مجله اینترنتی پرستو - 4

آخرین مطالب
اعلانات

تبلیغات

پیامک تبلیغاتی وبمستران هوشمند
استاد

استاد دانشگاه: فیلترینگ خیانت به قانون اساسی است/ نماینده مجلس: ضرر فیلترینگ بیش از منفعت آن است

علی‌اکبر گرجی -حقوق‌دان و استاد دانشگاه شهید بهشتی- در نقد سخنان عیسی زارع‌پور گفت: «جرم‌انگاری جزو مواردی است که صرفا در حیطه‌ی اختیارها و وظایف نهاد قانون‌گذار قرار می‌گیرد و هیچ نهادی به جز مجلس شورای اسلامی صلاحیت و اختیار جرم‌انگاری یک گفتار یا رفتار را ندارد.»

راهنمای

راهنمای خرید بهترین گوشی های سال 2022

در سال‌های اخیر تلفن‌های همراه رشد و پیشرفت بسیار خوبی را با شیبی تند طی کرده‌اند؛ از باتری‌های پرظرفیت تا شارژهای چندین و چند واتی، نرخ نوسازی‌های سریع، دوربین‌های متعدد چندصد مگاپیکسلی و تراشه‌های پیشرفته و هوشمند همگی در همین چند سال گذشته حاصل شده‌اند.

گروه

گروه «انانیموس» وبسایت رسمی خامنه‌ای را از دسترس خارج کرد

گروه هکری «انانیموس» با انتشار تصویری اعلام کرد که وبسایت رسمی علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی را از دسترس خارج کرده است.

انانیموس

انانیموس کیست و در چه حوزه ای فعالیت میکنند؟

انانیموس به معنای ناشناس یا گمنام یک گروهی نامتمرکز است که به قول خودشان جنبشی سیال برای ایجاد حملات سایبری به نقاط مختلف جهان هستند.

وزارت

وزارت اطلاعات: حضور در تجمعات غیرقانونی موجب تعقیب قضایی می‌شود

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در پی حوادث اخیر بیانیه ای صادر کرد.

دیدار

دیدار رئیسی با دبیرکل سازمان ملل/ گوترش: خروج آمریکا از توافق هسته‌ای اقدامی غیرسازنده بود

رئیس‌جمهور در دیدار با دبیرکل سازمان ملل با اشاره به بحران‌های جاری در برخی از کشورهای منطقه، راه‌حل همه آنها را شکل‌گیری گفت‌وگوهای ملی بدون دخالت خارجی دانست.

خامنه‌ای:

خامنه‌ای: نسل جدید بسیاری از مسائل جنگ را نمی‌دانند باید کاری کنیم که نسل جوان هم مسائل جنگ را بدانند

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه نسل جدید خیلی از مسائل دفاع مقدس را نمی‌داند، فرمودند: باید کاری کنیم نسل امروز هم این حوادث را بداند.

پنهان

پنهان کردن واقعیت های اخیر توسط پلیس امنیت کشور

از لحظه‌ای که خبر جان باختن مهسا امینی رسانه‌ای شد، مقام‌های حکومتی با کمک بازوهای رسانه‌ای‌شان تلاش کردند نظام قضایی، اجرایی، قانونگذاری و امنیتی کشور را در قبال این حادثه پاسخگو و حساس نشان دهند و فضای خبری را به اصطلاح از آن خود کنند.

مهسا

مهسا امینی؛ ادامه اعتراضات در میان خاموشی اینترنتی

درحالی که حکومت ایران با خاموشی گسترده اینترنتی سعی در جلوگیری از انتشار خبرهای مربوط به اعتراضات را دارد، تظاهرات علیه جان باختن مهسا امینی تا ساعات دیر وقت پنجشنبه شب ادامه داشته است.

شرط

شرط ایلان ماسک برای ارائه اینترنت ماهواره‌ای در ایران

ایلان ماسک در توییتی گفته استارلینک برای ارائه خدمات در ایران، خواستار معافیت از تحریم‌ها می‌شود. اما باید منتظر اینترنت ماهواره‌ای استارلینک در کشورمان باشیم؟ 

کد آپدیت آنتی ویروس ESET