دستگیری توزیع‌کنندگان الکل‌های تقلبی در اهواز/ کنترل جدی مسیرهای ورودی و خروجی استان

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

دستگیری توزیع‌کنندگان الکل‌های تقلبی در اهواز/ کنترل جدی مسیرهای ورودی و خروجی استان

دستگیری
استاندار خوزستان با بیان این که آن افرادی که الکل های تقلبی را در استان پخش و توزیع کردند دستگیر شدند، گفت: اگر مواردی هم باقی مانده است، بازهم با آن ها برخورد جدی و قاطع خواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، غلامرضا شریعتی امروز، ۲۰ اسفند درخصوص آخرین وضعیت موجود در استان باتوجه به شیوع کرونا ویروس در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: شورای تامین استان در ۲ جلسه اخیر خود، بحث های مفصلی داشت و در این جلسات به این نتیجه رسیدند که از مردم ایران بخواهند که باتوجه به شرایط مختلفی که در کشور و خوزستان وجود دارد، در ایام عید نوروز به خوزستان سفر نکنند.

 

به گزارش ایسنا، وی با تشکر از مردم ایران در حمایت از مردم خوزستان در هشت سال دفاع مقدس و در موانع و بحران های اخیر مانند ریزگردها و سیل، گفت: تصمیم گرفته شده برای حفظ سلامتی و جان تمام مردم ایران و خوزستان است و تاکید نیز بر این است که باتوجه به شیوع ویروس کرونا در ایام نوروز سفر نکنند، در خانه بمانند و نوروز بی سفری داشته باشند.

 

استاندار خوزستان بیان کرد: بر این اساس نیز مسیرهای ورودی و خروجی استان خوزستان را با استقرار نیروهای بسیج، نیروی انتظامی و نیروهای دانشگاه علوم پزشکی و هلال احمر، کنترل جدی خواهیم کرد و به طور ویژه نیز تک تک افراد را کنترل می کنیم.

 

وی با اشاره به تعطیلی آرامستان ها تا پایان فروردین ماه سال ۹۹، ادامه داد: همچنین مقرر شد که مراکز خرید در برخی شهرستان ها با نظر دانشگاه علوم پزشکی تعطیل شوند. ضمن این که تالارها برای انجام مراسمات مذهبی، شادی، فرهنگی و اجتماعی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود. همچنین مقرر شد آرایشگاه‌های زنانه نیز تعطیل شوند.

 

شریعتی با بیان این که مهمانسراهای ادارات نیز نمی توانند هیچ خدماتی ارائه دهند، گفت: از شهرداری ها هم خواسته شده که به هیچ مسافری امکان استقرار چادر در پارک ها را ندهند، ضمن این که شب ها نیز تمام پارک ها تعطیل خواهند بود. همچنین مقرر شد پارک ها در روزهای تعطیل نیز بسته باشند و از مردم می خواهم روزها به پارک نروند زیرا ویروس روز و شب نمی شناسد و منتقل می شود. مصوب کردیم که شهرداری ها و نیروی انتظامی با محوریت فرمانداری ها از ورود مردم به پارک ها حتی در روز ممانعت کنند تا از این طریق کرونا را کنترل کنیم.

 

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش نیز حق ندارد، امکان استقرار مهمانان و مسافران نوروزی را فراهم کند و همچنین تاکید کرده ایم که هیچ دستگاهی حق انجام این کار را ندارد. همچنین اصرارمان بر این بود که سفرهای داخل استان هم صورت نگیرد و مردم بین شهرها حداقل تردد را داشته باشند. پس مردم در خانه بمانند و به جز انجام کارهای ضروری از خانه خارج نشوند.

 

استاندار خوزستان با بیان این که مقرر شد برای برخی شهرها تدابیر جدی تری اندیشیده شود، افزود: تاکنون توانسته ایم ویروس کرونا را کنترل کنیم و این کنترل جز با همراهی، همیاری و خود مراقبتی، خود مردم نبوده است. البته اگر ذره ای غفلت شود، ممکن است با یک آتشفشان مواجه شویم و از این بابت نیز از مردم خواهش می کنم که در خانه ها بمانند، به دید و بازدید نروند و سفر نداشته باشند. ما نیز در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نمی کنیم و تمام همت ما بر این است که هر آنچه برای حفظ سلامتی مردم لازم است، انجام دهیم و غفلت نمی کنیم.

 

 وی با اشاره به تعطیلی قطار مسیر اندیمشک به دورود برای مدت یک هفته، گفت: همچنین ورود و خروج مسافران به قطارها باید گندزایی شود و در این مسیر باید کار شود.

 

شریعتی در ادامه با بیان این که با توزیع کنندگان الکل تقلی نیز برخورد جدی داریم، عنوان کرد: آن افرادی که این الکل های تقلبی را پخش و توزیع کردند، دستگیر شدند و اگر مواردی هم باقی مانده است، بازهم با آن ها برخورد جدی و قاطع خواهیم داشت. برای حفظ جان انسان ها و شهروندان مان در استان خوزستان به صورت تمام قد و اثر بخش وارد کار می شویم. همچنین به تمام دستگاه ها، نیروی انتظامی، بسیج، اداره کل اطلاعات و دستگاه قضایی دستور داده ام و تاکید کرده ام که به این موضوع قاطعانه ورود کرده و برخورد کنند تا سلامت شهروندان و هم استانی ها را به نحو مناسب حفظ کنیم. باید تلاش کنیم تا این بحران را هم پشت سر بگذاریم و شرایط آینده را بهتر زندگی کردن شهروندان خوزستان فراهم کنیم.

 

 

پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 273
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش