مجله اینترنتی پرستو

یکشنبه 24 تیر 1403

ترمیم کابینه اقتصادی دولت فقط رفتن آقای سیف نیست/ کسی را ندیده‌ام ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی را قبول کن

ترمیم کابینه اقتصادی دولت فقط رفتن آقای سیف نیست/ کسی را ندیده‌ام ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی را قبول کن

تیم اقتصادی دولت ضعیف و ناکارآمد است، باید در این زمینه اقدام شود، به دلیل بی توجهی تیم اقتصادی دولت امروز گرانی و مشکلات اقتصادی کمرشکن شده و کالایی وجود ندارد حداکثر یا حداقل کمتر از ۵۰درصد گران نشده باشد.  

تیم اقتصادی دولت ضعیف و ناکارآمد است، باید در این زمینه اقدام شود، به دلیل بی توجهی تیم اقتصادی دولت امروز گرانی و مشکلات اقتصادی کمرشکن شده و کالایی وجود ندارد حداکثر یا حداقل کمتر از ۵۰درصد گران نشده باشد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن شورای اسلامی با اشاره به قیمت ارز دولتی گفت:کسی را ندیده‌ام ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی را که دولت اعلام کرده است را قبول کند، هیچ اقتصاد دانی و هیچ باسواد و با سوادی اعلام نکرده که این ارز را قبول دارد.

 

به گزارش  ایلنا، عزیز اکبریان در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با بیان این که از ملت شریف، شهیدپرور و انقلابی ایران اسلامی به دلیل تحمل مشکل گرانی‌ها و کمبود برق به عنوان خادم ملت عذرخواهی می‌کنم، گفت:از دولت درخواست دارم نسبت به ترمیم تیم اقتصادی کابینه اقدام کند، ترمیم کابینه اقتصادی دولت فقط رفتن آقای سیف نیست.

 

وی تاکیدکرد: تیم اقتصادی دولت ضعیف و ناکارآمد است، باید در این زمینه اقدام شود، به دلیل بی توجهی تیم اقتصادی دولت امروز گرانی و مشکلات اقتصادی کمرشکن شده و کالایی وجود ندارد حداکثر یا حداقل کمتر از ۵۰درصد گران نشده باشد.

 

نماینده مردم کرج در دهمین مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: افزایش نقدینگی در جامعه همچنان ادامه دارد ولی دولت هیچ برنامه‌ای برای آن ندارد،کسی را ندیده‌ام ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی را که دولت اعلام کرده است را قبول کند، هیچ اقتصاد دانی و هیچ باسواد و با سوادی اعلام نکرده که این ارز را قبول دارد.

 

وی با بیان این‌که اعلام قاچاق ارز، بستن صرافی‌ها، تخصیص ارز به کالاهای غیرضروری همگی تحمیل هزینه بر کشور است، گفت: امروز برای تامین مواد اولیه کارخانه‌ها و کالاهای اساسی ارز تخصیص پیدا نمی‌کند، ارز باید به کالای اساسی داده شود واردات کالاهای مانند گوشی تلفن همراه باید با ارز آزاد انجام شود.

 

اکبریان تاکیدکرد: متاسفانه در تخصیص ارز برای مواد اولیه بسیار قصور می‌شود مخصوصا در واردات کالاهای ضروری مردم همان کالاهایی که دولت اعلام می‌کند در بند یک قرار دارند،

 

وی ادامه داد: کسی که پشت تلویزین اعلام کرد هرقدری که سکه درخواست کنید می‌فروشیم بر چه اساس، اصول و اقتصادی این کار را کرد، به دست خودمان مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

 

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لایحه تفکیک دولت به مجلس آورده می‌شود رای لازم را کسب نمی‌کند اما مجددا در قالب طرح ارائه می‌شود، گفت:اگر وزیر ضعیف است و یا در درون دولت مشکل وجود دارد باید آنها را حل کنیم، با تفکیک وزارتخانه‌ها به جایی نمی‌رسیم، دولت لایحه تفکیک وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را پس بگیرد.

 

اکبریان با بیان اینکه قطع مکرر برق مشکلاتی را برای صنعتگران ایجاد کرده است و وزارت نیرو هیچ برنامه‌ای ندارد، گفت: مدیران وزارت نیرو در خواب هستند و تنها کلیدی در دست آنها وجود دارد که برق مناطق را با آن قطع می‌کنند کارخانه‌ای که ۴هزار کارگر دارد ساعت ۱۲ برای ناهار و نماز تعطیل کرده و برق آن تا ساعت ۵ عصر قطع شده است نابود و دچار زیان می‌شود.

 

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: امروز کشور نیاز به هماهنگی و همدلی دارد و سه قوه باید تعامل کنند و دولت از لجاجت در تفکیک وزارت خانه‌ها و عدم تغییر تیم اقتصادی دست بردارد تا بتوانیم در مقابل دشمن با قوت ایستادگی کنیم

 

تبلیغات

نظرات خود را در مورد این مقاله ارسال کنید.

کد امنیتی رفرش

دانستنیها

آرشیو
10 علت آلارم و بوق زدن یخچال

10 علت آلارم و بوق زدن یخچال

بوق زدن یخچال فریزر و ساید یکی از مشکلات شایعی می باشد که خیلی وقت ها باعث ایجاد نگرانی هایی می شود.به خصوص اگر برای چند ثانیه صدای بوق به گوش برسد و بعد صدا قطع شده و دوباره تکرار شود. چون این بوق نوعی هشدار می باشد که علامت خرابی قطعات داخلی ی ...

شنبه 19 فروردین 1402

زیبایی

آرشیو
برای عفونت دندان روکش شده چه باید کرد؟

برای عفونت دندان روکش شده چه باید کرد؟

یکی از بزرگترین مزایای روکش کردن دندان ها دوام آنها است که با مراقبت مناسب، روکش های شما می توانند سال ها دوام بیاورند. نکته کلیدی این است که بدانید چه اقداماتی برای جلوگیری از آسیب و عفونت دندان روکش شده انجام دهید در این مطلب شما را با دلایل، راهها ...

پنجشنبه 31 شهریور 1401