سامسونگ به استقبال اندروید 13 رفت | ویژگی‌های جدید چیست؟

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

سامسونگ به استقبال اندروید 13 رفت | ویژگی‌های جدید چیست؟

سامسونگ
سامسونگ دو روز پیش دومین نسخه بتای One UI ۵ مبتنی بر اندروید ۱۳ را منتشر کرد.

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از فون‌آرنا، شایعات حاکی از آن است که احتمالا دیگر نباید منتظر نسخه پایدار آن باشیم. برنامه بتا در حال حاضر محدود مدل‌ گالکسی S۲۲ است، ولی در ماه‌های آتی دستگاه‌های بیشتری از آن بهره‌مند خواهند شد. در گزارش‌های قبلی گفته شده بود که نسخه عمومی One UI ۵ (واسط گرافیکی) برای سایر دستگاه‌ها در ماه اکتبر منتشر خواهد شد ولی همچنان تاریخ قطعی وجود ندارد.

 

یک افشاگر در این زمینه در توییتر می‌گوید که خانواده گالکسی‌های S۲۲ در تاریخ ۱۷ یا ۱۹ اکتبر به‌روزرسانی رسمی One UI ۵ مبتنی بر اندروید ۱۳ را دریافت خواهند کرد.

 

تاریخ به‌روزرسانی اندروید امسال زودتر از تاریخ مشابه دریافت اندروید به روز شده در سال گذشته است، ولی فراموش نکنیم که به طور کلی اندورید ۱۳ هم در مقایسه با تاریخ انتشار اندروید ۱۲، زودتر اتفاق افتاده بود.

One UI ۵ با تغییرات بصری زیادی همراه نیست، اما افزوده‌های کاربردی زیادی مانند گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید و ویژگی‌های امنیتی و دسترسی جدید وجود دارد. کاربران تلفن سامسونگ اکنون می‌توانند ویجت‌های هم‌سایز را در کنار هم قرار دهند، اعلان های برخی برنامه‌ها را مسدود و زبان‌های ترجیحی را برای برنامه‌های مختلف تنظیم کنند.

 

نسخه بتا دوم برای کاربران کشورهای هند، کره جنوبی، بریتانیا و آمریکا در دسترس است. این نسخه با بسیاری از پیشرفت‌ها و رفع اشکال‌ها همراه است. به عنوان نمونه، ویجت Smart Suggestions، همان‌طور که از نامش پیدا است برنامه‌هایی را بر اساس الگوی استفاده شما و یک حالت جدید پیشنهاد می‌کند که تضمین‌کننده عدم دسترسی تکنسین‌های تعمیر به بخش‌های خصوصی و شخصی گوشی شما خواهد بود. 


پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 98
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش