close
دانلود آهنگ جدید
موافقان و مخالفان اعطای تابعیت به فرزندان دارای پدر خارجی و مادر ایرانی چه می‌گویند؟

موافقان و مخالفان اعطای تابعیت به فرزندان دارای پدر خارجی و مادر ایرانی چه می‌گویند؟

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

آموزش صفر تا صد نرم افزار بازی سازی Unity 2D

در این دوره آموزشی 250 دقیقه ای، ما صفر تا صد بازی سازی دو بعدی در یونیتی را به شما می آموزیم. یاد میگیریم که چطور بهترین بهره برداری از این امکانات فوق العاده بازی سازی در یونیتی را برای ساخت بازی های دو بعدی زیبا و اختصاصی خودمان داشته باشیم.

در این دوره از ابتدا و معرفی ابزارها و ساخت پروژه شروع می کنیم، با واردکردن آبجکت ها ، ساخت و اتصال انیمیشن در بازی، ساخت بازیکن و کنترل رفتار آن، ساخت دشمن و کنترل رفتارش، افزودن موانع و سختی به بازی، ساخت مراحل مختلف بازی و افزودن امکانات کنترلی انتخابی بازی مثل تاچ بودن یا کنترلی و با دسته بودن بازی و دهها امکانات خاص بازی سازی دو بعدی دیگر آشنا می شویم. در آخر با چگونگی انتشار بازی ساخته شده تان برای سیستم عامل های مختلف مثل اندروید، iOS ، کامپیوتر و ویندوز، برای وب و ... آشنا می شویم.


                                                  قیمت محصول: 24,800 تومانمجموعه آموزشی بازاریابی و مارکتینگ

در حال ایجاد برنامه بازاریابی مختص به خود باشید و یا اولین گروه بازاریابی خود را رهبری می کنید، این دوره آموزشی در یادگیری مبانی، در جهت موفقیت در زمینه بازاریابی به شما یاری خواهد رساند. درو بوید، پروفسور و مشاور، با سی سال تجربه در زمینه بازاریابی برای برندهای مشهور است. در این دوره آموزشی، وی نقش بازاریابی در سازمان ها راتشریح کرده، چهارچوبی را برای تحلیل تجارت، مشتری ها و رقیب ها تعیین کرده و نشان می دهد که چطور استراتژی موفق بازاریابی را تهیه کرده و از چنین استراتژی در تمام زمینه ها از قیمت گذاری تا تبلیغات استفاده کنیم.

قیمت محصول: 14,800 تومان

لینک توضیحات محصول

تبلیغات

موافقان و مخالفان اعطای تابعیت به فرزندان دارای پدر خارجی و مادر ایرانی چه می‌گویند؟

تاریخ انتشار : 17 / 08 / 1397
موافقان و مخالفان اعطای تابعیت به فرزندان دارای پدر خارجی و مادر ایرانی چه می‌گویند؟
مجله اينترنتي پرستو
قرار است لایحه اعطای تابعیت به فرزندان زنان دارای همسر خارجی در مجلس مطرح شود؛ مخالفان آن را باعث بروز مشکلات امنیتی می‌دانند و موافقان، آن را لایحه‌ای برای حمایت از افراد حاصل از ازدواج‌های قانونی می‌دانند.

یکی از چالش‌های موجود در کشور، بلاتکلیفی کودکان مادر ایرانی و پدر خارجی است که در ایران به دنیا آمده‌اند. اکنون تعداد کودکانی با این مشخصات در ایران کم نیستند و این افراد در بسیاری از حوزه‌ها مثل تحصیل، بیمه و اشتغال با مشکل روبرو هستند.

 

روز گذشته، معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در توییتر خود نوشت، بعد از مدت‌ها در جلسه امشب دولت تصویب شد: زنان ایرانی دارای همسر خارجی می‌توانند برای فرزندان زیر هیجده سال خود تقاضای تابعیت ایرانی کنند.

 

حال باید منتظر بود و دید دولت چه زمانی این لایحه را به مجلس خواهد فرستاد و نمایندگان با آن موافقت خواهند کرد یا خیر؟ از طرفی عده‌ای می‌گویند اگر این لایحه مطرح شود با مخالفت‌های احتمالی برخی مراجع تقلید و شورای نگهبان مواجه خواهد شد. در همین راستا با چند تن از نمایندگان مجلس دهم به گفت‌وگو نشستیم تا از نقطه نظرات آن‌ها باخبر شویم.

 

بنیادی: لایحه تابعیت در مجلس تصویب می‌شود

بهروز بنیادی نماینده کاشمر در خصوص این لایحه و اینکه برخی به آن ایرادات فقهی می‌گیرند و اینکه آیا دولت در این رابطه با نمایندگان مجلس، مراجع تقلید و اعضای شورای نگهبان تعاملاتی داشته یا خیر، به رویداد۲۴ گفته است: این موضوع همیشه جزو مشکلات مطرح در کشور بوده و ما خانواده‌های زیادی را مخصوصاً در استان‌هایی که مهاجران افغانی هستند مثل کرمان و خراسان رضوی داریم که آمدند و با زن ایرانی ازدواج کردند. این موضوع در کمیسیون اجتماعی هم مطرح شد و همکاران ما در آنجا بررسی‌هایی را انجام دادند که حال با لایحه‌ای که احتمالاً تا چندی دیگر از سوی دولت به مجلس ارائه خواهد شد نشان از آن دارد که هماهنگی‌هایی با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس صورت گرفته است. قطعاً هر لایحه‌ای که مطرح می‌شود درباره آن مذاکرات و مشاوراتی صورت می‌گیرد که نگرانی افراد مسئول برطرف شود که بی‌شک در این خصوص هم این اتفاق افتاده است.

 

بنیادی یادآور شد: اعطای این تابعیت می‌تواند گره خیلی از مشکلات را باز کند زیرا این فرزندانی که به دنیا می‌آیند در بخش آموزش، بیمه، یارانه و... نیاز به حمایت دارند. متاسفانه برخی از این فرزندان سرپرست ندارند و مادران آن‌ها زحمت اداره این فرزندان را می‌کشند. این لایحه را مثبت می‌بینم و امیدوارم که مجلس هم همکاری خوبی با این موضوع داشته باشد و بعید می‌دانم برای تصویب این لایحه خیلی مشکل خاصی داشته باشیم.

 

موسوی لارگانی: حقوق فرزندان حاصل از ازدواج قانونی باید رعایت شود

سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده فلاورجان به رویداد۲۴ گفته است: به نظر من وقتی یک ازدواج شرعی و قانونی صورت می‌گیرد باید به حیات و حقوق فرزندان حاصل از آن ازدواج بها داده شود. به طور مثال این فرزندان باید بتوانند راحت در کشور تحصیل داشته باشند و زمینه بهره‌مندی از این امکان نیازمند صدور شناسنامه برای آنهاست. حتی این افراد در رفتن به مسافرت و اقامت هم مشکل دارند که باید کمک کنیم تا این چالش‌ها حل شوند. من این لایحه را خوب و بجا می‌دانم و تصور می‌کنم مراجع تقلید و شورای نگهبان هم مشکل خاصی با آن نداشته باشند.

 

پورمختار: اعطای تابعیت به فرزندان حاصل از مادر ایرانی و پدر خارجی از بدو تولد ایراد دارد

محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ در خصوص لایحه اعطای تابعیت به فرزندان زنان دارای همسر خارجی که تا چندی دیگر توسط دولت به مجلس ارائه خواهد شد به رویداد۲۴ گفته است: طرحی مشابه این لایحه در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مطرح است که تاکنون با آن مخالفت شده است. فرزندی که مادر ایرانی و پدر خارجی دارد و در ایران متولد شده می‌تواند بعد از ۱۹ سالگی درخواست تابعیت کند، یعنی باید درک و فهم فرد کامل شود که بتواند برای خود تصمیم بگیرد. حال عده‌ای در تلاشند که قانونی را وضع کنند که فرزند از بدو تولد بتواند تابعیت ایرانی بگیرد. من با این لایحه مخالفم و ایرادات زیادی به آن وارد است.

 

نماینده اصولگرای مجلس تصریح کرد: اکنون در ایران به این افراد هم خدمات داده می‌شود و معتقدم باید به آن‌ها اقامت داد و نه تابعیت. تابعیت هم در زمان خودش قابل انجام است، ولی با اعطای تابعیت از بدو تولد مخالفم، زیرا مشکلات امنیتی متوجه این موضوع است. از طرفی اگر به فرزندی در بدو تولد، تابعیت ایرانی دهند و آنگاه او بزرگ شد و تصمیم گرفت ترک تابعیت کند، تبعات زیادی برای کشور خواهد داشت.

 

تاج الدین: مخالفان، اعطای تابعیت را امنیتی می‌دانند

ناهید تاج‌الدین نماینده اصفهان در خصوص لایحه اعطای تابعیت به فرزندان زنان دارای همسر خارجی به رویداد۲۴ گفته روی این موضوع تاکنون خیلی کنکاش شده و حتی ما در فراکسیون زنان مجلس هم خیلی روی این مسئله کار کردیم. آقای شیران، نماینده مشهد هم خیلی پیگیر این موضوع بودند و تلاش‌های خوبی را هم برای تحقق این امر انجام دادند. در حال حاضر کودکان زیادی با این مشخصه در ایران در حال زندگی هستند که خیلی از آن‌ها همین کودکان کار هستند.

 

عضو فراکسیون زنان مجلس اظهار داشت: وقتی توئیت خانم ابتکار را دیدم، خیلی خوشحال شدم که این موضوع در قالب لایحه به مجلس بیاید. حالا که قرار است این لایحه به مجلس بیاید کار برای نمایندگان راحت‌تر است، زیرا بار مالی از طرف مجلس به دولت تحمیل نمی‌شود.

 

تاج الدین گفته برخی دوستان موضوعات امنیتی را متوجه این مسئله می‌دانند، ولی من فکر می‌کنم حضور پررنگ این کودکان بدون هویت، خطرات بیشتری را برای جامعه دارد که امیدوارم این لایحه زودتر به مجلس بیاید تا تکلیف این موضوع هرچه سریع‌تر روشن شود.

 

رویداد 24


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید


نویسنده :
تعداد بازديد : 181

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
دانلود نسخه جدید فیلترشکن Thunder VPN 2.4.8 برای اندروید
دانلود سریال Legends of Tomorrow