پورمحمدی: انقلابی بودن به معنی پرخاشگری و اتهام زنی نیست

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.



تبلیغات

پورمحمدی: انقلابی بودن به معنی پرخاشگری و اتهام زنی نیست

تاریخ انتشار : 21 / 11 / 1394
پورمحمدی: انقلابی بودن به معنی پرخاشگری و اتهام زنی نیست
مجله اينترنتي پرستو
بدون شک دولتی که با مردم خود رو راست باشد و همه واقعیت‌های را بگوید خداوند لطف خودش را شامل آن دولت می‌کند.

وزیر دادگستری با اشاره به موفقیت دولت تدبیر و امید در مهار نرخ تورم گفت: نباید انتظار کاهش سریع قیمت‌ها بواسطه مهار تورم را داشته باشیم، هر چند هنوز گرانی وجود دارد، ولی نسبت به گذشته خیلی کمتر شده است.

به گزارش ایلنا، ، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی‌پور محمدی سه شنبه شب در مراسم جشن انقلاب اسلامی در مسجد امام زین العابدین (ع) قم افزود: دولت تا به امروز نزدیک به ۲۶۰ هزار میلیارد تومان یارانه پرداخت کرده است، هر چند مبلغ یارانه برای هر نفر ماهانه ۴۵ هزار تومان است، اما در سرجمع این مبالغ، ۴۰ هزار میلیارد ریال به هزینه‌های دولت افزوده می‌شود.

وی با بیان اینکه بودجه حدود ۴۰۰هزار میلیارد ریالی عمرانی کشور، تنها کمتر از ۲۰۰هزار میلیارد ریال آن تحقق می‌یابد، افزود: بودجه عمرانی کشور تقریبا معادل هزینه یک سال یارانه پرداختی دولت محسوب می‌شود.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: دولت به شدت تلاش دارد تا جامعه بدون احساس هر گونه مشکل و بحران تعادل خود را در زمینه اقتصاد حفظ کند.

پور محمدی با بیان اینکه درطول دوره دولت تدبیر و امید تقریبا واردات گندم به کشور پایان پذیرفت، افزود: دولت به هیچ وجه نگذاشت بخش کشاورزی کشور زمین بخورد، و در بحث تامین امنیت غذایی نیز مطالعات جدی و اساسی را انجام داده است.

وزیر دادگستری همچنین اجرای طرح جامع سلامت را از جمله عملکردهای درخشان و چشمگیر دولت تدبیر و امید توصیف کرد و افزود:‌‌ همان گونه که آقای ظریف به وزیر امور خارجه آمریکا گفت، دولت یازدهم در شرایطی این طرح را اجرایی کرد که اوباما که قول انجام طرح مشابهی را در تبلیغات انتخاباتی خود داده بود و به خاطر همین هم رای آورد، هنوز آن را اجرایی نکرده است.

وی با تاکید بر اینکه این موفقیت‌های کشور برای دنیا پیام بزرگی را به همراه دارد، تصریح کرد: جهان به درستی فهمید، کشوری که در شرایط سخت تحریم قرار دارد، چگونه طرح مهم و بزرگی مانند نظام جامع سلامت را به خوبی اجرا می‌کند.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: بواسطه اجرای طرح مذکور، دغدغه درمان، دیگر نگرانی مهم جامعه نیست، و این طرح پناهگاهی برای قشرهای مختلف جامعه در حوزه بهداشت و درمان محسوب می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری اینکه دولت یازدهم با شروع کار خود، با یک سیل ویرانگر از قطعنامه‌ها و تحریم‌ها مواجه بود، افزود: دولت با تمرکز خوبی که در این زمینه داشت، موفق شد توفیق‌های امروز را در بحث سیاست خارجی برای کشور رقم بزند.

وی با بیان اینکه‌‌ همان گونه که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند دشمن به هیچ وجه از فریبکاری‌های خود دست برنداشته است، تصریح کرد: به طور حتم دشمن دروغگو، فریبکار، نیرنگ باز و مستکبر است و طبق فرمایش قرآن خودش را مستغنی می‌بیند و طغیان می‌کند و زیر وعده‌های خود می‌زند، لذا دولت همه این موارد را می‌داند، اما آوردن دروغگو پای امضای قرارداد و متعهد کردن یک فریبکار و گردنکش به آن، کار بزرگی محسوب می‌شود.

وزیر دادگستری گفت: طرف مقابل احتمال اینکه به وعده‌هایش پایبند نباشد، وجود دارد، اما دولت و تیم مذاکره کننده باید با‌‌ همان هوشمندی و وسواسی که تاکنون از خود نشان داده‌اند، این مسیر را ادامه دهند.

پورمحمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت حضور گسترده و پر شور آحاد مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه، تصریح کرد: باید در این انتخابات همگان حواس خود را جمع کنیم و به کسانی که تفکر صحیح و درست دارند، رای بدهیم.

وی در بیان برخی از شاخص‌های مهم در انتخاب نماینده اصلح تصریح کرد: بدون شک کسانی که از منطق، اصول، مبانی و درک صحیحی از مفاهیم انقلاب اسلامی برخوردارند، باید به عنوان نمایندگان مردم در مجلس حضور پیدا کنند.

وی همچنین درک مفاهیم دینی و شعاری فکر نکردن و هیجانی نبودن را از دیگر ویژگی‌های یک نماینده خوب و شایسته توصیف کرد و افزود: یک نماینده باید یک انقلابی متفکر باشد و با احساس قدرت، متین و سنگین صحبت کند.

پور محمدی با تاکید بر اینکه انقلابی بودن در واقع داشتن یک روحیه قوی و همچنین اراده مستحکم است، گفت: انقلابی بودن به پر خاشگری و بدگویی و درشت گویی و اتهام زنی نیست، بلکه به داشتن تفکر محکم و با صلابت است.

وی همچنین انقلابی بودن را به معنای جا نزدن و از دشمن نترسیدن دانست و افزود: برخی می‌گویند مذاکره نکنید چون خطرناک است و دشمن با لبخندهای فریبکارانه کلاه سرتان می‌گذارد، اما یک انقلابی واقعی کسی است که شجاعانه با دشمن مذاکره کند و گول و فریب آن را نیز نخورد.

وزیر دادگستری همچنین با بیان اینکه ما در مسیر انقلاب اسلامی منطق گفت‌و‌گو با دشمن و طرف مقابل را، یاد گرفتیم، افزود: امروز انقلاب اسلامی به جایی رسیده که دنیا وزن و جایگاه آن را به خوبی می‌شناسد.

وی گفت: همه باید همت کنیم بهترین‌ها که بر مدار، عقلانیت، حق طلبی، مشورت پذیری و مشورت دهی قرار دارند، به مجلس راه پیدا کنند.

پور محمدی با اذعان به اینکه منطق اصولگرایی یعنی منطق عقلانیت، تصریح کرد: این منطق حالا یک کمی خط خطی شده و در هر طرفی برای این منطق و گفتمان مدعی زیاد پیدا شده است.

وی افزود: راه اصولگرایی بسته نیست و کسی نمی‌تواند بگوید چه کسی وارد این جریان شود و چه کسی وارد آن نشود، ولی ما خط انقلاب، امام، رهبری و پیروزی را اصولگرایی می‌دانیم.

وی با بیان اینکه مسیر پیشرفت و اعتلای کشور با این نگاه و این تفکر به پیش رفته است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در آغاز روی کار آمدنش دو مشکل جدی از جمله مسائل پیچیده اقتصادی که به سمت پیچیده‌تر شدن، بحران سازی و زمین گیر کردن کشور در حرکت بود را پیش روی خود داشت.

پور محمدی دومین مشکل دولت یازدهم در ابتدای کار آن را مشکل بین المللی و خارجی عنوان کرد و افزود: دولت برای سامان دهی امور باید نخست این دو مشکل را حل می‌نمود، که به لطف خداوند این کار را با موفقیت انجام داد.

وی راستگویی و صداقت با مردم را از جمله ویژگی‌های دولت یازدهم برشمرد و گفت: بدون شک دولتی که با مردم خود رو راست باشد و همه واقعیت‌های را بگوید خداوند لطف خودش را شامل آن دولت می‌کند.

پور محمدی با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصادی که متکی به ظرفیت‌های داخلی است، به همین علت دولت تمام هم و غم خود را به ایجاد چنین فضایی در اقتصاد کشور معطوف کرده است.

وی با تاکید بر لزوم طراحی برنامه‌های دقیق و حساب شده برای رشد اقتصادی کشور، افزود: باید جلوی بی‌برنامگی‌ها را بگیریم چون تاکنون به خاطر آن خیلی خسارت و آسیب دیده‌ایم.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید برغم برخی سخنان به هیچ وجه ادعای ایجاد رونق در اقتصاد کشور را ندارد، افزود: اقتصاد ایران بواسطه سیاست‌های دولت تدبیر و امید از حالت رکود و ورشکستگی خارج شده، ولی هنوز به رونق نرسیده است.


اخبارسیاسی  -  ایلنا


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید