مجله اینترنتی پرستو - 5

آخرین مطالب
اعلانات

تبلیغات

پیامک تبلیغاتی وبمستران هوشمند
اینترنت

اینترنت موبایل ملی شد/ تسنیم: دسترسی به اینستاگرام و واتس اپ در تهران محدود شد

همشهری آنلاین نوشت: پس از محدود شدن دسترسی به اینستاگرام، حالا شنیده‌ها حاکی از محدود شدن دسترسی‌ها به پیامرسان واتس‌اپ است.

برای

برای عفونت دندان روکش شده چه باید کرد؟

یکی از بزرگترین مزایای روکش کردن دندان ها دوام آنها است که با مراقبت مناسب، روکش های شما می توانند سال ها دوام بیاورند. نکته کلیدی این است که بدانید چه اقداماتی برای جلوگیری از آسیب و عفونت دندان روکش شده انجام دهید در این مطلب شما را با دلایل، راههای تشخیص و پیشگیری از عفونت دندان روکش شده آشنا می کنیم.

راه

راه های طبیعی برای کاهش اسید اوریک در بدن

اسید اوریک یک محصول زائد طبیعی از هضم غذاهای حاوی پورین است. پورین ها در مقادیر بالایی در برخی غذاها یافت می شوند مانند: گوشت قرمز، گوشت های اندام، ساردین، آبجو. پورین ها نیز در بدن شما تشکیل و تجزیه می شوند.

ازدواج

ازدواج چه تاثیری بر سلامت جسمی و روانی دارد؟

ازدواج موفق میتواند تاثیر بسیار مثبتی بر روی جسم و روان و احساس نشاط در افراد داشته باشد و احتمال ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش داده و امید به زندگی را افزایش دهد. 

راههای

راههای درمان پارگی رباط صلیبی زانو با ورزش

درمان پارگی رباط صلیبی زانو با ورزش در موارد خفیف تا متوسط میتواند بدون جراحی به بهبود رباط صلیبی زانو کمک کند و در موارد شدید باعث بهبود سریعتر بعد از جراحی میشود.

بزرگ‌ترین

بزرگ‌ترین اختلال اخیر اینترنت ایران + توضیحات عجیب نت‌بلاکس

از صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت که عیسی زارعپور از احتمال اختلال و محدودیت در شبکه سراسری اینترنت در ایران به دلیل برخی تصمیمات امنیتی سخن گفت تا چند ساعت بعد که این محدودیت ها آغاز شدند ، فاصله زیادی نبود 

گروسی:

گروسی: مسائل باقی‌مانده میان ایران و آژانس را نمی‌توان رها کرد

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در اظهاراتی در نیویورک با تاکید بر این که مسائل باقی‌مانده میان ایران و آژانس را نمی‌توان رها کرد، گفت که آژانس آماده تعامل دوباره با ایران است. 

درخواست

درخواست دولت آمریکا برای جلوگیری از دسترسی ترامپ به اسناد محرمانه

وزارت دادگستری آمریکا به دیوان استیناف فدرال اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین به علت ارائه نکردن مدارک اثبات کننده در مورد از محرمانگی خارج کردن اسنادی که اف بی آی از اقامتگاه وی خارج کرده، مجاز به دسترسی، بررسی و بازگرداندن آنها نیست. 

آمریکا:

آمریکا: همچنان معتقدیم بازگشت به برجام امکان پذیر است / نظرات اخیر ایران، گامی در جهت اشتباه بود

ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا چهارشنبه شب در گفت وگو با شبکه الجزیره بار دیگر ادعا کرد که ما همچنان معتقدیم بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران امکان پذیر است. او گفت: پیشنهادها و نظراتی که ایران به تازگی درباره توافق در مذاکرات داد، گامی در جهت اشتباه بود. 

امیرعبداللهیان:

امیرعبداللهیان: با توافق هسته‌ای، پرونده اتهامی ایران در آژانس باید بسته شود

«سیمون کاونی» - وزیر خارجه ایرلند - روز چهارشنبه (۳۰ شهریور) با وزیر امور خارجه ایران در محل اقامت وی در نیویورک دیدار و گفت‌وگو کرد. 

کد آپدیت آنتی ویروس ESET