نشانه‌های تغییر مواضع غرب درباره حضور روسیه در سوریه

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

نشانه‌های تغییر مواضع غرب درباره حضور روسیه در سوریه

تاریخ انتشار : 14 / 11 / 1394
نشانه‌های تغییر مواضع غرب درباره حضور روسیه در سوریه
مجله اينترنتي پرستو
تأکید لاوروف بر مواضع روسیه در قبال گروه های تروریستی سوری، ارزیابی نماینده سازمان ملل از وضعیت مذاکرات صلح ژنو، نیاز غرب به روسیه برای به ثبات رساندن اوضاع سوریه، تصویب طرح دشوار کردن رفع تحریم های ایران در مجلس نمایندگان آمریکا، ارزیابی وضعیت بازار ایران برای خارجی ها و آخرین وضعیت انتخابات مقدماتی در آمریکا، از جمله مهمترین موضوعاتی است که امروز مورد توجه مطبوعات و رسانه ها قرار گرفته است.

 به گزارش «تابناک»، برگزاری مذاکرات صلح سوریه در ژنو، همچنان یکی از مهمترین موضوعاتی است که مورد توجه مطبوعات و رسانه های بین المللی قرار دارد. در این زمینه، خبرگزاری فرانسه اظهارات وزیر خارجه روسیه را بازتاب داده که مذاکرات جاری را مرحله ای حساس و سرنوشت ساز خوانده است. به نوشته این خبرگزاری، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، در کنفرانس خبری مشترک با شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، همتای اماراتی خود، گفت مذاکرات که رسماً از روز دوشنبه آغاز شده، نشان دهنده مرحله‌ای بسیار سرنوشت ساز است. وی گفت شرکت کنندگان در گفت و گوهای ژنو تلاش می‌کنند خود را با مواضع یکدیگر تطبیق دهند. وی همچنین تأکید کرد مشارکت افرادی از جیش الاسلام و احرار الشام در مذاکرات ژنو ۳ در چارچوب هیئت ریاض، به معنای به رسمیت شناختن این دو گروه به عنوان شریکی در مذاکرات نیست.

خبرگزاری «رویترز» نیز اظهارات نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه را بازتاب داده که مذاکرات ژنو را آخرین امید برای سوریه دانسته است. به نوشته این خبرگزاری، استفان دی میستورا، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به سوریه گفت مذاکرات کنونی در ژنو که دولت و گروه های مخالف در آن حضور دارند، آخرین امید برای سوریه به شمار می‌رود. دی میستورا به کارگیری همه تلاش های ممکن را برای حل و فصل این منازعه خواستار شد. دی میستورا در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا مذاکرات ژنو شکست تحقیر آمیزی را شاهد خواهد بود، گفت: «این همواره محتمل است؛ به ویژه پس از پنج سال جنگ وحشتناک. چرا که همه طرف‌ها، دیگری را محکوم می‌کند و بی‌اعتمادی کامل وجود دارد». 

در همین حال، سایت شبکه خبری «بلومبرگ» با انتشار مطلبی از نیاز غرب به حضور روس ها در سوریه و تجدیدنظر کشورهای غربی در مواضع خود در این زمینه سخن گفته است. این سایت می نویسد واشنگتن و دیگر پایتخت‌های اروپایی، اخیراً مصمم به تجدیدنظر در تحریم‌های ضدروسی شده‌اند، چرا که روسیه به عنوان عامل و بازیگری مهم در حل بحران سوریه، در صف نخست مبارزه با گروه تروریستی داعش قرار دارد. اگرچه تروریست‌های داعش به واسطه حملات هوایی روسیه در سوریه که از اواخر سپتامبر ۲۰۱۵ آغاز شد، مجبور به عقب نشینی شده‌اند، اما این گروه تروریستی برای ایجاد هرج و مرج در خاورمیانه و آفریقای شمالی به اندازه کافی قوی است و در چنین شرایطی مشارکت و حضور روسیه در سوریه نه تنها مطلوب بلکه لازم و ضروریست.

اما بخشی از مطالب مهم امروز نیز به موضوعات مربوط به ایران اختصاص دارد. پایگاه اینترنتی«هیل» از تصویب طرح دشوار کردن رفع تحریم های ایران در مجلس نمایندگان آمریکا خبر داده است. به نوشته این سایت، اعضای مجلس نمایندگان با ۲۴۶ رای موافق در مقابل ۱۸۱ رای مخالف طرح موسوم به «قانون شفافیت تامین مالی تروریسم ایران» را تصویب کردند. تقریباً تمام جمهوری خواهان به این طرح رأی مثبت و اکثریت دموکرات‌ها به آن رای منفی دادند. با این حال، انتظار نمی‌رود این طرح حتی با وجودی که جمهوریخواهان کنترل هر دو مجلس نمایندگان و سنا را در اختیار دارند به قانون بدل شود. حتی اگر مجلس سنا هم این مصوبه را تصویب کند، باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، وعده داده که آن را وتو خواهد کرد.
 
از سوی دیگر، روزنامه «گاردین» در مطلبی با اشاره به اشتیاق کشورها و شرکت های خارجی برای ورود به بازار ایران در دوره پس از تحریم ها، به بررسی وضعیت این بازار پرداخته است. گاردین با بیان اینکه شرکت‌های ایرانی در دوران تحریم خودساخته شده‌اند، می نویسد بازار ایران در منطقه منحصر به فرد است. در حالی که شرکت‌های بزرگ درصدد هستند با برداشته شدن تحریم‌ها به بازار ایران هجوم آورند، متوجه خواهند شد که بسیاری از بخش‌های مهم اقتصاد ایران با محصولات داخلی اشباع شده است. با وجود اینکه ایرانیان تشنه برندهای خارجی هستند، اما بر اساس نتایج نظرسنجی موسسه «ایران پل دات کام»، ۹۵درصد بازار غذایی و ۸۰ درصد بازار دارویی از سوی شرکت‌های ایرانی اشغال شده است. این نظرسنجی همچنین موید آن است که محصولات ایرانی سایر بخش‌ها از جمله بازار البسه و وسایل نقلیه را اشباع کرده است.

آخرین تحولات مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از جمله دیگر موضوعات مهم امروز است. سایت شبکه خبری «سی ان ان» در مطلبی به نتایج نخستین دور انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری در آمریکا پرداخته و اشاره می کند که بر خلاف جمهوری خواهان، فاصله نزدیک دو نامزد دموکرات در آیووا باعث شد که هرچند ستاد انتخاباتی کلینتون به صورت زودهنگام پیروزی وی را اعلام کرد، حزب دموکرات ایالت آیووا تا شمارش آخرین آرا در آخرین حوزه انتخابیه در این ایالت، صبر کرد و پس از ساعت‌ها تأخیر، سرانجام بر پیروزی کلینتون در ایالت آیووا صحه گذاشت. مارتین اومالی، با توجه به عملکرد بسیار ضعیفش در ایالت آیووا - که کمتر از یک درصد رأی آورد - رسماً از ادامه مبارزات انتخاباتیِ خود انصراف داد. از این رو، برای حزب دموکرات اکنون فقط دو رقیب نزدیک و سرسخت به نام‌های هیلاری کلینتون و برنی سندرز، باقی مانده‌اند.


 اخبار بین الملل  -  تابناک


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید