اعتراف مرد شکاک به قتل همسرانش

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

اعتراف مرد شکاک به قتل همسرانش

تاریخ انتشار : 27 / 08 / 1394
اعتراف مرد شکاک به قتل همسرانش
مجله اينترنتي پرستو
مردی که دو همسرش را قربانی سوء‌ظن کرده بود، پس از دستگیری در اصفهان راز قتل هولناک این دو زن را فاش کرد. متهم در مدت دو سال دست به این جنایت‌ها زده و جسد همسر اولش را به آتش کشیده بود.

  دهم بهمن سال 92 مرد کرمانشاهی که ساکن شهر اصفهان بود با حضور در پلیس آگاهی از ناپدید شدن همسرش خبر داد. با تحقیق از وی مشخص شد همسرش برای خرید از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است .

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، مشخصات وتصویر زن گمشده در اختیار گشت‌‌های انتظامی قرار گرفت. در حالی که ده روز از شکایت این مرد گذشته بود، فردی با پلیس 110 تماس گرفت و از کشف جسد سوخته زنی در حاشیه یکی از شهرهای اصفهان خبر داد. در این مرحله ماموران که احتمال می‌دادند جسد سوخته متعلق به همان زن گمشده است، از شوهر وی خواستند تا با حضور در پزشکی قانونی، هویت مقتول را شناسایی کنند که او با مشاهده جسد مدعی شد این جسد متعلق به همسر گمشده‌اش نیست.

تحقیقات پلیس جنایی برای یافتن زن گمشده و شناسایی هویت جسد زن سوخته ادامه داشت تا این‌که دوازدهم اردیبهشت امسال کارآگاهان جنایی از طریق گزارش مردمی از کشف جسد زنی در حاشیه فرودگاه اصفهان باخبر شدند.

کارآگاهان جنایی با حضور در این محل، مشاهده کردند ساعاتی از مرگ این زن می‌گذرد و بررسی‌های اولیه نشان می‌داد او با جسمی رشته مانند خفه شده است و مدارکی همراه ندارد که هویت وی را مشخص کند. جستجوها برای رازگشایی از هویت مقتول ادامه داشت تا این‌که چند هفته پیش ماموران باکشف سرنخ‌هایی متوجه شدند او همسر دوم همان مردی است که دو سال پیش گم شدن همسر اول خودرا به پلیس گزارش داده بود.

همین سرنخ کافی بود که پلیس به این مرد به اتهام قتل مظنون شود و او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دستگیر شد. در بازرسی از خانه متهم، مدارک هویتی به دست آمدکه هویت زن جوان را نشان می‌داد.

اعتراف به قتل همسر دوم
متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی اظهارات ضد و نقیضی بیان و ادعا کرد مقتول را نمی‌شناسد و از سرنوشت همسر اولش نیز بی‌خبر است. تحقیقات از او ادامه داشت تا این که متهم اعتراف کرد این زن جوان همسر دومش بوده که او را به قتل رسانده اما از سرنوشت همسر اولش بی خبر است.

وی در اظهاراتش گفت: حدود یک سال قبل با این زن ازدواج کردم. روز حادثه همسرم خانه نبود و وقتی بازگشت، از او پرسیدم کجا رفته بوده که پاسخ قانع‌کننده‌ای نداد. آنقدر عصبانی شدم که قدرت فکر کردن نداشتم. در اوج عصبانیت روسری همسرم را دور گردنش گره زده و او را خفه کردم. پس از مرگ او، جسدش را در صندلی عقب خودرو گذاشته و شبانه در زمین‌های کشاورزی حوالی فرودگاه رهاکردم .

او صحنه جنایت را بازسازی کرد اما هر‌گونه اطلاع از سرنوشت همسر نخست خود را انکار می‌کرد. متهم با هماهنگی قضایی روانه زندان شد و تحقیقات پلیس جنایی برای رازگشایی از سرنوشت زن گمشده ادامه یافت.

آزمایش دی.ان.ای راز قتل را گشود
در این مرحله با آزمایش دی.ان.ای جسد سوخته مشخص شد جسد متعلق به همان زن گمشده و همسر اول متهم به قتل است. با رازگشایی از این جنایت روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. متهم به قتل پس از انتقال به اداره آگاهی و اظهارات ضد و نقیض در باره سرنوشت همسر نخست خود، دو روز پیش سکوت خود را شکست و به قتل همسر نخست خود اعتراف کرد.

متهم به قتل در اظهاراتش گفت: سال 91 با همسر اولم در کرمانشاه آشنا شده و با هم ازدواج کردیم. سال اول زندگی با هم مشکل نداشتیم تا این‌که نسبت به رفتارهای همسرم مشکوک شدم و روز به روز سوء‌ظن‌هایم نسبت به وی بیشتر می‌شد. عصر روز حادثه میان من و همسرم درگیری رخ داد و مشاجره‌مان بالا گرفت. همسرم به من ناسزا گفت. سیلی محکمی به صورتش زدم و او را هل دادم که سرش به دیوار خورد و نقش زمین شد و جان سپرد. دستپاچه شده و نمی‌دانستم با جسد او چه کار کنم. تا ساعت 3 بامداد روز بعد کنار جسد بودم و بعد آن را داخل پتویی پیچیده و با خودرویم به سمت بیابان‌های شاهین شهر رفتم و جسد را کنار جاده انداختم و آن را آتش زدم تاشناسایی نشود و با شکایت دروغین، گم شدن او را گزارش دادم. هر دو همسرم را قربانی سوء‌ظن‌هایم کردم.

متهم به قتل پس از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد.

 اخبار حوادث  - جام جم 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید