لطفا در محیط کار کنار هم باشید

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

لطفا در محیط کار کنار هم باشید

تاریخ انتشار : 12 / 01 / 1395
لطفا در محیط کار کنار هم باشید
مجله اينترنتي پرستو

محل کار شما هر چقدر هم که مرتب و منظم باشد، مثل هر شرکت دیگری می تواند از تغییرات به جا و بهینه سود ببرد. با انجام این کارهای جزئی وکم هزینه می توانید محیط کارتان را در جهت بهتر دگرگون کنید و با یک کار تیمی خوب موفق شوید.

در این مقاله علاوه بر راهکارهایی برای افزایش موفقیت تیمی در محل کار، توصیه هایی در مورد اصول همکاری با مدیر جوان شده است. البته می دانیم سخت است اما غیر ممکن نیست. شما با انجام این دستورالعمل ها در هر شغلی هستید و در محیطی که کار می کنید، می توانید شاد باشید و در عین حال پیشرفت بکنید.


آنها را به مشارکت دعوت کنید
نظر اعضای تیم تان را در مورد جوانب مختلف محیط کار و تصمیمات گوناگون مثل دکور شرکت بپرسید. حتما لازم نیست که کارکنان شما سقف را رنگ کنند. همین که صدای شان شنیده شود، باعث می شود حس خوبی نسبت به محیط کار داشته باشند.


به همه انگیزه دهید
در شرکت تان یک فضایی ایجاد کنید تا کارمندان بتوانند جمله ها یا تصاویر الهام بخش و مشوقانه را به آن بچسبانند. می توانید دور این بورد جمع شوید و با هم درباره ی محقق کردن و استفاده از این ایده ها و نقل قول ها بحث کنید.


از دیدگاه های نو استقبال کنید
شما نمی توانید از یک طرف، کارمندان را مجبور کنید هر روز به مدت هشت ساعت به مانیتور خیره شوند و از طرف دیگر، انتظار داشته باشید که خلاق باشند. چند دست مبل و میزهای مجزا به کارمندان این فرصت را می دهد که کمی ریلکس شوند و ذهن شان بازتر شود.


از گل و گیاه در محیط کار استفاده کنید
گیاهان چهر ه ی زیبا و فرح بخشی به اداره ی شما می بخشند. آنها در اتاق یک اداره حیات می دمند. تاکنون هزاران تحقیق انجام شده که در آن مزایای گیاهان برای محیط کار به طول و تفسیر توضیح داده شده که یکی از آنها افزایش ۱۵ درصدی بازدهی است.


تن سالم داشته باشید
از گوگل همیشه به عنوان شرکتی یاد می شود که به سلامت و رفاه حال کارمندان اش اهمیت زیادی می دهد.به عنوان مثال، کافه تریای گوگل یک دیوار صخره نوردی دارد تا کارمندان در زمان استراحت برای سالم ماندن از آن استفاده کنند. هیچ احتیاجی نیست که اتاق استراحت را به تجهیزات کامل مجهز کنید، همین که در گوشه ای یک ابزار ورزشی باشد کافی است.


همه کنار هم باشید نه در مقابل هم
تقسیم کردن اعضای تیم ها باعث ایجاد شکاف بین گروه ها می شود. نکته اینجاست که اکثرا متوجه این موضوع نمی شوند. بهتر است که همه ی اعضای تیم ها با هم بنشینند. این باعث می شود کار گروهی میان آنها بهتر شود و در اعضای تیم حس خوشحالی ایجاد می شود.
حال فرض کنید در این کار تیمی مدیر شما جوان است، می توان گفت  مدیری همسن و سال فرزند یا خواهر و برادر کوچکترتان باشد. چطور می توانید در شغل خود باقی بمانید و روابط کارآمدی را با چنین مدیری شکل دهید؟


با روسای جوانتان همکاری کنید
انصافا این کار بسیار دشوار است، اما ناممکن نیست. ورود نیروهای تازه به بازار کار که برخی از آنها دانش و تجربه بالایی دارند، امکان وقوع چنین موقعیت هایی را بیشتر می کند. در نتیجه باید برای مواجه شدن با مدیران کم سن و سال و توانا آماده باشیم. توصیه های زیر به شما یاری خواهند کرد تا ضمن حفظ تعادل ذهنی و عملی، با مدیر جوان خود تعامل مناسبی برقرار کرده و به مانند گذشته موفق عمل کنید.


مسائل را درست درک کنید
نخستین گام برای عملکرد موفق و هماهنگ با مدیری جوان، درک صحیح مساله است. به یاد داشته باشید که فرد بالادستی شما صرفا وظیفه ای متفاوت بر عهده دارد و این تفاوت به معنای برتری همه جانبه او نیست. با چنین زاویه دیدی، تحمل موقعیت جدید برای شما آسان تر خواهد بود. چرا که می توانید به لحاظ روانی نقش خود را بپذیرید و از آسیب کاری جلوگیری کنید. البته رسیدن به این درک درونی دشوار است و باید زمان کافی را برای تفکر و تامل در این باره صرف نمایید.


این انتخاب به معنای ضعف شما نیست
نکته دیگری که برای درک موقعیت تازه به شما کمک می کند، محدود کردن خودخواهی است. به هر حال تفاوت هایی باعث شده است که فردی کم سن و سال تر مسئولیت مدیریت را بر عهده داشته باشد. این به معنای ضعف شما نیست و نباید خودخوری کنید؛ چرا که این تصمیم بدترین روش برای حل مساله است و اولین نفر به شما ضربه می زند.


دشواری ها را درک کنید
فعالیت تحت مدیریت یک فرد کم سن نه تنها برای شما بلکه برای او نیز فوق العاده دشوار است و شاید این سختی در مورد رییس شما بیشتر باشد. به هر حال مدیریت یک مجموعه مستلزم جدید و برخورد قاطع است. امری که اگر کارکنان و زیردستانی مسن تر از فرد وجود داشته باشند، انجام آن پیچیده می است. شرمندگی و رعایت احترام بزرگ تر باعث می شود مدیر شما در موقعیت تازه ای قرار گیرد و اوضاع بر او نیز سخت شود.

منبع: ماهنامه معیشیت


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید