علیرضا بیرانوند: پنالتی‌های «رونالدو» را آنالیز کرده بودم

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

علیرضا بیرانوند: پنالتی‌های «رونالدو» را آنالیز کرده بودم

علیرضا
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: پنالتی های «رونالدو» را آنالیز کرده بودم.

علیرضا بیرانوند در گفت و گو با مهر، در سخنانی با بیان اینکه خیلی خوشحال هستم که در شهر خود و در خرم آباد هستم، اظهار داشت: به خاطر اینکه به مرحله بعد صعود نکردیم شرمنده مردم ایران شدیم.

 

وی گفت: بعد از بازی اول مردم انتظار داشتند که بتوانیم صعود کنیم، ولی متاسفانه نشد.

 

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در ادامه سخنان خود با اشاره به گرفتن پنالتی «رونالدو» گفت: به هر حال آن پنالتی هم شرایط خاص خود را داشت و تمام تمرکز خود را برای بازی ها گذاشته بودم، آنالیزهایی نسبت به پنالتی که داشتم منجر شد که بتوانم پنالتی را بگیرم.

 

بیرانوند تصریح کرد: به خاطر اینکه زود به ایران برگشتیم خوشحال نیستم، خیلی دوست داشتیم که بمانیم و بازی های جام جهانی را ادامه بدهیم، اما متاسفانه حیف شد و امیدواریم بتوانیم در جام جهانی بعدی به دور بعد صعود کنیم.

 

وی با اشاره به استقبال مردم از ملی پوشان فوتبال بیان داشت: از هواداران و مردم شهرم تشکر می کنم، امیدوارم بتوانیم سال های سال برای مردم افتخار کسب کنیم و دوباره این حس و حال آنها را ببینیم.

 

وحید امیری: پتانسیل تیم ایران بیشتر از این بود

وحید امیری با اشاره به اینکه همه اتفاقاتی که در جریان بازی ها رقم خورد در راستای سربلندی کشور بوده است، اظهار داشت: ما دوست داشتیم که اتفاقات خیلی بهتری رخ می داد.

 

وی با تاکید بر اینکه پتانسیل این تیم خیلی بیشتر از اینها بود، گفت: باز هم خدا را شکر می کنم و تمام خواسته من خوشحالی و سرور مردم بود که خوشبختانه این اتفاق افتاد.

 

عضو تیم ملی فوتبال ایران گفت: مردم خوشحال هستند و معلوم است که عملکرد ما خوب بوده است.

 

پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 562
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش