مجله اینترنتی پرستو - 8

آخرین مطالب
اعلانات

تبلیغات

پیامک تبلیغاتی وبمستران هوشمند
مدیره

مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی: به صورت مشهود در اینستاگرام اختلالاتی به وجود آمده است

عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی درباره اختلالات ایجاد شده در اینستاگرام و تاثیر آن بر کسب و کار‌های مجازی، می‌گوید که خیلی مشهود در اینستاگرام اختلالاتی به وجود آمده است. البته شاید آقایان خیلی این نکته را قبول نداشته باشند، ولی این اتفاق افتاده است. 

فیلترینگ

فیلترینگ جدید و عجیب اپراتورهای موبایل

خبرفوری نوشت: به تازگی اپراتورهای موبایل در اقدامی بسیار عجیب برخی پسوندهای دامنه مثل .info و .online و .gallery و .club و .life را در متن پیامک‌ها فیلتر کرده‌اند و پیامک‌های شامل دامنه و لینک با این پسوندها به مقصد نمی‌رسد.

روایت

روایت های نشنیده درباره آیفون ۱۴ !

با نزدیک شدن به معرفی احتمالی آیفون ۱۴، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که نمی دانیم. آیا اپل قیمت آیفون ۱۴ را افزایش می دهد؟ تاریخ عرضه آیفون جدید چه زمانی است؟ چه تفاوتی با آیفون ۱۳ خواهد داشت و اصلاً چه شکلی خواهد بود؟ 

تعدادی

تعدادی از حکایت های دهخدا

علی‌اکبر دهخدا متولد۱۲۵۷ – ۷ اسفند ۱۳۳۴، ادیب، لغت‌شناس، سیاست‌مدار و شاعر ایرانی بود. وی مؤلف و بنیان‌گذار لغت‌نامه دهخدا هم بوده‌است. دهخدا از مشهورترین چهره‌های فرهنگ و ادب فارسی معاصر است. امثال حکم و لغت نامه از تألیفات بزرگ علی اکبر دهخدا هستند. در ادامه چند حکایت از دهخدا برای شما عزیزان آورده ایم. با ما همراه باشید.

حکایت

حکایت های حاتم طایی

نام حاتم طایی به گوش همه رسیده است، فردی که بسیار دست و دلبازی می کند و بخشنده است را می گویند حاتم بخشی می کند یا مانند حاتم طایی است. حاتم طایی از شعرا و بزرگان عرب بود که در سخاوت و بخشش زبانزد خاص و عام بود. در ادامه حکایت های از حاتم طایی میخوانید.

حکایت

حکایت های زیبا و تامل برانگیز

در قرون وسطی، کشیشان بهشت را به مردم می‌فروختند و مردم نادان هم با پرداخت هر مقدار پولی قسمتی از بهشت را از آن خود می‌کردند. فرد دانایی که از این نادانی مردم رنج می‌برد، دست به هر عملی زد نتوانست مردم را از انجام این کار احمقانه باز دارد، تا اینکه فکری به سرش زد. به کلیسا رفت و به کشیش مسئول فروش بهشت گفت: قیمت جهنم چقدر است؟

حکایت

حکایت مرد فقیر و پادشاه

روزی روی دُر گرانبهای پادشاه لکه سیاهی مشاهده شد هر کاری درباریان کردند نتوانستد رفع لکه کنند هر جایی وزیر مراجعه کرد کسی علت را نتوانست پیدا کند تا مرد فقیری گفت من می دانم چرا دُر سیاه شده است.

حکایت

حکایت های خیام نیشابوری

حکیم غیاث الدین ابوالفتح عُمَر بن ابراهیم خیام نیشابوری در ۲۸ اردیبهشت ۴۲۷ در نیشابور به دنیا آمد. او به خیامی و خیام نیشابوری و خیامی النیسابوریهم نامیده شده است، از ریاضی دانان، ستاره شناسان و شاعران به نام ایران در دوره سلجوقی است.

کد آپدیت آنتی ویروس ESET