ترفندهای کامپیوتر

آخرین مطالب
اعلانات

تبلیغات

پیامک تبلیغاتی وبمستران هوشمند
نحوه

نحوه آزاد کردن فضا در ویندوز 11

ویندوز 11 شامل ابزارهای قوی برای مدیریت فضای ذخیره سازی در رایانه شما است. می تواند مکان فایل های بزرگ و بلااستفاده را تشخیص دهد، فایل های موقت را به طور خودکار پاک کند و سطل بازیافت را طبق یک برنامه زمانی خالی کند. نحوه استفاده از آنها را اینجا بیابید.

استفاده

استفاده از ایموجی برای نام فایل در ویندوز 10

آیا می دانستید که این روزها ایموجی ها تقریباً در همه جا کار می کنند؟ شما می توانید آنها را تقریباً در هر برنامه ای در رایانه خود استفاده کنید. حتی می توانید آنها را در نام فایل ها و پوشه ها در ویندوز 10 وارد کنید.

نحوه

نحوه نصب برنامه های اندروید در ویندوز 11

اگر می خواهید برنامه های تلفن مورد علاقه خود را بر روی رایانه شخصی خود اجرا کنید، باید بدانید که چگونه برنامه های اندروید را در ویندوز 11 نصب کنید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

امکاناتی

امکاناتی که بهتره در ویندوز 11 غیر فعال شود

ویندوز ۱۰ یکی از بهترین سیستم‌عامل‌هایی است که تاکنون از سوی مایکروسافت معرفی شده است. اما یک سری تنظیمات وجود دارد که پیشنهاد می‌شود در ویندوز ۱۰ آن‌ها را غیرفعال کنید. در ادامه به بررسی این تنظیمات می‌پردازیم.

چگونه

چگونه مشکلات قطعی مداوم اینترنت را در ویندوز 10 حل کنیم؟

عدم اتصال به اینترنت، همیشه یکی از اعصاب خردکن ترین مسائلی هستند که می توان با آن ها مواجه شد. دسترسی به اینترنت در حال حاضر یکی از اصلی ترین نیازهای هر فردی است و در نبود آن، بیش از نیمی از کارهای روزانه با مشکل رو به رو می شوند.
 
کد آپدیت آنتی ویروس ESET