آنکارا منتشر کنندگان خبر درباره کرونا را دادگاهی می کند

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

آنکارا منتشر کنندگان خبر درباره کرونا را دادگاهی می کند

آنکارا
ترکیه که در خصوص شیوع بیماری کرونا در این کشور سیاست پنهان کاری را در پیش گرفته در اقدامی جدید تهدید کرده است افرادی که در این رابطه اقدام به انتشار خبر کنند را دادگاهی می کند.

به گزارش مهر به نقل از دیلی صباح، پلیس امنیت ترکیه هشدار داده کسانی که برای ایجاد ترس در مردم، خبرهای غیر واقعی درباره کرونا منتشر می‌کنند در اسرع وقت تحویل دستگاه قضائی می‌شوند.

 

فرمانده پلیس امنیت ترکیه به فایل‌های تصویری و صوتی مربوط به کرونا اشاره کرده و آنها را غیرواقعی خوانده است؛ این فایل‌ها از شیوع کرونا در ترکیه خبر می‌دادند.

 

ترکیه از معدود کشورهای جهان است که ابتلا به بیماری کرونای ۲۰۱۹ را گزارش نکرده است؛ بیش از ۸۰ کشور دنیا هم اکنون درگیر این ویروس هستند.

 

وزارت بهداشت ترکیه سه روز پیش (۵ مارس) اعلام کرده بود ۱۳۶۳ فرد مشکوک به این ویروس را آزمایش کرده‌ایم اما هیچکدام مثبت نبوده است.

 

اقتصاد ترکیه وابستگی زیادی به گردشگری دارد؛ بنابر اعلام مرکز آمار ترکیه این کشور در سال ۲۰۱۹ بیش از ۳۴ میلیارد و ۵۲۰ میلیون دلار درآمد داشت که ۱۷ درصد از سال ۲۰۱۸ بیشتر بود و شیوع کرونا می‌تواند ضربه بزرگی به اقتصاد ترکیه وارد کند از همین رو آنکارا اقدام به پنهان کاری در خصوص شیوع کرونا در ترکیه می‌کند تا درآمدهای حاصل از صنعت گردشگری را حفظ کند.

 

 

پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 293
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش