قابلیت‌های جدید به گروه‌ها و کانال‌های فیسبوک اضافه شد

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

قابلیت‌های جدید به گروه‌ها و کانال‌های فیسبوک اضافه شد

قابلیت‌های
شرکت متا برای جلب رضایت کاربران جوان خود از برنامه Discord الهام گرفته و قابلیت‌هایی به گروه‌ها و کانال‌های فیسبوک اضافه کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از  digitaltrends، به گفته شرکت "متا" مهندسان به گروه‌های فیسبوک قابلیت‌هایی را برای جلب رضایت کاربران جوان اضافه کرده‌اند.

 

روز سه‌شنبه، شرکت متا اعلام کرد:"در حال آزمایش و اضافه کردن ویژگی‌های جدید به گروه‌های فیسبوک هستیم که بسیاری از قابلیت‌های فعلی آن را افزایش می‌دهد. " در میان این تغییرات‌، توسعه دهندگان به گرو‌‌ه‌های این شبکه اجتماعی یک نوار کناری و منوی جدید درون گروهی اضافه کردند.

 

نوار کناری دسترسی به گروه‌های مورد علاقه شما را ارائه می‌دهد و به‌روزرسانی‌های کوچکی را در مورد فعالیت اخیر آن‌ها درج می‌کند.  این نوار  همچنین دارای گزینه‌هایی برای ایجاد، یافتن و پین کردن گروه‌ها است.

 

فیس بوک،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

تغییر رابط کاربری دیگر وجود یک منوی جدید درون گروهی است. به گفته متا، این منو دارای رویدادها، فروشگاه‌ها و کانال‌های متنوعی است تا ارتباط با دیگران در مورد موضوعات مورد علاقه‌تان را آسان‌تر کند. متا یک ویژگی جدید دیگر نیز به گروه‌های فیسبوک معرفی کرده که به کاربران امکان می‌دهد فضا‌های کوچک‌تری (کانال‌ها) را برای ارتباط افراد با گروه‌هایشان فراهم کنند. 

 

کانال‌های چت برای بحث‌های چت متنی هستند. کانال‌های صوتی برای مکالمات صوتی هستند (اما یکی از اسکرین شات‌ها نشان می‌دهد که دوربین‌ها می‌توانند در طول این مکالمات روشن باشند) و کانال‌های فید به نظر می‌رسد فید‌های کوچک‌تری را در یک گروه ایجاد می‌کنند، که در آن هر فید حول یک موضوع خاص متمرکز است.

 


پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 113
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش