کارشناسان از تحول مهم در گروه تروریستی داعش خبر می‌دهند

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

کارشناسان از تحول مهم در گروه تروریستی داعش خبر می‌دهند

تاریخ انتشار : 01 / 07 / 1394
کارشناسان از تحول مهم در گروه تروریستی داعش خبر می‌دهند
مجله اينترنتي پرستو
اندیشکده انگلیسی 'مرکز بین المللی مطالعات افراط گرایی و خشونت سیاسی' در گزارشی عنوان کرد ده ها تن از داعشی های ناراضی و سرخورده به دلایل مختلف از جمله اقدامات وحشیانه و دروغ بودن وعده های گروه تروریستی داعش، از این گروه جدا شده اند.

به گزارش ایرنا، در گزارش این اندیشکده که تحت عنوان 'قربانیان، مرتکبین، دارایی: روایت هایی از جداشدگان گروه داعش' منتشر شده، عنوان شده است سرخوردگی این افراد از گروه تروریستی داعش به دلیل واقعیت های زندگی در محدوده تحت تسلط این گروه و دروغ از آب درآمدن وعده های فریبنده آن، در زمینهٔ دادن زندگی خوب همراه با کالاها و خودروهای لوکس بوده است.

اندیشکده مرکز بین المللی مطالعات افراط گرایی و خشونت سیاسی( ای سی اس آر) که مقر آن در لندن است، در این گزارش تحقیقاتی، تلاش داشته است با گفت وگو با 58 عضو سابق گروه داعش از 17 کشور مختلف، دلیل تغییر باور افراد پیوسته به گروه داعش و تصمیم آنها برای ترک این گروه بیابد.

براساس یافته های این اندیشکده، چهار دلیل عمده باعث جدا شدن این افراد شده که نخستین آن واقعیت های خشن و ناامیدکننده زندگی در مناطق تحت کنترل داعش بوده است.

به گزارش این اندیشکده، افراد یادشده براساس تبلیغات صورت گرفته ازجمله بهره مندی از یک زندگی لوکس و آرمانی جذب گروه تروریستی داعش شده بودند اما در عمل و واقعیت، زندگی در قلمرو این گروه را بسیار ' خسته کننده و غیرقابل تحمل ' و همراه با 'بهره کشی و سوءاستفاده ' یافتند.

در این گزارش عنوان شده است: علاوه بر مسایل مادی، بسیاری از داعشی ها، به دلیل خشونت های وحشیانه داعش به ویژه علیه افراد غیرنظامی و بی گناه و اسرا، از این گروه جدا شده اند .


براساس گزارش یادشده، وجود فساد، اعدام اعضای داعش توسط فرمانده هان خود، افکار و اعمال نژادپرستانه، تأکید بر درگیری با سایر گروه های معارض به جای مبارزه با نیروهای دولتی، دایم در معرض اتهام 'خیانت 'و 'جاسوسی ' بودن ، از دیگر دلایلی بوده که سبب نارضایتی و جدا شدن افراد از این گروه تروریستی شده است.

در این گزارش عنوان شده است: یکی از موارد انتقادی به گروه داعش اعمال تبعیض آمیز و افکار نژادپرستانه است به نحوی که یک داعشی هندی تنها به دلیل رنگ پوستش مجبورش کرده بودند که توالت ها را تمیز کند.


در ابتدای این گزارش، همچنین به تشریح زمانی پرداخته شده است که یک انگلیسی داعشی در تماس با 'ماهر شیراز' محقق این اندیشکده، با شکایت از واقعیت های داعش گفته که از نظر این گروه تروریستی، 'جهاد' به معنای 'جنگ مسلمانان علیه مسلمانان' است و در این میان حکومت سوریه امری فراموش شده است.

اندیشکده مرکز بین المللی مطالعات افراط گرایی و خشونت سیاسی ابراز امیدواری کرده است که بیان واقعیت های گروه تروریستی داعش بتواند مانع از افراط گرا شدن مردان وزنان جوان و پیوستن آنها به این گروه در سوریه شود.


این اندیشکده به دولت ها توصیه کرده است که ضمن توجه به ابعاد این گزارش، راهی برای گفت وگو با افراد جداشده از گروه داعش بیابند و به آنها برای استقرار مجدد کمک کرده و موانع حقوقی که ممکن است مانع از جدا شدن آنها از این گروه و بازگشت به خانه می شود، مرتفع سازند.


روزنامه تایمز اخیرا گزارش داد: براساس برآوردهای صورت گرفته از سال 2011 میلادی تاکنون، در حدود یک هزار انگلیسی برای پیوستن به گروه های افراطی به سوریه رفته اند و از کل این افراد 300 نفرشان به انگلیس بازگشته اند و 70 نفرشان در جریان درگیری ها در سوریه و عراق کشته شده اند.

این روزنامه در همین حال به نقل از منابع امنیتی نوشت: دستگاه جاسوسی داخلی انگلیس 'ام آی 5 ' و پلیس ضد تروریسم، در حال رصد 3 هزار انگلیسی که دیدگاه های افراط گرایانه دارند، هستند.


تایمز به نقل از این منابع افزود: این سه هزار نفر که در میان آنها جوانان و نوجوانان انگلیسی نیز حضور دارند، به نقطه ای رسیده اند که می توانند در آینده نزدیک اقدام به عملیات در خاک انگلیس کنند.

'اندرو پارکر' رییس دستگاه جاسوسی 'ام آی 5' انگلیس نیز اخیرا هشدار داد که کشورش با بالاترین و جدی ترین تهدیدات تروریستی طی 3 دهه گذشته به ویژه از زمان حملات یازده سپتامبر سال 2001 میلادی به آمریکا، مواجه شده است.


'اندرو پارکر' عنوان کرد که در طی یک سال گذشته شش توطئه تروریستی در انگلیس خنثی شده است.


گروه تروریستی داعش و سایر گروه های تکفیری و افراطی، دست پرورده های غرب و برخی ازکشورهای عربی هستند که تاکنون جنایات بسیاری در کشورهای عراق و سوریه مرتکب شده اند.

براساس برآورد اندیشکده مرکز بین المللی مطالعات افراط گرایی و خشونت سیاسی ، بیش از 20 هزار خارجی که یک پنجم آنها از کشورهای غربی هستند به گروه های افراطی و تروریستی از جمله داعش در سوریه و عراق پیوسته اند.

  اخبار بین الملل  -  ایرنا


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید