پنهان کردن وضعیت آنلاین بودن، ویژگی جدید واتساپ

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

پنهان کردن وضعیت آنلاین بودن، ویژگی جدید واتساپ

پنهان
واتساپ به زودی به شما اجازه می‌دهد تا وضعیت آنلاین بودن خود را پنهان کنید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از WABetaInfo، واتساپ در حال توسعه قابلیتی است که به کاربران امکان می‌دهد وضعیت آنلاین بودن خود را پنهان کنند. این سایت تصویری از تنظیمات جدید حریم خصوصی واتساپ را به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد این ویژگی، به افراد اجازه می‌دهد تا مشخص کنند که چه کسی می‌تواند آن‌ها را هنگام استفاده از این برنامه ببیند. این ویژگی تکمیل کننده ترفند‌های اخیر واتساپ برای تکمیل قابلیت Last Seen اپلیکیشن است.

 

پس از انتشار نسخه آزمایشی در ماه آوریل، این شرکت به‌روزرسانی‌ای را منتشر کرد که در آن، تنظیمات "مخاطبین من به جز..." اضافه شده بود. این قابلیت به کاربر اجازه کنترل دقیق‌تر افرادی را می‌دهد که می‌توانند آخرین زمان آنلاین شدن او در برنامه را ببینند.

 

طبق اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط WABetaInfo، این ویژگی جدید واتساپ به شما این امکان را می‌دهد افرادی را که نمی‌خواهید وضعیت آخرین بازدید شما را ببینند محدود کنید. زمان زیادی طول کشیده تا واتساپ روی چنین ویژگی مهمی برای  حفظ حریم خصوصی کاربران کار کند، اما اکنون در مسیر عرضه قرار گرفته و مطمئناً بسیاری از کاربران از آن استقبال می‌کنند.


پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 86
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش