سریال «جیران» نامزد جشنواره سئول شد

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

سریال «جیران» نامزد جشنواره سئول شد

سریال
سریال «جیران» نامزد دریافت جایزه در جشنواره بین المللی درامای سئول شد.

 به گزارش ایسنا به نقل از صفحه رسمی جشنواره، سریال «جیران» تازه‌ترین ساخته حسن فتحی، در فهرست نامزدهای جشنواره جوایز بین‌المللی درامای سئول قرار گرفت.

 

جوایز بین‌المللی درامای سئول (Seoul International Drama Awards) که با نام SDA  شناخته می‌شود، یک مراسم اهدای جوایز سالیانه در سئول، کره جنوبی است که از برترین‌های تولیدات تلویزیون اینترنتی در سراسر جهان، تقدیر می‌کند.

به نقل از صفحه رسمی این جشنواره بین المللی، در این دوره از بین ۲۵۵ اثری که از ۳۹ کشور، به جشنواره ارسال شده است، ۲۴ سریال از ۱۱ کشور انتخاب شده که سریال «جیران» نیز جزو این لیست است.

 

این سریال عاشقانه‌ای از حسن فتحی است که قصه‌ای از عشق ناصرالدین شاه قاجار را روایت می‌کند و از دی ماه ۱۴۰۰ هر هفته به صورت اختصاصی از پلتفرم فیلیمو منتشر می‌شود.

 

امسال در هفدهمین دوره این جشنواره، نام سریال «جیران» در فهرست نامزدهای بهترین مینی سریال‌ها، دیده می‌شود.

در این بخش رقابتی، نام سریال‌های پرمخاطب از کشورهای مختلف دیده می‌شود که سریال «Station Eleven» تولید شرکت Paramount که از HBO Max پخش می‌شود و همچنین سریال «Anne» ساخته شرکت World Production  که در حال پخش از شبکه  ITV است نیز در این بخش با سریال «جیران» به رقابت می‌پردازند.

 

رویداد جوایز بین‌المللی درامای سئول در تاریخ ۲۱ تا ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۲ برابر با ۳۰ شهریور تا ۱ مهر ماه برگزار می‌شود و برندگان جوایز در آن تاریخ معرفی خواهند شد.


پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 91
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش