قربانی: در کادر فنی استقلال افرادی هستند که یک دقیقه هم مربیگری نکرده‌اند!

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

قربانی: در کادر فنی استقلال افرادی هستند که یک دقیقه هم مربیگری نکرده‌اند!

قربانی:
مدافع پیشین استقلال گفت بازی در استقلال و پرسپولیس حتی از حضور در تیم ملی هم دشوارتر است.

به گزارش خبرورزشی، پیروز قربانی از اتفاقاتی که در این مدت برای استقلال رخ داده راضی به نظر نمی‌رسد و بروز بی‌انضباطی‌ها در اردوی تیم محبوبش را ناشی از برهم ریختگی این روز‌ها و مسائل مختلف در باشگاه می‌داند. او در این ارتباط با خبرورزشی به گفتگو پرداخت.

 

چرا شفر نمی‌تواند مانند فصل قبل استقلال را بالای جدول نگه دارد؟

وقتی کسی که بتواند به او کمک کند کنار دستش نیست همین می‌شود. در کادر فنی استقلال افرادی را می‌بینیم که حتی یک دقیقه هم مربیگری نکرده‌اند ولی آنجا هستند. شفر هم انسان است و برای کار در تیم بزرگی مثل استقلال نیاز دارد بخشی از کار‌ها را به عهده دیگران بسپارد. 

 

برای همین تیمش نتیجه نگرفته است؟

یکی از دلایل اصلی اش همین است. من برای همه افرادی که در کادر فنی استقلال هستند احترام قائل هستم ولی نمی‌توانم این نکته را نادیده بگیرم که ترکیب تیم، این همه دچار تغییر می‌شود. بخشی از این تغییرات به از دست دادن نفرات تیم در تابستان امسال مربوط می‌شود و بخشی هم به جایگزین نشدن بازیکنانی که در سطح و اندازه‌های آن‌ها باشند. 

 

اما استقلال که نفرات زیادی در تابستان خرید؟

استقلال و پرسپولیس بازیکنانی می‌خواهند که در حد و اندازه‌های این تیم باشند. خیلی فوتبالیست‌ها هستند که در تیم‌های دیگر تهرانی یا شهرستانی برای خودشان همه‌کاره هستند ولی با ورود به استقلال و پرسپولیس به یک بازیکن کاملاً معمولی تبدیل می‌شوند. به اعتقاد من بازی در استقلال و پرسپولیس حتی از حضور در تیم ملی هم دشوارتر است. 

 

با این همه استقلال ۶ بازیکن ملی‌پوش دارد؟

برای همین می‌گویم که ملی‌پوش بودن ملاک نیست. درباره همین استقلال باید گفت تیم پر است از بازیکنان معمولی. البته برای همه بازیکنان تیم احترام قایل هستم و قطعاً می‌گویم که ممکن است در یک تیم دیگر بتوانند بهترین بازیکن باشند ولی در استقلال بازیکنانی معمولی‌اند. استقلال بازیکن معمولی نمی‌خواهد. بازیکنی می‌خواهد که بتواند هر هفته یک فوتبال تازه و محکم با شرایطی مربوط به بازی جدید را ارائه کند.

 

خبر دارید که روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی به دلیل رودررو شدن با مدیریت باشگاه و کادر فنی از تمرینات اخراج شده‌اند؟

من از اتفاقات درونی تیم اطلاعی ندارم. از این مدل حرف‌ها هم بلد نیستم که پیراهن استقلال برای خیلی‌ها گشاد است. استقلال بزرگ است و بازیکنان بزرگ هم می‌خواهد. این تیم وقتی درست می‌شود که بازیکنان ستاره به معنای واقعی در آن باشند. 

 

کمیته فنی یا مدیریت می‌توانند به استقلال کمک کنند؟

در این‌باره باید بگویم آن‌ها نه‌تنها به شفر بلکه به خودشان هم کمکی نمی‌کنند. در این استقلال در شرایطی قرار گرفته که هیچ‌کس نمی‌تواند به دیگری کمک کند. استقلال این فصل را از دست داده و باید به امید روز‌های پایانی فصل بنشیند


پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 509
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش