چرا نومحافظه‌کاران از کاندیدای میلیاردر متنفر هستند؟

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

چرا نومحافظه‌کاران از کاندیدای میلیاردر متنفر هستند؟

تاریخ انتشار : 23 / 12 / 1394
چرا نومحافظه‌کاران از کاندیدای میلیاردر متنفر هستند؟
مجله اينترنتي پرستو
سیاستمداران جناح اصلی ایالات متحده نگران هستند که این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری برنامه‌های توسعه‌طلبانه آنها در جهان را خراب کند، طرح‌هایی که ربطی به منافع ملی آمریکا ندارند.

نومحافظه کاران و برخی از نخبگان جمهوری خواه خودشان را از موفقیت دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری مستثنا کرده اند و مخالف آن هستند. پاتریک بیوکانن، تحلیلگر سیاسی سوالی را مطرح می کند: «آیا جناح اصلی حزب جمهوری خواه می توانند ترامپ را متوقف کنند؟»

ادامه پیروزی های دونالد ترامپ در سراسر ایالات متحده موجب شده است تا نگرانی های فزاینده ای در میان برخی نومحافظه کاران و رهبران جمهوری خواه به وجود بیاید.

پاتریک بیوکانن، تحلیلگر محافظه کار در این باره می گوید: «برخی از نخبگان جمهوری خواه که منتظر هستند دوران اوباما تمام شود تا سیاست خارجی ایالات متحده تحت کنترل خودشان قرار گیرد، در حال حاضر با موفقیت های ترامپ دچار ناامیدی شده اند. به همین دلیل 116 نفر از جمهوری خواهان فعال در حوزه امنیت ملی که بسیاری از آنها در دولت جورج دبلیو بوش حضور داشته اند، در نامه ای سرگشاده تهدید کردند که در صورتی که ترامپ نامزد نهایی جمهوری خواهان باشد، به هیلاری کلینتون رای خواهند داد.»

یکی از امضاکنندگان این نامه رابرت کیگان -یکی از چهره های نومحافظه کار و طرفدار اصلی عملیات های نظامی آمریکا در خارج از کشور- در مقاله ای که در واشینگتن پست منتشر کرد، نوشته است: «تنها انتخاب برای رای دادن، هیلاری کلینتون است.» بیوکانن می پرسد: «آیا آنها جدی هستند؟» چه چیزی موجب شده است تا به این شدت از پیروزی احتمالی ترامپ ناراحت باشند؟ این تحلیلگر محافظه کار به این نکته اشاره می کند که ترامپ جنگ عراق را «اشتباهی تاریخی» می نامد و قول داده است در هنگام برقراری صلح میان اسرائیل و فلسطین بی طرف باشد، همان کاری که جیمی کارتر انجام داد. و بله وی بسیار خوب با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه کار خواهد کرد همان گونه که ریچارد نیکسون با لئونید برژنف و مائو کار کرد.

بیوکانن در ادامه می گوید: «ترامپ برای دموکراسی، جنگ صلیبی جدیدی به راه نمی اندازد. با بمباران داعش توسط روسیه مخالفت نخواهد کرد. بر روی مرزها دیوار خواهد ساخت. پول مالیات دهندگان آمریکایی را به متحدین ثروتمندش منتقل خواهد کرد.»

با این حال سیاستمداران جناح اصلی ایالات متحده نگران هستند که این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری برنامه های توسعه طلبانه آنها در جهان را خراب کند (طرح هایی که ربطی به منافع ملی آمریکا ندارند).

فیلیپ جیرالدی، مامور بازنشسته سیا در این باره می گوید: «هم اکنون همه ما می دانیم که بسیاری از کسانی که از دونالد ترامپ متنفر هستند به دلیل این که وی منافع آنها در نظام درنده و سیاسی سرمایه داری را که موجب فربه شدن آنها شده است، تهدید می کند، با وی مشکل دارند.»

از سوی دیگر، دانیل مک آدامز از موسسه ران پل، کسانی که از ترامپ متنفر هستند را این گونه توصیف می کند: «آنها افراد راحت طلبی هستند که پشت کامپیوتر نشسته اند و مشتاقانه پسران و دختران آمریکا را به جنگ هایی می فرستند که در آنها سلاخی می شوند و فقط منافع خودشان تامین را می کند.»

جای تعجب است که الیگارشی آمریکا شامل میلیاردر معروف نبراسکا، پل سینگر، پشت همه اقدامات تبلیغاتی علیه ترامپ قرار گرفته است. هم اکنون ترامپ زیر رگبار بی وقفه حملات رادیویی، تلویزیونی و رسانه های اجتماعی قرار گرفته است.

سوالی که مطرح می شود این است که آیا جناح اصلی مالی و سیاسی آمریکا می توانند ترامپ را متوقف کنند؟ بیوکانن در پاسخ می گوید: «ممکن است و باید تا نیمه شب 15 مارس صبر کنیم. اگر ترامپ در انتخابات مقدماتی فلوریدا و اوهایو که برنده آن تمام نمایندگان حزبی ایالت را کسب خواهد کرد، شکست بخورد، می توان متوجه شد که وی به حد نصاب 1237 نماینده حزبی برای تصدی نامزدی نهایی جمهوری خواهان نمی رسد.»

اما این مسئله فقط درباره ترامپ نیست، بلکه درباره آینده ایالات متحده و جهان است که به این موضوع بستگی دارد.

 

اخبار بین الملل - دیپلماسی ایرانی


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید