رد کاهش سقف کارت‌های اعتباری از 10 به 6 میلیون/ افزایش پلکانی است

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

#کرمانشاه_تسلیت

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد.

 

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل طلب می نماییم.
"مجله اینترنتی پرستو"

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

رد کاهش سقف کارت‌های اعتباری از 10 به 6 میلیون/ افزایش پلکانی است

تاریخ انتشار : 19 / 10 / 1394
رد کاهش سقف کارت‌های اعتباری از 10 به 6 میلیون/ افزایش پلکانی است
مجله اينترنتي پرستو
به دنبال طرح انتقاداتی مبنی بر کاهش سقف کارت‌های اعتباری تا شش میلیون تومان بانک مرکزی اعلام کرد که از ابتدا قرار بر این بوده که کارت‌های اعتباری تا سقف 10 میلیون تومان صادر شود و در فازهای بعد نیز میزان تسهیلات این کارت‌ها افزایش خواهد یافت.

  در حالی از امروز طرح صدور کارت‌های اعتباری برای کالاهای ایرانی به‌طور رسمی در بین سازمان‌ها و دستگاه‌ها آغاز شده و سه گروه کارکنان رسمی و پیمانی، بازنشستگان و زوج‌های جوان می‌توانند برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند که بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی کارکنان و بازنشستگانی که حداکثر حقوق و مزایای تعهد نشده ماهانه آنها معادل 1.5 میلیون تومان است می توانند از تسهیلات کارت‌های اعتباری بهره‌مند شوند.

براین اساس این تسهیلات تا چهار برابر این 1.5 میلیون تومان برای متقاضیان ارائه خواهد شد که در این حالت مبلغ کارت‌های اعتباری به شش میلیون تومان می‌رسد.

این در حالی است که در بین تولیدکنندگان این انتقاد مطرح شد که با اجرایی شدن این طرح بر اساس سیاست اعلام شده، به‌طور کلی بانک مرکزی سقف توزیع کارت‌های اعتباری را از 10 میلیون تومانی که از ابتدا اعلام کرده بود به شش میلیون کارت داده است.

در همین رابطه کریمی – سخنگوی بانک مرکزی – به ایسنا توضیح داد که همان‌طور که از ابتدا مقامات بانک مرکزی اعلام کرده بودند قرار بوده کارت‌های اعتباری تا سقف 10 میلیون تومان صادر شود، بنابراین در حال حاضر و در فاز اول اجرای این طرح قرار شد کسانی که حداکثر تا سقف 1.5 میلیون تومان از حقوق آنها تعهد نشده است مشمول دریافت این کارت‌ها شود که در این حالت حدود شش میلیون تومان به آنها تعلق می‌گیرد، در حالی که افرادی که کمتر از 1.5 میلیون تومان از حقوق آنها تعهد نشده است نیز شامل خواهد شد.

وی ادامه داد: در مرحله‌ بعدی اجرای طرح با توجه به استقبالی که از آن می شود، همچنین منابع بانک مرکزی و سایر شرایطی که مورد سنجش قرار خواهد گرفت، سقف تسهیلات کارت‌های اعتباری افزایش خواهد یافت‌ به‌طوری که ممکن است میزان حقوق تعهد نشده به عنوان شرط اعطای کارت از 1.5 به 2 و حتی بیشتر افزایش یافته که در نتیجه سقف کارت‌ها را از هشت و ممکن است تا 10 میلیون تومان افزایش دهد.

کریمی تاکید کرد: بر اساس این شرایط این‌که نسبت به کاهش سقف تسهیلات کارت‌های اعتباری انتقادی مطرح شده و یا این‌که عنوان می‌شود بانک مرکزی به گفته خود پایبند نبوده درست نیست، چرا که ما از همان ابتدا نیز اعلام کردیم سقف کارت‌های اعتباری حداکثر تا 10 میلیون تومان است و در این حالت می‌تواند کمتر از این مبلغ باشد.

سخنگوی بانک مرکزی در رابطه با میزان کارتهای صادر شده و تعداد مد نظر نیز گفت که هنوز تعداد کاملا مشخص نیست، ولی به نظر می رسد در مرحله اول تا حدود یک میلیون کارت صادر شود.

این در حالی است که پیش تر غزنوی - دبیر مجمع کارآفرینان ایران - با انتقاد از تغییرات ایجاد شده در این طرح، از عصبانیت تولیدکنندگان گفت و افزود:بانک مرکزی هر چیزی که خودش اعلام کرد، زیر آن زد و نتوانست با همان شرایط اولیه طرح را اجرا کند.

غزنوی با بیان اینکه سقف کارت‌های اعتباری با این شرایط کاهش یافته گفته که بانک مرکزی نمی‌خواهد بگوید سقف را کاهش داده اما با شرایطی که گذاشته سقف کارت‌ها در نهایت شش میلیون تومان خواهد شد.


  اخبار اقتصادی  - ایسنا 
اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید