فریادشیران: تاج رئیس فدراسیون فوتبال شود از او شکایت می‌کنم

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

فریادشیران: تاج رئیس فدراسیون فوتبال شود از او شکایت می‌کنم

فریادشیران:
مربی پیشین تیم ملی فوتبال ضمن درخواست از بازیکنان برای وارد نشدن در بازی‌های انتخاباتی گفت که اگر تاج رئیس فدراسیون شود از او شکایت خواهد کرد.

نادر فریادشیران در واکنش به استوری چند بازیکن تیم ملی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال به تسنیم گفت: بازیکنان تیم ملی محبوب مردم هستند ولی از یاد نبرند که پیش از همه چیز بازیکن بوده و از مسائل مدیریتی آگاهی چندانی ندارند. آنها به روند جریان‌های فوتبال احاطه‌ ندارند و احتمالاً برخی که به دنبال منفعت در انتخابات هستند این جریان را راه انداخته‌اند.

 

وی ادامه داد:  برخی از فوتبالیست‌های ما مدتی به دنبال تعیین سرمربی برای تیم ملی بودند و الان هم در حال فریب خوردن هستند که وارد قضیه انتخابات شوند. بازیکنان ما نباید دنبال این باشند که استوری‌های هدف‌دار بگذارند و با یکدیگر اختلاف پیدا کنند. آنها باید مثل سرباز در اختیار تیم ملی باشند. اینکه بازیکن بخواهد اشاره کند تاج یا ماجدی یا هر فرد دیگری رئیس فدراسیون شود، درست نیست. بازیکنان وارد بازی‌های سیاسی نشوند و تنها تلاش کنند آبرو و کیان فوتبال ایران را در جام جهانی حفظ کنند. بازیکنان نباید در دامی که عده‌ای پهن کردند، گرفتار شوند.

 

مربی پیشین تیم ملی عنوان کرد: قبلاً گفته‌ام اگر با تاج رفاقت هم کنم، نمی‌توانم روی اتفاقاتی که او رقم زد، چشم بپوشانم. آمدن تاج به فوتبال یک اشتباه استراتژیک است و ا‌و باید نگران عواقب دادگاه‌های پیش‌رو که نمایندگان مجلس هم گفته‌اند، باشد. اینکه بازیکنان استوری بگذارند و پشت یک نفر دربیایند، در هیچ جای دنیا قابل قبول نیست مگر اینکه بازیکنان بازنشسته شده باشند. بازیکنان حرفه‌ای‌مان می‌دانند در اروپا بدون اجازه باشگاه حق مصاحبه هم ندارند. اینجا یک بار درباره سرمربی نظر دادند و‌ حالا هم که صحبت رئیس فدراسیون است. بازیکنان عزیزمان تنها به فکر فوتبال باشند و وارد بازی‌های انتخاباتی نشوند.

 فریادشیران گفت: با اینکه انتقاداتی به فدراسیون فعلی دارم، اما به نظرم بهتر بود انتخابات بعد از جام جهانی برگزار شود تا همه تمرکز فوتبال روی این مسابقات باشد. اگر تاج رئیس فدراسیون شود، من به عنوان یک شهروند عادی از او به مراجع قضایی شکایت می‌کنم. بالغ بر 200 میلیارد تومان پول بیت‌المال در پرونده ویلموتس از بین رفت و من قطعاً در این زمینه سکوت نخواهم کرد.


پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 69
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش