کمپین « نه به ازدواج پر هزینه» را هم راه بیاندازیم

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

#کرمانشاه_تسلیت

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد.

 

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل طلب می نماییم.
"مجله اینترنتی پرستو"

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

کمپین « نه به ازدواج پر هزینه» را هم راه بیاندازیم

تاریخ انتشار : 01 / 07 / 1394
کمپین « نه به ازدواج پر هزینه» را هم راه بیاندازیم
مجله اينترنتي پرستو
مهم تر از کمپین "نه به خرید خودرو" ، کمپین نه به ازدواج پر هزینه است. باور کردنش سخت است که دو جوان چند سال عقد کرده باقی می‌مانند تا پسر بتواند هزینه شب عروسی را تامین کند و دختر جهزینه را ...

  ایرانیان تصمیم گرفته‌اند به خریدن خودرو «نه» بگویند. کیفیت و قیمت خودرو داخلی باعث شد تا مردم تصمیم بگیرند برای مدتی به سمت خودرو داخلی نروند. آنها بر این باور هستند که با این کار قیمت خودرهای داخلی پایین می‌آید و یا کیفیتشان بالا می‌رود. بعد از این کمپین باید منتظر کمپین‌های دیگر نیز بود که یکی پس از دیگری راه اندازی شوند تا مردم ایران پس از سال‌‌ها نقش اصلی خود را به عنوان رکن اصلی دموکراسی بازی کنند.

در این میان مسئله‌ای که ایرانیان فراموش کرده‌اند این معناست که این کمپین‌ها «نه» فقط در مورد تولید‌های داخلی یا ایستادن در مقابل برخی تصمیمات حاکمیت نیست بلکه گاهی باید رفتار خود را در جامعه اصلاح کنیم. با نگاهی به رفتارهای اجتماعی خودمان می‌شود پی برد که بیش از همه خودمان احتیاج به «کمپین نه» داریم.

به طور مثال می‌شود در کشور خود مردم برای مقابله با روش غلط « کمپین نه به ازدواج پرهزینه» راه بیندازند. در این راه جوانان می‌توانند نقش تاثیرگذاری بازی کنند. سال‌هاست ایرانیان بنابر بر رسوم غلط کاری کرده‌اند که ازدواج جوانان با سختی‌های زیادی همراه است. این‌روزها یک عروسی کم خرج در تهران معادل 20 میلیون تومان است. 20 میلیون تومانی که می‌تواند زندگی یک زوج جوان را دچار تحولات اساسی کند اما بنا بر سنت‌های غلط مجبور هستند تمام سرمایه خود را صرف یک شب مهمانی کنند.

این هزینه تازه برای یک ازدواج ساده است و در تهران و دیگرهای شهرهای کشور ازدواج‌هایی با هزینه‌های سرسام آور انجام می‌شود که با هزینه‌ها آن می‌شود 50 جوان را راهی خانه بخت کرد. بسیاری از جوانان به خاطر مشکلاتی که بابت هزینه‌های ازدواج و سخت گیری‌های خانواده‌ها وجود دارد به سمت ازدواج نمیرند و ترجیح می‌دهند که سال‌ها مجرد بمانند تا اینکه به خاطر یک شب مراسم عروسی سال‌ها مجبور باشند هزینه آن یک شب را پرداخت کنند.

جوانان ایرانی باید با راه انداختن این کمپین جلوی فرهنگ غلط رایج میان خانواده‌ها را بگیرند. پسر و دختر می‌توانند به پدر و مادر خود بگویند که ما بدون مراسم ازدواج، راهی خانه بخت خواهیم شد یا اینکه ما هزینه ازدواج خود را صرف خانه می‌کنیم یا با آن به ماه عسل می‌رویم یا اصلا با این هزینه کاری می‌کنیم که چند جوان دیگر نیز راهی خانه بخت شوند.

مهم تر از کمپین نه به خرید خودرو یا هر مسئله دیگری، کمپین نه به ازدواج پر هزینه است. باور کردنش سخت است که دو جوان چند سال عقد کرده باقی می‌مانند تا پسر بتواند هزینه شب عروسی را تامین کند و دختر جهزینه را و این درحالی است که اگر هر دو مسئله ازدواج را ساده می‌گرفتند آنها حداقل یک سال یا دو سال زدوتر زندگی مشترک خود را شروع می‌کردند.

بسیاری از دختران این کشور برای اینکه پدرانشان نمی‌توانند هزینه جهاز را تهیه کنند، مجرد باقی مانده‌اند و چه پسرانی که به خاطر ترس از هزینه ازدواج به سمت این سنت الهی نمی‌روند.

گاهی باید از خودمان شروع کنیم. همیشه نباید چشم به دستان دولت و حکومت داشت. اولین مصلحان اجتماعی خود مردم هستند. وقتی اصلاح از داخل مردم شروع شود قطعا حکمیت نیز تن به خواسته مردم خواهد داد. جامعه در صورتی اصلاح می‌شود که مردم بخواهند. نمی‌شود مردم خود حامل فرهنگ‌های غلط باشند و انتظار داشته باشند که دولت بانی تغییرات اجتماعی در کشور باشد.


  اخبار اجتماعی  - عصر  ایران 


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید