پیش‌بینی کاهش بهای نفت به 30 دلار

پیغام مدیر
| به وب سایت مجله اینترنتی پرستو خوش آمدید | شما می توانید برای استفاده از امکانات بیشتر در وب سایت ما عضو شوید | برای نویسندگی در سایت با ما تماس بگیرید |

#کرمانشاه_تسلیت

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد.

 

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور و درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف و بویژه خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای مجروحان شفای عاجل طلب می نماییم.
"مجله اینترنتی پرستو"

در مسابقه سامسونگ و زومیت شرکت کنید و برنده ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ شوید!

زومیت با حمایت سامسونگ مسابقه‌ی رایگانی ترتیب داده است که در آن با پاسخ به سؤالات عمومی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن یکی از ۳ دستگاه گلکسی نوت ۸ آزمایش کنید.

در این مسابقه هر روز یک سؤال از شما پرسیده می‌شود و حتی اگر به پرسش‌ها پاسخ صحیح ندهید هم در قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد. اما هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید شانس شما برای برنده شدن در مسابقه و کسب یکی از سه دستگاه گلکسی نوت ۸ بیشتر می‌شود. 


شرایط و قوانین مسابقه:

در این مسابقه به مدت یک ماه، هر روز یک پرسش مطرح می‌شود

با پاسخ به یک سؤال حتی اگر پاسخ اشتباه باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید

به ازاء پاسخ به هر پرسش ۵ امتیاز و به ازاء پاسخ صحیح، ۱۰ امتیاز به دست می‌آورید

هر چه امتیاز بیشتری به دست آورید به همان نسبت شانس شما برای برنده شدن در قرعه‌کشی افزایش می‌یابد

هر شب ساعت ۰۰:۰۱ بامداد سؤال جدید مطرح می‌شود و امتیاز روز قبل به حساب کاربری شما اضافه می‌شود

اگر هر روز در مسابقه شرکت کنید، به ازاء شرکت ۵ روز پشت سر هم ۲۰ امتیاز و به ازاء ۲۰ پاسخ پشت سر هم ۱۰۰ امتیاز کسب می‌کنید این امتیاز فارغ از پاسخ درست یا اشتباه داده می‌شود

اگر جواب سؤال را نمی‌دانید، کافی است روی دکمه از بیکس‌بی کمک بگیر کلیک کنید تا با مطالعه‌ی یک متن کوتاه درباره‌ی Galaxy Note 8 و البته کسر یک امتیاز از حسابتان، یک گزینه از چهار گزینه‌ی پرسش حذف شود

اگر دوستان خود را برای شرکت در مسابقه دعوت کنید، به ازاء شرکت هر کدام از دوستانتان ۵ امتیاز می‌گیرید. توجه داشته باشید زمانی امتیاز به حساب شما وارد خواهد شد که کاربر دعوت شده در مسابقه ثبت نام کرده و ایمیل فعال سازی را باز کرده باشد

این مسابقه برای تمام کاربران مجانی است و هیچ مبلغی بابت شرکت در این مسابقه در هیچ‌ مرحله‌ای دریافت نمی‌شود

در پایان مسابقه، قرعه‌کشی با در نظر گرفتن امتیاز کاربران انجام می‌شود و ۳ نفر برنده‌ی این مسابقات انتخاب و اعلام می‌شوند

پس از اتمام کمپین پاسخ صحیح تمام پرسش‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود


به‌روزرسانی:

امتیاز افراد دعوت‌شده به مسابقه که از طریق ایمیل‌های نامعتبر در مسابقه شرکت کرده بودند یا لینک فعال‌سازی را در ایمیل ارسالی از زومیت باز نکرده‌اند، پس گرفته شد. زمانی که ایمیل کاربر دعوت‌شده تأیید شود، امتیاز به حساب کاربر دعوت‌کننده اضافه خواهد شد.

کلیه‌ی امتیازات کسب‌شده‌ی کاربر، در ساعت ۰۰:۰۱ بامداد روز بعد به حساب وی وارد خواهد شد. تا پیش از این امتیاز دعوت‌شدگان به‌صورت آنی وارد حساب می‌شد.

پاسخ دو پرسش که به اشتباه در دیتابیس وارد شده بود اصلاح شد و امتیاز مربوطه نیز به حساب کاربرانی که پاسخ صحیح داده بودند، اضافه می‌شود.

همین حالا در مسابقه شرکت کنید.تبلیغات

پیش‌بینی کاهش بهای نفت به 30 دلار

تاریخ انتشار : 19 / 01 / 1395
پیش‌بینی کاهش بهای نفت به 30 دلار
مجله اينترنتي پرستو
نگاهی به بازار جهانی نفت در هفته منتهی به 3 آوریل 2016، از کاهش بهای نفت‌خام پایه آمریکا حکایت دارد.

 تازه‌ترین تحلیل‌های بانک مرکزی از وضعیت بازار جهانی نفت نشان می‌دهد که بهای نفت‌خام پایه آمریکا در جمعه هفته گذشته نسبت به پنج‌شنبه هفته ماقبل آن، 6.13 درصد کاهش یافت.

به نرخ‌های پایان وقت بازار نیویورک، بهای هر بشکه نفت‌خام آمریکا در محدوده 39.39 - 37.04 دلار معامله شد و متوسط هفتگی بهای هر بشکه آن در سطح 38.27 دلار قرار گرفت.

بهای نفت برنت در جمعه هفته گذشته نسبت به پنج‌شنبه هفته ماقبل آن، 2.89 درصد کاهش یافت. هر بشکه نفت‌خام برنت به نرخ‌های پایان وقت بازار مذکور در دامنه 40.27 - 39.14 دلار معامله شد و متوسط هفتگی هر بشکه آن به 39.51 دلار رسید.

به نرخ‌های پایان وقت بازار نیویورک، بهای هر بشکه نفت‌خام اوپک در محدوده 35.48 - 34.33 دلار معامله شد.

متوسط هفتگی بهای هر بشکه آن در سطح 34.77 دلار قرار گرفت که در مقایسه آخرین نرخ هفته گذشته نسبت به جمعه هفته ماقبل آن، 1.80 درصد کاهش یافت.

روز دوشنبه، بهای جهانی نفت‌خام اندکی کاهش یافت. بانک‌های سرمایه‌گذاری بارکلیز انگلیس و مکوری استرالیا با توجه به وجود اضافه عرضه در بازار نفت، ذخایر بی‌سابقه نفت آمریکا و نبود دورنمایی برای افزایش تقاضای نفت، پیش‌بینی کردند بهای نفت به 30 دلار در هر بشکه کاهش یابد.

موسسه پیش‌بینی‌های بین‌المللی جفریز پیش‌بینی کرده تا ماه ژوئن بازار جهانی نفت 600 هزار بشکه در روز اضافه عرضه داشته باشد.

روز سه‌شنبه نیز کاهش بهای جهانی نفت‌خام با سرعت بیشتری ادامه یافت. در حالی که صحبت از تثبیت سطح

تولید توسط تولیدکنندگان بزرگ نفت جهانی هنوز بر سر زبان بود، عربستان و کویت تصمیم به ادامه تولید از میدان مشترک نفتی خفجی به میزان 300 هزار بشکه در روز گرفتند.

قرار است جلسه‌ای بین اعضای اوپک و چند تولیدکننده نفت غیراوپک در تاریخ 17 آوریل در دوحه قطر برای تثبیت تولید در سطوح ماه ژانویه گذشته تشکیل شود. در این روز، یک منبع آگاه اعلام کرد: تهران در نشست دوحه قطر حضور خواهد داشت؛ اما این امر به معنای شرکت ایران در مذاکرات برنامه توقف افزایش تولید نخواهد بود.

روز چهارشنبه، بهای نفت بسیار کم نوسان بود. افزایش کمتر از انتظار ذخایر نفت در آمریکا سبب شد تا بهای نفت‌خام تنها چند سنت افزایش داشته باشد. شایان ذکر است ذخایر نفت آمریکا در بالاترین سطح تاریخی یعنی 534.8 میلیون بشکه قرار دارد. همچنین تولید نفت اوپک در ماه مارس در مقایسه با فوریه 100 هزار بشکه در روز به واسطه افزایش تولید نفت ایران افزایش داشته است.

روز پنجشنبه، بهای نفت افزایش بسیار کمی داشت. کاهش ذخایر نفت در منطقه کوشینگ آمریکا و کاهش ارزش دلار به افزایش بهای نفت کمک کرد.

روز جمعه، بهای جهانی نفت به شدت کاهش یافت. ولیعهد عربستان عنوان کرد در صورتی که ایران و سایر کشورهای بزرگ تولیدکننده نفت سطح تولید خود را تثبیت کنند، عربستان هم به جمع آنها خواهد پیوست. این خبر احتمال موفقیت نشست دوحه در 17 آوریل را کاهش داده و سبب کاهش بهای نفت‌خام شد.

به نقل از شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با اشاره به توان این شرکت برای بازگشت به شرایط عادی تولید، گفت: «تا پایان خردادماه به تولید 3 میلیون بشکه در روز خواهیم رسید». وی اظهار داشته در سال 94 تعمیرات اساسی گسترده‌ای روی ماشین‌آلات فرآیندی، کمپرسورها، توربین ها و سایر تجهیزات توسط شرکت توربین جنوب و شرکت های بهره بردار انجام شده است. آقای عالی پور عنوان داشته «هم اکنون بیش از 2 میلیون و 750 هزار بشکه در روز تولید داریم و طبق برنامه های ابلاغ شده، تا پایان خرداد ماه به تولید 3 میلیون بشکه در روز خواهیم رسید.»


 احباراقتصادی  -  خبرآنلاین


اگر از این مطلب خوشتون اومده باشه میتونید برای بهتر شدن مطالب و همچنین پیشرفت و پایداری این مجله در آن سهیم باشید
شما فقط با پرداخت 2000 تومن میتونید در هزینه های این مجله شریک شوید

ارسال نظر براي اين مطلب

نظرات شما باعث دلگرمی ما و بهتر شدن مطالب سایت می شود
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات

جهت سفارش کلیک کنید

به گروه تلگرام سایت ما بپیوندید به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید