بی‌سابقه‌ترین بازار خرسی در حال وقوع است؟

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

بی‌سابقه‌ترین بازار خرسی در حال وقوع است؟

بی‌سابقه‌ترین
سرمایه‌گذار کهنه‌کار آمریکایی هشدار داده است که سقوط ۷۰ تا ۹۰ درصدی سهام و رکودی بدتر از رکود سال ۲۰۰۸ در حال وقوع است. 

به گزارش خبرآنلاین، جیم راجرز، سرمایه‌گذار کهنه‌کار، هشدار داده است که بازارهای نزولی بیشتری در راه هستند و روند نزولی بعدی بعدی «بدترین» در طول عمر او خواهد بود. وی با اشاره به اینکه ارزش بسیاری از سهام‌ها ۹۰ درصد کاهش خواهد یافت، تاکید کرد: سرمایه گذاران ضرر زیادی خواهند کرد.

 

 بازار خرسی,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

جیم راجرز می‌گوید «بدترین» بازار خرسی در طول عمرش در راه است

 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تا حدودی در بازار نزولی هستیم، پیش بینی کرد که بدترین اتفاقات هنوز در راه است و هشدار داد: روندهای نزولی بیشتری در راه هستند که دیگری احتمالا بدترین آنها در طول عمر من خواهد بود.

 

وی ضمن توضیح اینکه در بحران اقتصادی سال ۲۰۰۸ یکی از مشکلات عمده بدهی بالا کشورها بود تأکید کرد که از آن زمان تا کنون بدهی ها به شدت افزایش یافته است.

 

راجرز در ادامه افزود: ایالات متحده از سال ۲۰۰۹ بدهی خود را چندین برابر افزایش داده است و از طرفی بدهی ژاپن حتی قابل شمارش نیست. در بسیاری از کشورهای جهان، بدهی‌ها بیشتر و بالاتر می‌رود. یکی از دلایل بحران اقتصادی سال ۲۰۰۸ بدهی زیاد بود و اکنون وضعیت بسیار بدتر شده است.


به گفته این فعال اقتصادی به زودی بسیاری از سهام‌ها ۷۰ تا ۹۰ درصد از ارزش خود را از دست خواهند داد.

 

دلار آمریکا سلطه خود را از دست می‌دهد 

راجرز همچنین دیدگاه خود را مبنی بر اینکه دلار آمریکا سلطه خود را از دست خواهد داد، تکرار کرد و گفت: "جنگ روسیه و اوکراین آن را تسریع کرده است."

 

به گفته این فعال اقتصادی اقدامات ناگهانی واشنگتن و تحریم کشورها دلار را در تجارت جهانی کنار زده است؛ راجرز در این خصوص گفت: بسیاری از کشورها، حتی متحدان ما، اکنون به دنبال چیزی برای رقابت [با دلار آمریکا] هستند، زیرا ممکن است تحریم‌ها برای آنها نیز اتفاق بیفتد، می‌دانید، ناگهان واشنگتن می‌تواند بگوید کار شما تمام شده است.

 

راجرز همچنین در مورد بیت کوین اظهار نظر کرد و تایید کرد که هیچ بیت کوینی خریداری نکرده است. او دیدگاه خود را تکرار کرد که اگر ارز دیجیتال به عنوان یک ارز موفق شود، دولت ها آن را غیرقانونی اعلام خواهند کرد زیرا رقابت را دوست ندارند.


پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 106
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش