع، غرفه‌های خارجی 2304 مترمربع و غرفه‌های فضای باز 542 مترمربع است.

وی درباره‌ کالاهای حضور یافته در این نمایشگاه گفت: تولید‌کنندگان انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی، گازسوز، لوازم خرد و کوچک، ظروف چینی و آشپزخانه، کالاهای الکترونیکی و سایر موارد در این نمایشگاه حضور دارند.

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی اظهار کرد: ایجاد رابطه مستقیم بین تولید‌کننده و فروشنده، شناسایی مشتریان و عوامل توزیع، نگاه مشتری به محصولات تولیدی، ملاقات‌های رودررو و ارائه‌ی محصولات نو و ابتکارات جدید از اهداف برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی است که می‌تواند به صنایع مختلف کمک بسیاری کند.

به گفته انصاری همزمان با این نمایشگاه از هیات‌های تجاری و سفرای کشورهای مختلف برای حضور در نمایشگاه در جهت مذاکرات با شرکت‌های داخلی و بازدید از نمایشگاه دعوت شده است.
 
اخباراقتصادی  -  ایسنا 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید