پروین:برای جشن قهرمانی پرسپولیس به استادیوم آزادی می‌روم!

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

پروین:برای جشن قهرمانی پرسپولیس به استادیوم آزادی می‌روم!

تاریخ انتشار : 22 / 11 / 1394
پروین:برای جشن قهرمانی پرسپولیس به استادیوم آزادی می‌روم!
مجله اينترنتي پرستو
علی پروین مدتی است کم‌صحبت شده است. کمتر مصاحبه می‌کند و بیشتر به قول خودش مصاحبه دیگران را می‌خواند!

 اما روز سه شنبه اسطوره باشگاه پرسپوليس روي فرم بود و جواب خبرنگاران را مي‌داد. ديروز كه با علي پروين تماس ‌گرفتيم، حس خوبي داشت و همين حس را هم به ما انتقال داد. باور نمي‌كنيد با ما و پروين باشيد تا انتهاي يك مصاحبه خودماني.

* علي‌آقا، خيلي كم‌مصاحبه شده‌ايد.
اي بابا! ديگه از ما گذشته كه هي مصاحبه كنيم. بقيه مصاحبه مي‌كنن و منم مي‌بينم و مي‌خونم!

* علي دايي هم اخيراً در مصاحبه با برنامه 90 از شما و علي كريمي تعريف كرد.
علي دايي به من لطف داره و البته علي كريمي هم اين‌طوره. اين دو تا شاگرداي من هستن و دوست دارم هر دو تا هميشه موفق باشن.

* بازي‌هاي پرسپوليس را تعقيب مي‌كنيد؟
مگه مي‌شه بازي‌هاي پرسپوليس رو نديد؟ اتفاقاً دو تا بازي پرسپوليس جلوي تيم‌هاي اصفهاني رو ديدم و كيف كردم. حيف شد. به نظرم هر دو بار پرسپوليس بدشانسي آورد كه مساوي كرد.

* به ويژه در بازي با ذوب‌آهن اصفهان كه برخي‌ها معتقدند اگر ضربه پنالتي كمال كاميابي‌نيا گل مي‌شد، شايد سرنوشت مسابقه هم عوض مي‌شد.
كمال بازيكن زحمتكشي واسه پرسپوليسه. من از شما و بقيه خبرنگاران مي‌خوام كه اين بحث رو هر چي زودتر تموم كنيد و به خاطر يه پنالتي اين بچه ‌رو خراب نكنين. اون لحظه كاميابي‌نيا احساس كرد مي‌تونه توپش رو گل كنه و رفت پشت توپ وايساد! حالا از بدشانسي كمال بود يا كار خوب گلر ذوبي‌ها، ضربه كاميابي‌نيا گل نشد.

* به خود كمال كاميابي‌نيا چه توصيه‌اي داريد؟
كار خودش رو بكنه و توجهي به اين حرفا نداشته باشه. اين اتفاقا توي فوتبال هستش و بزرگ‌ترين فوتباليست‌هاي اين مملكت هم پنالتي خراب كردن.

* علي‌آقا، چرا پنالتي‌هاي پرسپوليس گل نمي‌شود؟
وا... نمي‌دونم چي بگم. شايد عجله، استرس يا فشار تماشاچي باشه. به نظرم بزرگ‌ترهاي تيم مي‌تونن خيلي كمك كنن. اين مهدي طارمي خيلي خوب پنالتي مي‌گيره و مطمئن باشين باز هم پرسپوليس توي بازي‌هاي بعدي صاحب پنالتي مي‌شه. بايد يك باتجربه مثل محسن بنگر بزنه. البته برانكو بهترين كسي هستش كه مي‌تونه نظر بده و تصميم بگيره.

* كم نيستند كساني كه معتقدند اگر پنالتي‌هاي پرسپوليس در اين فصل گل شده بود، الان اين تيم صدرنشين ليگ بود.
فوتبال به اگه و كاشكي نيست. پرسپوليس قهرمان مي‌شه و بايد هم بشه. مربي خوب نداره كه داره، خوشگل فوتبال بازي نمي‌كنه كه مي‌كنه، تماشاگر نداره كه داره، پس چرا نبايد قهرمان بشه؟ خداوكيلي جلوي سپاهان وقتي شنفتم 75 هزار نفر اومدن استاديوم بازي پرسپوليس رو ببينن، عشق كردم. ياد اون موقع‌ها افتادم. اين پرسپوليس به نظرم همه چي واسه قهرماني داره.

* شما از اول فصل هميشه از برانكو حمايت كرديد. دليلش چه بود؟
من همون روزايي هم كه پرسپوليس مي‌باخت و نتيجه نمي‌گرفت، از برانكو حمايت مي‌كردم، چون هم مربي باتجربه‌اي هستش و هم بااخلاقه. اين اعتقاد من بوده و همه ديدن كه اشتباه هم نبوده.

* حرف از تمديد قرارداد برانكو است. نظري نداريد؟
اين بهترين كار ممكنه. به هر حال برانكو با پرسپوليس آشناتر شده و همه چيز به قول معروف دستش اومده. اگه دوستان قراردادش رو تمديد كنن، ضرر نمي‌كنن.

* در اين فصل بارها بحث حضور شما در استاديوم آزادي براي تشويق پرسپوليس مطرح شده است اما هنوز اين كار را نكرده‌ايد. بالاخره چه زماني براي ديدن بازي پرسپوليس به ورزشگاه مي‌رويد؟
(مي‌خندد) بنويس ان‌شاءا... براي جشن قهرماني پرسپوليس به استاديوم آزادي مي‌رم.

* مطمئن هستيد پرسپوليس قهرمان ليگ مي‌شود؟
شك نكنيد! (به شوخي مي‌گويد) ديگه سؤالي ندارين؟ بابا ما هم كار و زندگي داريم! (تشكر مي‌كنيم و پروين هم صميمانه مي‌گويد) خداحافظ!

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید