پرویز فلاحی‌پور با «مرگ خاموش» به تلویزیون برمی‌گردد

آخرین مطالب

تبلیغات

وبمستران هوشمند

پرویز فلاحی‌پور با «مرگ خاموش» به تلویزیون برمی‌گردد

پرویز
پرویز فلاحی‌پور بازیگر مطرح تلویزیون که با بازی در سریال شهرزاد توانست توانایی‌های بالای خود را بار دیگر به رخ بکشد، بعد از ماه‌ها گزیده کاری با سریال "مرگ خاموش" راهی تلویزیون خواهد شد.

 به گزارش میزان،  پرویز فلاحی‌پور بازیگر مطرح تلویزیون که با بازی در سریال شهرزاد توانست توانایی‌های بالای خود را بار دیگر به رخ بکشد، بعد از ماه‌ها گزیده کاری با سریال "مرگ خاموش" راهی تلویزیون خواهد شد. 

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "مرگ خاموش" به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی هومان فاضل و حسین تراب نژاد پس از تهران در ارمنستان انجام می‌شود.

ضبط "مرگ خاموش" پس از چندین ماه پیش‌تولید از تابستان سال جاری در تهران آغاز شد. به دلیل تعدد لوکیشن و تصاویر مختلف اکشن، تصویربرداری این مجموعه تا سه ماه آینده همچنان در لوکیشن‌های مختلفی در تهران انجام می‌شود.

در برخی از اخبار عنوان‌شده گروه "مرگ خاموش" این روز‌ها راهی کشور ارمنستان شدند که این خبر صحت ندارد، زیرا ضبط پلان‌های این سریال در تهران تا سه ماه آینده ادامه دارد و پس‌ از آن گروه راهی ارمنستان می‌شود.
 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,پرویزفلاح پور


تاکنون همه بازیگران جلوی دوربین رفتند و تا پایان این فصل بازیگر ایرانی دیگری به مجموعه اضافه نمی‌شود. احتمالاً در این سریال تلویزیونی یکی از بازیگران بین المللی به ایفای نقش خواهد پرداخت.

مرگ خاموش در سه فصل متمادی به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، واکاوی و کاهش آسیب‌های اجتماعی است. علاوه بر این کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.
 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,امیرمحمدزند


علاوه بر پرویز فلاحی‌پور بازیگرانی همچون سعید راد، جلال فاطمی، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پریوش نظریه، ستاره اسکندری و رضا مولایی در مرگ خاموش به ایفای نقش می‌پردازند.


پیامک تبلیغاتی

تبلیغات متنی


تعداد بازديد : 523
اطلاعات بیشتر

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

کد امنیتی رفرش