فعال سیاسی: تورم در دولت رییسی بیش از ۴۰۰ درصد است

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

فعال سیاسی: تورم در دولت رییسی بیش از ۴۰۰ درصد است

فعال
جعفرزاده ایمن آبادی گفت: نتیجه عددسازی و دستاوردسازی دولت همین است که می‌بینیم، زندگی برای مردم روز به روز سخت‌تر می‌شود و قطعا اوضاع در سال ۱۴۰۲ بدتر از ۱۴۰۱ خواهد بود.

به گزارش نامه نیوز، دوره ریاست جمهوری سیدابراهیم رئیسی به نیمه نزدیک می‌شود، اما او همچنان به نسل جوان امید می‌دهد که آینده روشن است کشور پیشرفت می‌کند.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره درباره وعده‌های رویایی رئیس جمهور به نسل جوان گفت: متأسفانه دولت سیزدهم نتوانست از عرصه و فضای انتخابات فاصله بگیرد و آقای رئیسی هنوز در فضای انتخابات سیر می‌کند، به طبع تمام فکرش این است که به رقیب هجمه ببرد.

 

وی آمار‌های دولت را ساختگی، خلاف واقع و تعجب آور خواند و افزود: آقایان برای توجیه عملکرد خود آمارسازی می‌کنند مثلا می‌گویند در سال ۵۷ مردم داشتند از گشنگی می‌مردند یا آقای رئیسی با تورم ۶۰ درصد دولت را تحویل گرفت. حال آنکه گزارش‌های مرکز آمار این ادعا‌ها را تأیید نمی‌کند.

 

این فعال سیاسی اعتدالگرا یادآور شد: دولت نتوانست شعارهایش را تحقق بخشد و دنبال تشنج و دعوا و مقایسه گری است تا خودش را به اثبات برساند. آنچه عیان است مردم گرانی‌های بیش از ۴۰۰ درصد را در دولت سیزدهم تجربه کردند. اگر دولت مدعی ایجاد یک میلیون شغل در سال است کدملی و آدرس این شاغلین را در معرض عموم قرار دهد تا راستی آزمایی شود.

 

وی ادامه داد: دولت مدعی احیای چند واحد تولیدی است اسامی و آدرس‌های این واحد‌ها را اعلام کند. با کلی گویی و عددسازی که مشکلی از کشور حل نمی‌شود. متأسفانه این دولت برای خودش دستاوردسازی می‌کند، چون چیزی برای ارائه ندارد. حتی مردم هم وقتی این دستاورد‌ها را می‌شنوند می‌خندند، چون وقتی به اطراف خود نگاه می‌کنند هیچ آثاری از این دستاورد‌ها مشاهده نمی‌کنند.

 

جعفرزاده ایمن آبادی با روند افزایشی تورم در کشور اظهار کرد: دولت خودش به خودش روحیه می‌دهد و اعضای کابینه هم به این نتیجه رسیدند که واقعیت‌ها را به رئیس جمهور نگویند، چون او تاب و تحمل شنیدن هیچ گزارش منفی ندارد، مجلس هم منفعل است و دولتمردان هیچ نقدی را هم نمی‌پذیرند. نتیجه عددسازی و دستاوردسازی این دولت همین است که می‌بینیم، زندگی برای مردم روز به روز سخت‌تر می‌شود و قطعا اوضاع در سال ۱۴۰۲ بدتر از ۱۴۰۱ خواهد بود.


پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 154
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش