رییس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت:آماده باش نیروهای بهداشتی در فرودگاه ها برای رصد کرو

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

رییس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت:آماده باش نیروهای بهداشتی در فرودگاه ها برای رصد کرو

تاریخ انتشار : 01 / 07 / 1394
رییس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت:آماده باش نیروهای بهداشتی در فرودگاه ها برای رصد کرو
مجله اينترنتي پرستو
 رییس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون موردی از ویروس کرونا در بین زائران ایرانی مشاهده نشده اما تیم های بهداشتی در فرودگاه ها برای رصد این بیماری به حالت آماده باش درآمده اند.

محمد مهدی گویا افزود: موارد ابتلا به بیماری مرس و ویروس کرونا تاکنون در بیمارستانهای شهر ریاض در عربستان متمرکز بوده و هنوز موردی از این بیماری در بین حجاج در شهرهای مدینه و مکه گزارش نشده است.

وی ادامه داد: سازمان بهداشت جهانی به دقت بر روند این بیماری در عربستان نظارت دارد و به دولت عربستان کمک می کند.


گویا گفت: یک تیم تخصصی و فوق تخضضی نیز از ایران در مکه و مدینه وضعیت بیماری مرس را رصد می کند و اگر حتی یک مورد از این بیماری در بین زائران ایرانی دیده شود،اقدامات لازم را انحام می دهند.


رییس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت اضافه کرد: وزارت بهداشت نیز به دقت وضعیت ویروس کرونا را در عربستان و در بین زائران رصد می کند، آماده سازی های لازم انجام شده و متناسب با وضعیت، اقداماتی برای پیشگیری از ورود این بیماری به کشور انجام می شود.


وی گفت: مراکز بهداشت مرزی در تمام فرودگاه هایی که محل بازگشت حجاج است،ایجاد شده و به حالت آماده باش درآمده اند، بیمارستانهایی نیز برای خدمات رسانی به افراد مشکوک تعیین شده اند و هر مورد مشکوک به این بیماری در بین زائران ایرانی باشد، در این بیمارستانها به صورت ایزوله در بخش های ویژه و اتاق های تک نفره بستری می شوند.


گویا ادامه داد: حجاج ایرانی بعد از بازگشت به کشور قرنطینه نمی شوند و فقط افرادی که علائم بیماری مرس و ابتلا به ویروس کرونا را دارند، در بیمارستان بستری می شوند،تفاوت قرنطینه با بستری ویژه این است که قرنطینه برای افراد سالم و مشکوک است اما بستری در بخش ویژه و اتاق های ایزوله مخصوص افرادی که است علائم بیماری را دارند.


امسال در موسم حج حدود 61 هزار زائر ایرانی به عربستان رفته اند و با کادر کاروانها در مجموع حدود 65 نفر از ایران در مراسم حج امسال در مکه و مدینه حضور دارند.


کاروان های حجاج ایران از 6 مهر به تدریج به کشور باز می گردند.


مسعود مردانی، عضو کمیته کشوری مبارزه با کرونا ویروس وزارت بهداشت پیش از این در گفت و گو با خبرنگار ایرنا توصیه کرد: مهمترین اقدام پیشگیرانه این است که زائران از تجمعات غیر ضروری به خصوص در جایی که افرادی آبریزش بینی، عطسه یا سرفه دارند، خودداری کنند و اگر به این علایم مبتلا شدند، خود را در قرنطینه قرار دهند و اعمال حج را به تأخیر بیاندازند تا سبب ابتلای دیگران نشوند.


مردانی ادامه داد: اقدام مهم دیگر پرهیز از دست دادن و به ویژه بوسیدن است که یک عادت رایج بین ایرانیان است. از تمام حجاج و نزدیکان آنها می خواهیم که از دست دادن و بوسیدن یکدیگر خودداری کنند.


وی تاکید کرد: نکته بسیار مهم و ضروری دیگر شست و شوی مداوم دست ها با آب و صابون است. حجاج باید به طور مداوم هر جا آب و صابون دیدند، دست های خود را بشویند زیرا ثابت شده شست و شوی دست باعث قطع زنجیره انتقال ویروس به دیگران می شود.


عضو کمیته کشوری کرونا ویروس وزارت بهداشت ادامه داد: آخرین نکته مهم بهداشتی نیز این است که اگر زائران دچار علایمی مثل آبریزش بینی، عطسه و خلط شدند، از دستمال یکبار مصرف استفاده کنند و آن را در سطل در دار بیاندازند، رعایت همین چند توصیه بهداشتی ساده تا حد بسیار زیادی از شیوع بیماری مرس پیشگیری می کند.


عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره وجود این بیماری در ایران گفت: سال گذشته شش مورد ابتلا به مرس را در استان کرمان داشتیم، پس از آن مورد جدیدی از این بیماری نداشته ایم اما نباید مغرور شویم زیرا با کوچکترین غفلت ممکن است شاهد یک همه گیری بزرگ از این بیماری در کشور باشیم به خصوص اینکه حجاج پس از بازگشت در استان های مختلف پراکنده می شوند.


خالد الفالح، وزیر بهداشت عربستان نیز روز یکشنبه اعلام کرده بود که هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا و بیماری مرس در بین حجاج وجود ندارد.


 اخباراجتماعی  -  ایرنا  


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید